Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2011 o 22:15, Dared00 napisał:

Huh, nieźle. Po dostaniu się do bety nie można pisać, pokazywać ani nawet mówić o nowym
dashu w szerokim gronie ;)


Taa. Czułem się jak po przystępowaniu do jakiegoś CIA, czy coś. "Wszystko co teraz zobaczysz musi zostać między nami, bo inaczej Cię zabijemy" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nie skarżył się na nową Forzę? Bo ja mam dosyć dziwny problem. Nie mogę zainstalować drugiej płyty, a po zainstalowaniu pierwszej mimo wszystko odpala się ona z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 23:03, Xjumpaytech napisał:

Czy ktoś nie skarżył się na nową Forzę? Bo ja mam dosyć dziwny problem. Nie mogę zainstalować
drugiej płyty, a po zainstalowaniu pierwszej mimo wszystko odpala się ona z płyty.


Drugą płytę możesz zainstalować w menu głównym gry. Po wprowadzeniu płyt DVD w nowym standardzie to normalne przez pierwsze kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 23:47, Michal_Raven napisał:

Drugą płytę możesz zainstalować w menu głównym gry. Po wprowadzeniu płyt DVD w nowym
standardzie to normalne przez pierwsze kilka minut.


No faktycznie, ja jakieś pół roku w mało co grałem i nie kupiłem nic nowego, więc to trochę nietypowa sytuacja dla mnie była. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, bardzo lubię grę Enemy Territory Quake Wars i mam pytanie związku z ilością ludzi ile gra. Wiecie jak można sprawdzić np. dana gra ile osób teraz gra i platforma? Bardzo byłoby przydatne, to zakup gry co ma jakiś czas wiąże się również z tym,żeby były osoby do grania oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż się pochwalę, bo happy jestem niesamowicie - własnie dostałem przesyłkę od brata ciotecznego z 6 grami (jeszcze w nie nie grałem :)
Alan Wake
Gears of War 2
Mass Effect 2
Halo Reach
Dragon Age 2
Red Dead Redemption

jak myslicie ile godzin grania przede mną?
wyjdzie ze 200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 14:24, castlerock napisał:

aż się pochwalę, bo happy jestem niesamowicie - własnie dostałem przesyłkę od brata ciotecznego
z 6 grami (jeszcze w nie nie grałem :)
Alan Wake
Gears of War 2
Mass Effect 2
Halo Reach
Dragon Age 2
Red Dead Redemption

jak myslicie ile godzin grania przede mną?
wyjdzie ze 200?

100 będzie spokojnie, a 200... zależy, jak ci RDR podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alan to z 20 na calak,
Gearsy sama kampania plus kampania na insane to też 20h, do tego ok 10 na multi/horda,
ME 24 kampania z większością zadań pobocznych,
Halo nie wiem,
DA2 z 30 na kampanię z zad. pobocznymi,
RDR z 40 na kampanię plus z 10 multi.

Ze 150h spokojnie. Przy czym Gearsy i RDR gwarantują świetny coop więc można dodać jeszcze sporo godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 15:43, Sipso2008 napisał:

Alan to z 20 na calak,
Gearsy sama kampania plus kampania na insane to też 20h, do tego ok 10 na multi/horda,

Wait... Żartujesz prawda? Nagle,że masz osoby do grania i miałeś to nie ma do rzeczy,ale jakim cudem od cholery multi? Ja nie mogę dołączyć do żadnej sesji, żadnej! Co robię źle?! Pomyśleć,że grałem tylko z wami 2 razy w hordę, a nigdy w multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 16:18, BartexooN napisał:

> Alan to z 20 na calak,
> Gearsy sama kampania plus kampania na insane to też 20h, do tego ok 10 na multi/horda,

Wait... Żartujesz prawda? Nagle,że masz osoby do grania i miałeś to nie ma do rzeczy,ale
jakim cudem od cholery multi? Ja nie mogę dołączyć do żadnej sesji, żadnej! Co robię
źle?! Pomyśleć,że grałem tylko z wami 2 razy w hordę, a nigdy w multi...


Strzelam w ciemno, że masz w ustawieniach regionalnych ustawione na Polskę. Zmień na USA/UK i będziesz miał graczy pod dostatkiem ;) Też kiedyś się wkurzałem, bo nie mogłem znaleźć praktycznie nikogo do gry, zmieniłem na UK i multi już nie jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować