Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2011 o 10:30, Dark_elves napisał:

Czy istnieje możliwość wklejenia gamercarda, z true achievements na gramsajcie?

Jest, ponieważ ja mam na swoim wklejonego. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 21:21, Albii napisał:

Wyszły. Napisz co Cię interesuje, a zaraz znajdziemy coś co ci się spodoba. ;)


No właśnie nie zbyt wiem w co bym pograł :P Jakieś nowości, które przykuły Was do konsoli.
A i przydałoby się kilka tytułów do gry we 2 (na razie na stanie mam UFC 2010, WWE All stars, Tekkena 6, Mortal Kombat i PES 2011)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 15:48, Albii napisał:

Jest, ponieważ ja mam na swoim wklejonego. ^^

I jak to zrobiłeś? Po prostu wkleiłeś link z True Achievements w belce Xbox 360 GamerCard na
gramsjcie? Ja nie zależnie, który link link wklejam, to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 17:14, PJ_MW napisał:

Da się jakoś ominąć te wszystkie blokady regionalne mając konto na USA(Last.fm np.)?

Da się. Musisz zrobić połączenie VPN. Od groma poradników jest, więc bez problemu znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 16:55, nightfaler napisał:

Może zarzuć datą od kiedy przestałeś zaopatrzyć się w świeże tytułu... Pewnie wszyscy
na to czekają.


Faktycznie :p
Lista moich gier:
Fight Night 4
UFC 2010
PES 2011
WWE All Stars
NFS Shift 2
Sniper Ghost Warrior
Tekken 6
Mortal Kombat
Dantes Inferno
dodatkowo zamówiłem i czekam na kuriera z Knights Contract, Crysis 2 i Alice Madness Returns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mój pad zaczął się dziwnie zachowywać; otóż co jakiś czas światełka(?) zaczęły mrugać, potem znów świeciły normalnie i znów zaczęły mrugać. Czy to jakaś awaria, czy też normalnie zachowanie pada, kiedy poziom baterii jest niski?
BTW. Warto kupić jakiś akumulator/ładowarkę do baterii? Polecacie jakieś w miarę tanie modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 17:33, PJ_MW napisał:

Jakiś mój pad zaczął się dziwnie zachowywać; otóż co jakiś czas światełka(?) zaczęły
mrugać, potem znów świeciły normalnie i znów zaczęły mrugać. Czy to jakaś awaria, czy
też normalnie zachowanie pada, kiedy poziom baterii jest niski?
BTW. Warto kupić jakiś akumulator/ładowarkę do baterii? Polecacie jakieś w miarę tanie
modele?


Zawsze tak migają kiedy jest słaby poziom baterii. Ja mam X360 ponad półtora roku i cały czas na kupnych bateriach jade. Też się kiedyś nad tym zastanawiałem, ale nie kupiłem i tak już zostało.

EDIT: 2 i 3 zdanie dotyczy akumulatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wszystko wyjaśnia. W tej belce możesz tylko kartę z MGC zrobić. Jak chcesz z TA to robisz "własny tekst" w ustawieniach układu stronki masz no i w treści wrzucasz sobie link generowany przez TA. Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 17:14, PJ_MW napisał:

Da się jakoś ominąć te wszystkie blokady regionalne mając konto na USA(Last.fm np.)?

Jeśli chcesz korzystać z last FM musisz się bawić w VPN''y i być cały czas do nich podłączony podczas korzystania, co zazwyczaj wiąże się z ciągłymi opłatami i niższą prędkością internetu.. Pobieranie jakieś gierek co mają blokadę ma sens no ale korzystanie z last.fm już nie.

Co do pada nie ma się co martwić. A akumulatorki to tylko "takie paluszki które można ładować" albo oryginalny microsoftu. Żadnych podrób ja bym nie brał.

Ha_Xior@
Borderlands(na dwóch graczy polecam bardzo, bo singlowe granie ogólnie ciężko do ustu przypada), Splinter Cell świetny singiel i fajny co-op, no i resident evil 5 też ma superaśnego co-op''a. A takich zwykłych gierek to za dużo jest by coś popolecać bez wiedzy jakie gatunki lubisz, co Cię w grach jara itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 00:08, Albii napisał:

To już wszystko wyjaśnia. W tej belce możesz tylko kartę z MGC zrobić. Jak chcesz z TA
to robisz "własny tekst" w ustawieniach układu stronki masz no i w treści wrzucasz sobie
link generowany przez TA. Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale. ;)

Rzeczywiście pomogło. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, co takiego jest w tych trailerach Deus Ex: Human Revolution, że na polskim Live''ie ich nie ma? Cała Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale Polski Live jest biedny :( Tylko gry dodają co jakiś czas,ale pozycji ciekawych nie ma. A na dodatek nie widziałem żadnej aktualizacji. Czy to dlatego,że drugie konto,by przeglądać konto PL nie ma golda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, posiadanie abonamentu Gold nie ma żadnego wpływu na zawartość całego Marketplace. A co do polskiego Live to względem amerykańskiego, czy chociażby brytyjskiego jest naprawdę bardzo biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 10:36, BartexooN napisał:

Boże, ale Polski Live jest biedny :(

Niestety :/. Właśnie dlatego muszę mieć drugie konto założone na UK i z tamtego kupuję jak coś mnie interesuje a na PL tego nie ma (co jest wielce prawdopodobne biorąc pod uwagę różnice w zawartości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Rozumiem, a jest taka strona na wikipedii co przedstawia gry z MarketPlace -> Pal i Ntsc (oraz inne jeśli są). Czy takowa strona jest rozpisana w jakiejś innej stronie? Czyli tytuły na US które mogę zakupić mając konto Pal.

@PJ_MW- No tak , w porównaniu US/UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 21:14, igor8472 napisał:

Ciężko złożyć nie jest, naprawiałem już swojego, grunt to odpowiedni wkrętak jak Albii
napisał, te z dziurką to wersja ''Security''. Cały pad jest montowany na zatrzaski, jak
skręcasz z powrotem wystarczy cześci powsuwać na swoje miejsce i docisnąć, pad się trzyma
cały nawet bez skręcenia.

Czyli zupełnie inaczej niż niż w padzie od PS2, gdzie większość elementów jest mocno ruchoma i przy próbie złożenia obudowy ucieka ze swych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm brakuję mi w tej liście jakiś GoW''ów 1&2; Fable II. Red Dead Redemtion; POP 4(wielu narzeka ale IMO świetna gra); LA Noire; Borderlands; Mass Effect''y; Byonetta; BioShock''i; AC; Batman: AA; Gta IV; Fallout''y; Halo''sy; Dead Rising II; Portal II... Póki co, te mi przychodzą nie mówię, że to wszystkie, ale IMO warto by je przynajmniej obejrzeć. Do tego powiedz jaki gatunek wolisz. Może jRPG''i? Tales of Vesperia; FF XIII? Bijatyk Ci nie brakuje, ja osobiście wolę inne klimaty typu BlazBlue; StreetFighter IV; MarvelxCapcom(wszystkie warte polecenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować