Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 12:30, Ciastuś napisał:

zanim wydasz kase na kabel vga do xa, wez sprobuj wpiac kompa do tego lelewizora wlasnie kablem
vga i zobacz jakie rozdzielczosci mozesz wybrac. jesli beda takie oferujace okolo 1 milion
pikseli (1280x720=921600) to te same rozdzielczosci bedziesz mogl takze wybrac xboksowym kablem
vga. jesli bedzie tylko 852x480 no to masz problem....


A nie prosciej po prostu przeczytac, co jest pod linkiem podanym przez Warrior_King? Przeciez ten telewizor ma rozdzielczosc fizyczna 852x480. Sa to najtansze plazmy w polskich (i nie tylko) sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik, gdyż próbuję się zarejestrować w Xbox Live! a, gdy wpisuję dane na, które się zarejestrowałem na stronce www.xbox.com mam komunikat iż rejestrowanie do Xbox Live! jest niedostępne lub coś takiego i proszę spróbować później... Otóż czekam już kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:19, PolmonellPL napisał:

Otóż czekam już kilka dni...


A mam takie tyci pytanie. Wszystkie swoje dane wpisujesz prawdziwe? Nie żeby było w tym coś złego, ale istnieje pewien mały problem. X Live oficjalnie nie jest w Polsce dostępny. Jeżeli chcesz z niego skorzystać to musisz zarejestrować się jako obywatel jakiegoś ''bardziej cywilizowanego'' kraju. Jedyne co potrzebujesz to nazwa państwa oraz kod pocztowy jakiegoś miasta w tym kraju. Jeżeli tego nie zrobisz to będziesz czekał aż MS oficjalnie wprowadzi usługę Live w naszym kraju, czyli najwcześniej w Q1 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:36, shinian napisał:

A mam takie tyci pytanie. Wszystkie swoje dane wpisujesz prawdziwe?


Dane powinny być w miarę prawdziwe. Najważniejsze żeby kod pocztowy zgadzał się z miastem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 22:01, PolmonellPL napisał:

A no wszystko prawdziwie chociaż kodu pocztowego nie podalem prawdziwego bo nie znam na pamiec
:P Robie nowe konto :D


Jeżeli chcesz Xlive to innego wyjścia nie masz. Polecam U.S.A mają całkiem niezłe ceny na marketplace, płacenie z Golda kartą płatniczą też się opłaca. Tylko jedna rada: nie wchodź na Video Marketplace. Podobno w tym dziale mają zacząć sprawdzać czy ip użytkownika zgadza sie z ip danego kraju. Jeżeli nie to ban na live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawach konsolowych jestem total noob i mam pytanko czy do Xbox 360 moża podłączyć myszkę i grać np. w strategie myszką? Pytam się gdyż miałem okazję pograć na X360 w Gears Wars z dziewczyną (hostessą, która reklamowała sprzęt) i ja stary wyjadacz z czasów ZX Spectruma i Timexa dostałem w dupę hehe. Dlaczego? Bo grałem na paskudnym padzie. Nie potrafię grać czymś takim hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2006 o 10:30, shinian napisał:

Tuchorsky-> Masz całkowitą rację nie połączysz bezpośrednio. Jeżeli masz kartę sieciową
w PC to podpinasz x360 do komputera i z niego udostępniasz połączenie. Innym wyjściem jest
zakupienie Router''a.


czytam tak i czytam te posty, ze chyba kupie X360 ... ostatnie rozmowy na koniec tygodnia mnie lekko przekonaly do tej konsoli, a teraz juz mam ochote isc do sklepu i ja kupic ... tylko w Empiku nie ma Premium (przynajmniej w tym blisko mnie ... nie chce mi sie jechac do 2 ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to nie ma takiej opcji. Krążą plotki, że do x360 mają wydać klawiaturę i myszkę ale narazie to nic pewnego. Pozatym nie wiem czy jest sens, sterowanie w Battle for Middle Earth 2 na padzie nie nastręczało mi żadnych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam jeszcze może głupie pytanie ale założyłem konto xbox na kraj polska.. czyli CO nie będę mógł robić? Bo chyba punkty i statystyki będą się zliczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę o zakupie Xboxa 360 ale mam parę pytań:
-jak to jest z jakością gier na 27" normalnym telewizorze (nie plazma nie LCD),
-czy jeśli mam Livebox-a (taki ruter z TP), który robi sieć Wi-Fi to jak będę miał konsolę z adapterem to normalnie mi ten Xboxowy net będzię chodził??,
-jak to jest z tym internetem na konsoli?? Tzn czy mogę normalnie po necie śmigać jak na normalnym kompie??
-jak z filmami, muzą etc. Bo gdzieś czytałem że filmy to tylko rpzez Windows Media Center czy jakoś tak. A muza to jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:15, rohan1991 napisał:

-jak to jest z jakością gier na 27" normalnym telewizorze (nie plazma nie LCD),


Oczywiście jest wyraźnie widoczna poprawa w stosunku do PS2, XBOX1, Nintendo Game Cube. Jednak żeby w pełni docenić walory nowej generacji gier potrzebna jest plazama, lcd albo zwykły monitor od PC oraz odpowiednia przejściówka wideo.

Dnia 09.12.2006 o 22:15, rohan1991 napisał:

-czy jeśli mam Livebox-a (taki ruter z TP), który robi sieć Wi-Fi to jak będę miał konsolę
z adapterem to normalnie mi ten Xboxowy net będzię chodził??,


Tak

Dnia 09.12.2006 o 22:15, rohan1991 napisał:

-jak to jest z tym internetem na konsoli?? Tzn czy mogę normalnie po necie śmigać jak na normalnym
kompie??


Nie. Xbox Live to wydzielona struktura. Dzięki temu masz pewność, że nie załapiesz żadnego wirusa:P Stron WWW na x360 sobie nie pooglądasz.

Dnia 09.12.2006 o 22:15, rohan1991 napisał:

-jak z filmami, muzą etc. Bo gdzieś czytałem że filmy to tylko rpzez Windows Media Center czy
jakoś tak. A muza to jak??


Filmy i muzykę można spokojnie streamować przez mediacenter albo przez XPka z nakładką media connect oraz Windows Media Player 11. Do tego x360 ma 2 porty USB spokojnie można podpiąć np. ipoda i z niego puszczać muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:35, rohan1991 napisał:

(...) Czy na Xboxa są takie gry??


No pewnie, że są. Taki tryb rozgrywki to Splitscreen. Część gier nawet obsługuje 4 graczy na jednej konsoli. Niestety w tym przypadku trzeba mieć rzutnik albo naprawde duży telewizor. Na 2 osoby spokojnie można już nawet na monitorze 21" pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 23:52, Kafar napisał:

Da się skasować konto?:P bo zalozylem na poland a chce UK :) a nie widze delete :)


zakładka system->memory->hard drive (lub memory card, zalezy na czym masz profil zapisany)-> gamer profile-> delete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u nas sa takie drogie gry ?:) w australi sa o 1/3 tańsze nawet viva pinata ktory jest u nas w PL czyli powinien byc tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować