Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2011 o 19:45, Sandro napisał:

Piękny dźwięk przy odpalaniu konsolki :)

Świetne naprawdę :D. Włączając z pada też będzie taki dźwięk? Odkąd ja mam swoją konsolę to może z 2 lub 3 razy użyłem guzika na samej konsolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem, który mnie irytuje i to bardzo. Chciałem pobrać aktualizację Optional Media Update i Przepustke sieciową do BF3. W przypadku aktualizacji przy 98% wyskakuje komunikat "nie można pobrać Optional Media Update", a w przypadku przpustki przy 43% ten sam komunikat dotyczący tej przepustki. Pamięci mam wystarczająco dużo; wydaje mi się, że to z powodu NATu, które jest umiarkowane, ale nie jestem co do tego pewien. Proszę o pomoc/ radę, jeśli wiecie, co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Planuje zakup jakiejś konsoli na . W temacie jestem zupełnie zielony, ale słyszałem ze bardziej opłaca się kupować Xboxa niż playstation. Jaki są koszta tej konsoli i jaką najlepiej wersje kupić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Xboxy to wersja Slim (z dyskiem lub bez). Ma wi fi, cicho pracuje, nie przegrzewa sie i ladnie wyglada :D

a w sprawie "co lepsze" to tutaj są dwie sprawy - jakie wolisz gry (exclusivy z ps3 czy xboxa), i czy placenie abonamentu na xboxie Ci nie przeszkdza (bo za granie po sieci placisz, np 60 zl za 3 miesiace itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 18:57, Hell_Knight napisał:

Jeśli chodzi o Xboxy to wersja Slim (z dyskiem lub bez). Ma wi fi, cicho pracuje, nie
przegrzewa sie i ladnie wyglada :D

a w sprawie "co lepsze" to tutaj są dwie sprawy - jakie wolisz gry (exclusivy z ps3 czy
xboxa), i czy placenie abonamentu na xboxie Ci nie przeszkdza (bo za granie po sieci
placisz, np 60 zl za 3 miesiace itp)


To ja jeszcze dopowiem że jeśli chcesz grać na konsoli głównie online to kupuj Xboxa, psn lubi miewać problemy i nie ma tak podstawowych funkcji sieciowych jak np. grupy także mimo że na Xboxie jest abonament to jednak lepiej płacić ten abonament niż mieć za darmo ograniczoną usługę. Z drugiej strony (przynajmniej dla mnie) PS3 ma lepsze exclusivy. Musisz sam zdecydować co ci lepiej pasuje, najlepiej mieć obydwie ;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę scalakować Gears of War 2 ale mam problem z osiągnięciami na multi. Co to znaczy gra niestandardowa? Przy opisie interesujących mnie achievów pisze że trzeba wygrać "nie w grze niestandardowej". Czyli w jakiej? Powygrywałem trochę na rankedzie i żadnych postępów nie ma. Jakieś sugestie? Na angielskich stronach pisze że trzeba to zrobić na grze "public". Jaka to będzie po polsku? Obstawiam że publiczna ale takowej nie widzę :-)

Konkretnie chodzi np. o osiągnięcie

Standing Here, Beside Myself
Win 3 matches of Wingman (public)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 21:21, Pietruszex napisał:

> Jeśli chodzi o Xboxy to wersja Slim (z dyskiem lub bez). Ma wi fi, cicho pracuje,
nie
> przegrzewa sie i ladnie wyglada :D
>
> a w sprawie "co lepsze" to tutaj są dwie sprawy - jakie wolisz gry (exclusivy z
ps3 czy
> xboxa), i czy placenie abonamentu na xboxie Ci nie przeszkdza (bo za granie po sieci

> placisz, np 60 zl za 3 miesiace itp)

To ja jeszcze dopowiem że jeśli chcesz grać na konsoli głównie online to kupuj Xboxa,
psn lubi miewać problemy i nie ma tak podstawowych funkcji sieciowych jak np. grupy także
mimo że na Xboxie jest abonament to jednak lepiej płacić ten abonament niż mieć za darmo
ograniczoną usługę. Z drugiej strony (przynajmniej dla mnie) PS3 ma lepsze exclusivy.
Musisz sam zdecydować co ci lepiej pasuje, najlepiej mieć obydwie ;p .


A co to są te exclusivy, i po co jest ten dysk???? Słyszałem ze podobno xbox na dłużej tarczy, mimo ze wychodzą nowe gry, nadal robione są pod starsze wersje xboxa, a w PS już tak nie ma. Jednak nie wiem czy to prawda czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 10:43, slipknotslayersoad napisał:

A co to są te exclusivy, i po co jest ten dysk???? Słyszałem ze podobno xbox na dłużej
tarczy, mimo ze wychodzą nowe gry, nadal robione są pod starsze wersje xboxa, a w PS
już tak nie ma. Jednak nie wiem czy to prawda czy nie.

Exclusivy to gry, które są dostępne tylko na jedną konsolę np. w Alan Wake czy Gears of War zagrasz tylko na xboxie. A dysk jest po to, by zainstalować gry i pościągać jakieś fajne gry arcade. I savy też gdzieś muszą być zapisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 10:46, gitarka napisał:

> A co to są te exclusivy, i po co jest ten dysk???? Słyszałem ze podobno xbox na
dłużej
> tarczy, mimo ze wychodzą nowe gry, nadal robione są pod starsze wersje xboxa, a
w PS
> już tak nie ma. Jednak nie wiem czy to prawda czy nie.
Exclusivy to gry, które są dostępne tylko na jedną konsolę np. w Alan Wake czy Gears
of War zagrasz tylko na xboxie. A dysk jest po to, by zainstalować gry i pościągać jakieś
fajne gry arcade. I savy też gdzieś muszą być zapisane ;)


Czyli jeśli mam za mały dysk, to po prostu nie mogę grać w niektóre gry?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacja gier jest opcjonalna. Wszystkie gry które masz na płytach możesz odpalić z płyty bez instalacji. Instalacja przyspiesza nieco proces wczytywania i przede wszystkim płyta jest używana tylko do sprawdzenia oryginalności gry, potem gra leci z dysku więc jest mniej hałasu i płyta mniej się zużywa.
Ponadto na dysk zapisywane są demka, gry arcade, ogólnie wszystko co ściągasz oraz save i patche.

Xbox 360 Slim a zwykły to jedna i ta sama konsola, różnią się tylko obudową, dyskiem, wi fi i jakimiś duperelami. Slim to wciąż ten sam Xbox 360, nie trzeba do niej kupować oddzielnie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ gitarka
@ SamFiniszer

Dzięki za odpowiedzi :-)

Jest tu ktoś chętny na scalakowanie Lost Planet: Colonies Edition albo robienie meczy rankingowych w Unreal Tournament 3?

Chciałbym też zapytać czy ewentualnie ktoś tutaj byłby chętny na boostowanie FC2, robienie wyścigów do "Auf Wiedersehen Petrovic" w GTAIV? Napisałem "ewentualnie" ponieważ myślę że już mam na to kilku chętnych ale warto zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować