Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Znacie może jakieś dobre symulatory/pseudo symulatory współczesnych myśliwców na Xboxa/Xboxa360? HAWX odpada, jest coś innego?

Przy okazji, zbliżający się Ace Combat zapowiada się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 13:13, gitarka napisał:

Ace Combat 6: Fires of Liberation. Średnia na metacritic to 80 więc jest to chyba dobra
gra.

Tego właśnie potrzebowałem, dzięki. Mam nadzieję, że będzie dobra, bo już ją kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 00:26, Albii napisał:

Konsole są w systemie PAL albo NTSC, oraz płytki, konta nie...

Ale gry kupowane na Microsoft Market są na NTSC/PAL. Jak któraś nie ma to trzeba kupić w wersji pudełkowej ,lub ominąć region [VPN].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 18:23, Albii napisał:

Na marketplejsie nie ma znaczenia na jakim koncie kupujesz zawartość i na jakim grasz,
na każdym działać będzie.


No nie tak zawsze. Jest parę elementów, które stawiają opór. Choćby All Fronts Collection do Gearsów 2 czy jakieś tam szajzy do Fify... Ale większość owszem, działa jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 23:58, Sipso2008 napisał:

Jest parę elementów, które stawiają opór.

Ja nie miałem żadnych problemów. Może mam czarodziejską konsolę ? :3 Wytłumacz co jest nie tak.

Hmmm... kumpel też mi coś tu pisze, że niektóre rzeczy z USA nie działają na naszych PAL'owych konsolach. :O Widocznie żyłem cały czas w kłamstwie. :< Na szczęście u mnie wszystko działa, no ale mniejsza z głupotami które pisałem, bo pewnie nimi są. UK Marketplace i zero obaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 18:51, Q-Jot napisał:

http://allegro.pl/bateria-4800-akumulator-do-pada-xbox-360-ladowarka-i1740593918.html
Ma ktoś coś takiego i może powiedzieć ile trzyma na baterii i czy to szmelc, czy jak
się gra 2h tygodniowo to można od biedy kupić?

Wnioskując po tym, że kosztuje to15 złotych i nie ma żadnej marki, jestem w stanie uznać, że to szajs, który ledwo wyciągnie 480 mAh, a nie 4800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić dysk do swojego Xboxa(nabyłem wersję Slim 4GB), ale nie do końca jestem pewien jaką pojemność wybrać 120, czy może 250 GB? Możecie napisać jakie macie dyski i polecić co mam kupić(i czy każdy dysk będzie działał bezproblemowo z różnymi wersjami konsoli, tzn. Elite, Slim...) i za ile nabyliście swoje? Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Stare" xboxy mają inne dyski niż slimki. Z tego co wiem, da się jakoś podłączyc ale to dość prowizoryczne metody. Ja mam w Elite dysk 120gb i dla mnie to trochę mało, żałuję, że nie mam np. 250gb. No ale jak ktoś nie kupuje dużo na marketplace, nie ma dużo gier, to większego dusku nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie abonament Gold? Z Marketplace, czy może z Allegro? Warto za 25 zł wykupić miesięczną subskrypcję?
BTW. Ostatnio widziałem również miesiąc Golda na Allegro za 10 zł... Pomyślałem, że poczekam trochę, bo sprzedający nie miał jeszcze żadnych komentarzy i kiedy wszedłem tam na następny dzień, wszystkie 150 kodów zostało sprzedanych, eh. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na keye.pl za 114 zł 14 miesięcy jest. Przynajmniej tydzień temu było. Poza tym allegro. Na marketplace się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Xbox Live
Nie mogę połączyć się z kolegą, czy to w celu gry, czatu, bądź założenie grupy.
Live działa bo i On, i Ja możemy grać z innymi graczami, ale nie możemy grać ze sobą.
Mi podczas testu połączenia z Live wyskakuje że mogę mieć problemy z połączeniem się do niektórych opcji bo jestem za NATem.
Problem w tym że odpowiednie porty w routerze odblokowałem, ale to dalej nie działa.

Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 20:55, Albii napisał:

"Stare" xboxy mają inne dyski niż slimki. Z tego co wiem, da się jakoś podłączyc ale
to dość prowizoryczne metody. Ja mam w Elite dysk 120gb i dla mnie to trochę mało, żałuję,
że nie mam np. 250gb. No ale jak ktoś nie kupuje dużo na marketplace, nie ma dużo gier,
to większego dusku nie potrzebuje.

Dyski są te same.
Po prostu slimy nie mają obudowy, tylko goły dysk 2,5. Po wyjęciu z obudowy taki dysk zadziała na slimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować