Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2008 o 22:42, L33T napisał:


Coś mi czarujesz stary ;)
Ten Kabel słyszałem beznadziejny jest, a pozatym dałeś linka do sklepu amerykańskiego microsoftu czy innego szajsu.
3) Taka cena na stówę nie będzie, bo microsoft obnizyl sugerowana cene do 199 ;)
Co do FC2, to chodzi mi o najtańsze oferty gier NIeużywanych ze sklepów, może być z allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DObra, zedytować nie mogę a czytając wątek naszły mnie 2, dość ważne pytania.
1) na Xboxie miałbym zamiar grać TYLKO I WYŁĄCZNIE na monitorze, lecz ktos tutaj pytal sie jak wlaczyc dzwiek, czyli co, nie ma dzwieku grajac na monitorze? :P
2) Mam konto Games for Windows Live ( od GoW na PC), czy moglbym tego samego konta uzywac do XBL? Cos tutaj mowiliscie ze kod pocztowy musi sie zgadzac z miastem, na ktore ma sie zarejestrowane konto, bo inaczej Ban... czy to prawda? ( ja wybralem w rejestracji irlandie i jeden bog wie jakie miasto XD ) a kod pocztowy 00-000... Live narazie mi nie szwankuje, a jak byloby na XBL? Dodam ze przy kupnie konsoli BARDZO zalezaloby mi na multiplayerze, bede jakos zagrozony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 21:15, Pernia napisał:

Otóż tak, ostatnio zainteresowałem się Xboxem, mama na początku szprechała że nie ma
mowy, a teraz mówi że pomyślimy, co oznacza zgodę, z tym że nie wiem kiedy konsolę będę
miał, ale chciałbym jak najszybciej ;) Mam tutaj kilka pytań

Gratuluję przejścia na jasną stronę mocy !

Dnia 17.08.2008 o 21:15, Pernia napisał:

1) Ile około będzie kosztować wersja Premium po tej ''obniżce'' cen Xboxa?

Wersja Premium 60GB z HDMI oczywiście to 929zł.Żadna obniżka w Europie nie jest planowana na chwilę obecną.

Dnia 17.08.2008 o 21:15, Pernia napisał:

2) Jaki Kabel Do Monitora polecacie, i czy nie będzie żadnych problemów z graniem na
17" LCD ( Rozdzialka ciagle mam 1280x1024, taka mnie satysfakcjonuje, Mozliwosci podlaczenia
do TV nie mam ;) )

http://www.ultima.pl/Kabel_VGA_HQL_BigBen/i4148/
To chyba najlepszy kabel na rynku ,chodź przyznam ,że nie najtańszy (chodź tańszy od Microsoftowskiego) .Oferuje świetną jakość i ma wiele przydatnych przejściówek w zestawie,m.in. od dźwięku

Dnia 17.08.2008 o 21:15, Pernia napisał:

3) Jaką cenę przewidywujecie na start gry Far Cry 2, gdyż ją sobie upatrzyłem jako pierwszą?

Myślę ,że na Allegro w przedziale 129-159zł importowane z zagranicy ,nówki .Jeśli chciałbyś kupić wysyłkowo z Anglii bądź Australii to do 130zł byś się zmieścił myślę .Mówię o kupnie przy premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 23:48, Pernia napisał:

1) na Xboxie miałbym zamiar grać TYLKO I WYŁĄCZNIE na monitorze, lecz ktos tutaj pytal
sie jak wlaczyc dzwiek, czyli co, nie ma dzwieku grajac na monitorze? :P

Jeśli masz w monitor wbudowane głośniki to jest ,inaczej musisz podłąćzyć głośniki zewnętrzne np.od komputera ,taką przejściówkę masz w kablu ,do którego podałem link.Pamiętaj ,że na swoim monitorze (to chyba nie jest panorama) będzie mocno zniekształcony obraz w niektórych grach ,postacie mogą być rozciągnięte w pionie.

Dnia 17.08.2008 o 23:48, Pernia napisał:

2) Mam konto Games for Windows Live ( od GoW na PC), czy moglbym tego samego konta uzywac
do XBL? Cos tutaj mowiliscie ze kod pocztowy musi sie zgadzac z miastem, na ktore ma
sie zarejestrowane konto, bo inaczej Ban... czy to prawda?

Nie wiem jak z kontem z PCtowego GoWa ,ale wydaje mi się ,że powinno działać .Cały Live w Polsce działa na tej zasadzie ,że podajesz prawdziwy kod pocztowy i jakiekolwiek dane pocztowe .Nie grozi czy żaden ban ,ani nic podobnego .Setki tysięcy polaków tak ciągnie swojego Live .Pamiętaj tylko o tym ,że aby grac online na Xbox Live potrzebny jest abonament .80zł za 13 miesięcy lub 20zł zdrapki miesięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 23:48, Pernia napisał:

DObra, zedytować nie mogę a czytając wątek naszły mnie 2, dość ważne pytania.
1) na Xboxie miałbym zamiar grać TYLKO I WYŁĄCZNIE na monitorze, lecz ktos tutaj pytal
sie jak wlaczyc dzwiek, czyli co, nie ma dzwieku grajac na monitorze? :P
2) Mam konto Games for Windows Live ( od GoW na PC), czy moglbym tego samego konta uzywac
do XBL? Cos tutaj mowiliscie ze kod pocztowy musi sie zgadzac z miastem, na ktore ma
sie zarejestrowane konto, bo inaczej Ban... czy to prawda? ( ja wybralem w rejestracji
irlandie i jeden bog wie jakie miasto XD ) a kod pocztowy 00-000... Live narazie mi nie
szwankuje, a jak byloby na XBL? Dodam ze przy kupnie konsoli BARDZO zalezaloby mi na
multiplayerze, bede jakos zagrozony ?


Też moje obecne konto na xbox live robiłem na gow na pc :) Kupiłem xbox''a i używam właśnie na nim mojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź, ale kupno z allegro wchodzi w grę tylko od jakiegoś sklepu internetowego, ile cena od takiego może wynosić? ( Pudełko może być i nawet po Finlandzku, czy po Tajwańsku, grunt żeby gra była po polsku/angielsku, w zależności jak w naszym rodzimym kraju wyjdzie).
Tak, w monitor mam wbudowane głośniki, podpinam je kablem do komputera ( 1 końcowka do monitora druga do PC ). Jeżeli w czymś to pomoże to mój Monitor to Acer AL1707.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:00, kacper78 napisał:

Mam pytanie czy istnieje w X360 coś takiego jak system regionalny??


Tak ,PAL i NTSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:00, kacper78 napisał:

Mam pytanie czy istnieje w X360 coś takiego jak system regionalny??

Tak ,niektóre gry są podzielone na regiony .Jest też duża ilość tytułów region free działająca na wszystkich systemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić w niedługim czasie X360, ponieważ PS3 jest droższy. Powiedzcie mi w jakich regionach jest NTSC(to wiem tylko ze USA), a PAL(to europa) są jakieś inne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I stało sie jestem posiadaczem mojej pierwszej w życiu konsoli Xboxa 360 w wersji elite i mam narazie dwa pytania :
1. Jaki kraj na ustawienia regionalne najlepiej brać mieszkając w polsce i czy w ogóle jest to legalne (pytam tak na wszelki wypadek :P)
2. Rodzice maja bodajże 50 calową plazme Samsung ( nie wiem co za model szukałem po sklepach ale chyba juz go nie produkują ? aczkolwiek wygląda on jak na tym linku tyle ze to plazma jest większa i ma inne wejścia,chodzi mi o ten przycisk power bo taki sam charakterystyczny jest u nas.
http://www.medialider.pl/sklep/produkt/3305/l_ml_produkt_1_le19r71b.jpg
ale przejdźmy do problemu mam w standradzie kabel HDMI podpinam do konsoli potem do plazmy właczam biere pilota przeskakuje na HDMI i dupa błąd sygnału i teraz moje pytanie jest to wina konsoli czy telewizora
3. Gdzie można dokupić odtwarzacz HD_DVD i filmy, widzialem takie na ultimie ale już brak towaru

za pomoc z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:39, nightfaler napisał:

I stało sie jestem posiadaczem mojej pierwszej w życiu konsoli Xboxa 360 w wersji elite
i mam narazie dwa pytania :
1. Jaki kraj na ustawienia regionalne najlepiej brać mieszkając w polsce i czy w ogóle
jest to legalne (pytam tak na wszelki wypadek :P)
2. Rodzice maja bodajże 50 calową plazme Samsung ( nie wiem co za model szukałem po sklepach
ale chyba juz go nie produkują ? aczkolwiek wygląda on jak na tym linku tyle ze to plazma
jest większa i ma inne wejścia,chodzi mi o ten przycisk power bo taki sam charakterystyczny
jest u nas.
http://www.medialider.pl/sklep/produkt/3305/l_ml_produkt_1_le19r71b.jpg
ale przejdźmy do problemu mam w standradzie kabel HDMI podpinam do konsoli potem do
plazmy właczam biere pilota przeskakuje na HDMI i dupa błąd sygnału i teraz moje pytanie
jest to wina konsoli czy telewizora
3. Gdzie można dokupić odtwarzacz HD_DVD i filmy, widzialem takie na ultimie ale już
brak towaru

za pomoc z góry dzięki



tak sie zapędziłem że zapomniałem sie dopytać czy jest wogule sens dokupywania tego odtwarzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cały Live

Dnia 17.08.2008 o 23:57, jackass napisał:

w Polsce działa na tej zasadzie ,że podajesz prawdziwy kod pocztowy i jakiekolwiek dane
pocztowe .


Prawdziwy kod pocztowy... prawdziwym kodem pocztowym nie można nazwać chyba 00-000 dla jakiegoś irlandzkiego miasta bóg wie jakiego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować