Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

No możliwe :P Ja grałem na PC przez ostatnie 2,5 roku to żadna gra mi się nie zacinała, więc może to dlatego. Przyzwyczaiłem się i już :D No na pewno te spadki nie są takie, że się nie da grać. Jednak trochę mi brakuje tych opcji co na PC. Wyłączył bym po prostu cienie i domyślam się, że byłoby po problemie ;] Jednak też nie wykluczam możliwości, że jakby był mniejszy ekran gra chodziła by lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 20:11, Jammin69 napisał:

Nie, o taki mi chodzi: http://allegro.pl/pad-xbox-360-special-edition-d-pad-playcharg-i1732362775.html
Wydaje mi się że widziałem go kiedyś za 160zł, dlatego zadałem to wcześniejsze pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 20:25, igor8472 napisał:

Ja kupiłem swojego w ShopTo.net 30 funtów + 4 wysyłka

Czyli ~155zł. Nie mam doświadczenia w zakupach w zagranicznych sklepach, ale chyba warto byłoby się zastanowić.


Jammin69 -> Dzięki, ale w tej cenie już mam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 19:38, Kosmitus napisał:

Podpowie ktoś gdzie najtaniej kupić tę nowszą wersję pada do xboxa? Tę z transformowanym
krzyżakiem.

Na amazon.co.uk 29,90 funtów. Darmowa wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 20:42, Jammin69 napisał:

Nie. Bo jakieś ~207 zł :P ( Sama konsola ok. 190 zł na nasze )

Jak to wyliczyłeś?
http://www.google.pl/webhp?hl=pl#hl=pl&cp=13&gs_id=5&xhr=t&q=34+gbp+in+pln&pf=p&sclient=psy&safe=off&site=webhp&source=hp&pbx=1&oq=34+gbp+in+pln&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=f2bb92cd5b686097&biw=1238&bih=523

knopfler -> O, to nazywam pomocną odpowiedzią. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle kosztują zdrapki na golda, raczej taniej nigdzie nie dostaniesz, no chyba, że o kilka zł(na allegro widzę, że jest jeden po 120zł ;>). Te niecałe 9zł za miesiąc to chyba nie tak dużo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje ktoś z was używane gierki? Głównie kupujecie na Allegro czy macie inne sprawdzone stronki? Mieliście jakieś problemy z używanymi gierkami? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 15:29, Ziggy napisał:

Kupuje ktoś z was używane gierki? Głównie kupujecie na Allegro czy macie inne sprawdzone
stronki? Mieliście jakieś problemy z używanymi gierkami? Z góry dzięki za odpowiedź.

Ja kupuję. Przedewszystkim na forum onlinecenter.pl gdzie sprzedają inni gracze tak jak tutaj na gramie. Tylko tam jest dużo mniejsza społeczność, wszyscy co isę tam udzielają się znają i można bez stresu kupować, czy się zamieniać. Allegro też spoko, szczególnie jak jest teraz opcja "płacę z allegro" i nie trzeba się martwić, że Cię w uja zrobią. To tyle na temat bezpieczeństwa. Gierka używana, czy nówka mała różnica. Jak ktoś gra z dysku, po zainstalowaniu gry, to róznicą jest jedynie brak folii na pudełku. Nawet mocno porysowana plytka zazwyczaj chodzi dobrze, choć ludzie ogólnie dbają o gry i takie w złym stanie chodzą za grosze. Mam nawet CSI pęknięta płytka ale i tak działa, yeah !

Pozdro. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 15:29, Ziggy napisał:

Kupuje ktoś z was używane gierki? Głównie kupujecie na Allegro czy macie inne sprawdzone
stronki? Mieliście jakieś problemy z używanymi gierkami? Z góry dzięki za odpowiedź.

Ja korzystam z gametrade.pl
Dobra strona, na której można się wymienić grami lub je kupić/sprzedać. Jak na razie się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx za odpowiedź. Konsole kupiłem w listopadzie i mam z 10 gierek. Niestety teraz gorsze czasy nadeszły i nie mam zbytnio kasy na nówki więc będę łapał okazje i może coś ciekawego wyłapię na allegro.

gitarka również dzięki za podanie stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować