Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Kurde,ile kosztuje naprawa Xboxa? Mam 5 gier nieużywanych,bo mam RRODa :\ Istnieje jakiś serwis co naprawia za ok. 130-140 zł? Bo wszędzie widze tylko 200 zł a to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 15:15, bobobo napisał:

Kurde,ile kosztuje naprawa Xboxa? Mam 5 gier nieużywanych,bo mam RRODa :\ Istnieje jakiś
serwis co naprawia za ok. 130-140 zł? Bo wszędzie widze tylko 200 zł a to dużo.

O ile twój Xbox jest jeszcze na gwarancji - zrobią Ci to za darmo.
Gdy zepsuł mi się napęd kompletnie (jedyną opcją było próbowanie instalować gry po 20 razy - ciągle instalacja się przerywała) - zadzwoniłem do polskiego oddziału M$, przyjechał kurier, zabrał klocka do Berlina i wrócił po 2 tygodniach naprawiony. Wszystko za darmo, jedyne koszta które poniosłem to folia pęcherzykowa i pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 07:29, SamFiniszer napisał:

Ponawiam pytanie. Czy mogą wystąpić jakieś problemy jak kupiłbym dysk z tej aukcji. Jest
to nie oryginalny dysk dlatego pytam ;)

http://allegro.pl/dysk-250gb-do-xbox-360-slim-i-fat-nowy-i1619825439.html

Nie, nie będzie żadnych problemów. Wiele osób ma teraz takie nieoryginalne dyski. Kiedyś groził za to ban ale teraz MS już nic z tym nie robi. Z działaniem też nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie jeszcze pytanie, czy przewód dołączono do konsoli (taki z trzema kolorowymi końcówkami) przesyła obraz HD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 14:54, Jagged napisał:

Takie jeszcze pytanie, czy przewód dołączono do konsoli (taki z trzema kolorowymi końcówkami)
przesyła obraz HD ?



Tak. Jest to kabel Component i przesyła obraz w rozdzielczości maksymalnej 1080i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super nie muszę wydawać na HDMI :)

Rozumiem, że głos również ? czy trzeba jakoś inaczej podłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam, że każdą nową grę, którą chcę zainstalować, muszę najpierw odpalić? Po zmianie dysku mi się tak jakoś zrobiło, że po włożeniu gry do napędu, nie wyświetla się ona w "Bibliotece gier". Muszę odpalić ją z płyty i dopiero wtedy pojawia się opcja zainstalowania. Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, ale jeśli jest sposób jak to naprawić to ja chętnie bym skorzystał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 15:29, Pile napisał:

> Takie jeszcze pytanie, czy przewód dołączono do konsoli (taki z trzema kolorowymi
końcówkami)
> przesyła obraz HD ?


Tak. Jest to kabel Component i przesyła obraz w rozdzielczości maksymalnej 1080i.



To super :)

Głos również przesyła czy to już innym kabelkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 15:43, Jagged napisał:

Głos również przesyła czy to już innym kabelkiem ?



Dźwięk też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja też tak mam, ostatnio chciałem zainstalować GoW 2, dopóki nie "zajrzałem" do gry to nie było funkcji "Instalacji" - tak czy siak odrazu jak płytę mam to odrazu gra mi się odpala, robię wyloguj z gry - odp. funkcja instalacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 15:43, Xjumpaytech napisał:

Czy tylko ja tak mam, że każdą nową grę, którą chcę zainstalować, muszę najpierw odpalić?
Po zmianie dysku mi się tak jakoś zrobiło, że po włożeniu gry do napędu, nie wyświetla
się ona w "Bibliotece gier". Muszę odpalić ją z płyty i dopiero wtedy pojawia się opcja
zainstalowania. Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, ale jeśli jest sposób jak to naprawić
to ja chętnie bym skorzystał :).


Nie wiem czy o to ci chodzi, ale w opcjach masz możliwość wyłączenia automatycznego uruchamiania gry po włożeniu jej do napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyś. Jak wygląda co-op w Fable III? Czy da się przejść całą grę z kimś? I czy gra wiele zyskuje w co-opie? Chodzi mi o co-opa na jednej konsoli, nie przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Myślę o zakupie slima, ponieważ mój stary Premium 20 gb(/facepalm) już ledwo działa. Coraz częściej się przegrzewa(przy L.A. Noire jest to niezwykle frustrujące), a sam czytnik ma problemy z wysuwaniem. Moje pytanie dotyczy migracji. Jeśli przed migracją kupiłem np. Castle Crashers to jak wiadomo przez migrację tracę licencję na swoim koncie, a zostaje mi jedynie licencja na konsolę. Czy w takim razie przeniesienie licencji z konsoli(jest taka opcja na xbox.com) pozwoli mi przenieść Castle Crashers na nowego slima czy będę mógł przenieść tylko licencje zakupione po migracji? Być może ktoś z was miał podobną sytuację i zna odpowiedź na to pytanie. Bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak licencję na wszystko dotychczas kupione się traci. Gry zachowasz o ile już zalogujesz się swoim kontem na nowej konsoli i ściągniesz sobie co chcesz. Jak przemigrujesz licencję i możliwość ponownego pobrania stracisz ale to co jest na dysku póki nie skasujesz zostanie i będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 14:54, Jagged napisał:

Takie jeszcze pytanie, czy przewód dołączono do konsoli (taki z trzema kolorowymi końcówkami)
przesyła obraz HD ?

Masz kabel biały, czerwony i zółty?
Ten kabel nie przesyła sygnału HD. Dwa pierwsze są od dźwięku, a żółty od obrazu.

Jakbyś miał kabel z 6 końcówkami, to miałbyś kabel Component.
3 kable od obrazu (zielony, niebieski, czerwony), 2 kable od dźwięku i jeden nieużywany zółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 06:44, barsum napisał:

Hej. Myślę o zakupie slima, ponieważ mój stary Premium 20 gb(/facepalm) już ledwo działa.
Coraz częściej się przegrzewa(przy L.A. Noire jest to niezwykle frustrujące), a sam czytnik
ma problemy z wysuwaniem. Moje pytanie dotyczy migracji. Jeśli przed migracją kupiłem
np. Castle Crashers to jak wiadomo przez migrację tracę licencję na swoim koncie, a zostaje
mi jedynie licencja na konsolę. Czy w takim razie przeniesienie licencji z konsoli(jest
taka opcja na xbox.com) pozwoli mi przenieść Castle Crashers na nowego slima czy będę
mógł przenieść tylko licencje zakupione po migracji? Być może ktoś z was miał podobną
sytuację i zna odpowiedź na to pytanie. Bardzo dziękuję za pomoc.

Jaki masz problem?
Licencja jest na konsoli na której dokonałeś zakupu oraz na koncie, którym kupowałeś (w tym drugim przypadku potrzeba jest weryfikacja przez internet).
Wystarczy zrobić odzyskiwanie kont/konta na nowej konsoli.

Nie rozumiem czemu wspominasz o migracji, to całkiem inne zagadnienie.
Możesz kupić slima i używać go ze starym kontem zarejestrowanym w UK czy tam US.

Jest też opcja przeniesienia licencji, wtedy gry powinny działać bez podłączone internetu.
http://www.xbox.com/pl-PL/Support/LicenseMigration/Home
Wtedy będziesz mógł migrować na polski Live. A zakupione gry będą działać z każdym kontem, który uruchomisz na nowej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez migrację konta do Polski(którą już dawno temu niestety zrobiłem) licencja na Castle Crashers jest tylko na konsoli. Jest to zła strona migracji - tracimy licencje przypisane do konta. Kiedy kupię Slima i odzyskam tam konto nie będę miał już możliwości ponownego ściągnięcia Castle Crashers, gdyż licencja przypisana do konsoli zostanie na Premium, a konto nie ma już licencji na tą grę.
Być może źle zadałem pytanie. Chodzi mi o to czy jeśli przeniosę tę grę np. pendrivem, ale konto i konsola nie będą miały licencji to będzie ona działać? I na jakiej zasadzie działa opcja przenoszenia licencji między konsolami - jest ona oparta na historii pobierań konta czy konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chodzi mi o to czy jeśli przeniosę tę grę np. pendrivem,

Dnia 21.05.2011 o 12:14, barsum napisał:

ale konto i konsola nie będą miały licencji to będzie ona działać? I na jakiej zasadzie
działa opcja przenoszenia licencji między konsolami - jest ona oparta na historii pobierań
konta czy konsoli?


Co do pierwszego pytania to myślę że gra nie będzie działać.
Jestem natomiast pewien że licencja przypisana jest do konsoli a nie do konta. Można ją przenosić raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować