Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Proszę o pomoc, kupiłem masę gier, wykupiłem abonament Gold, a nadal nie mogę się połączyć do XBL, szału już dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, ciąg pytań do ekspertów ciąg dalszy.
Kupiłem wreszcie monitor z HDMI Samsung SyncMaster B2230H Full HD 21.5" i działa wszystko elegancko, tylko... brak dźwięku. ;s mam kartę telewizyjną w komputerze ale nie za bardzo mi się widzi mieć ciągle włączony PC żeby tylko mieć dźwięki z Xbox''a [Xbox 360 Elite] jest jakieś inne wyjście aby mieć włączony tylko monitor i xbox''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Popełniłeś błąd nie sprawdzając czy monitor ma wyjście Jack 3.5mm, wtedy mógł byś podłączyć pod nie głośniki.
Możesz spróbować podłączyć chinche audio z konsoli do głośników, ale nie wiem czy będzie to działać przy połączeniu z HDMI (w końcu on przesyła obraz i dźwięk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 16:32, PJ_MW napisał:

Proszę o pomoc, kupiłem masę gier, wykupiłem abonament Gold, a nadal nie mogę się połączyć
do XBL, szału już dostaje...



Jakiego masz dostawcę internetu? Jaki ruter? Może to livebox w którym musisz przyciskiem zatwierdzić dostęp innych urządzeń z wi-fi do rutera? Chociaż skoro nie masz neta nawet na kablu to coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w ręce xbox slim 4GB. Oczywistym jest więc, że szukam do niego dysku :P Możecie coś polecić? Chodzi mi szczególnie o sprawdzonego sprzedawcę i rozsądną cenę, bo na allegro jest tego mnóstwo, a nie chcę się naciąć na jakąś podróbkę.
Co powinien mieć taki dysk? Obudowę jakąś, czy bez? Co do pojemności, to chyba dołożę trochę do 320GB.

Pytanie 2: Jaka ładowarka z akumulatorkami? Play&charge kit mi się nie opłaca, skuszę się chyba na http://allegro.pl/ladowarka-n-8168-n-4-x-r6-aa-energizer-2450-i1991917424.html
Macie może jakieś inne typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. 299zł, w RTV Euro AGD mają dyski 320GB. Lepszej oferty nie znajdziesz. Na allegro mają WD Scorpio Blue, przystosowane do działania z X360. Sam taki miałem, działał bez problemów, ale 250GB to dla mnie za mało. :)

2. Sanyo Eneloop, najlepsze na rynku. Energizery mają to do siebie, że po roku nie trzymają tak dobrze i trzeba je częściej ładować. Miałem, przerabiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że wczoraj, gdy usunąłem wszystkie zabezpieczenia i zrobiłem sieć otwartą działało od razu, gdy jednak powróciłem do dawnych zabezpieczeń - WPA2 - znowu to samo... Dzisiaj testowałem to na innym routerze i po wpisaniu hasła od razu się połączyło(dalej już nie poszło, bo był słaby zasięg, ale gdybym umieścił Xboxa w innym miejscu poszłoby dalej z pewnością). Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2011 o 14:28, Michal_Raven napisał:

2. Sanyo Eneloop, najlepsze na rynku. Energizery mają to do siebie, że po roku nie trzymają
tak dobrze i trzeba je częściej ładować. Miałem, przerabiałem.


O, widzę, że cena podobna. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam datę ważności konta GOLD do 2012-02-01. Czyli do 1 stycznia? Bo nie wiem czy najpierw jest dzień czy miesiąc, może ktoś wie? ( Przepraszam, za głupie pytanie, ale dla mnie to ważne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli usuwasz tylko zabezpieczenie haslem to... wpisujesz zle haslo. Tak, wiem, ze wpisywales juz pewnie kilka razy, ale wyjscia nie ma. Skoro z siecia sie laczysz gdy nie ma zabezpieczen, a nie laczysz sie kiedy sa to... wpisujesz zle haslo albo wybierasz zly protokol zabezpieczen.

Pisalem juz, ze wpisujesz zle haslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet mimo tego na miesiąc przed końcem powinien wyskoczyć komunikat o tym, że Gold niedługo dobiegnie końca i oni bardzo chętnie przedłużą Ci go za drobną opłatą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No way, hasło było dobre na 100%, parokrotnie sprawdzałem i nie mogło być źle. Na początku było dosyć skomplikowane(zawierało np. znaki specjalne), potem, gdy zmieniłem na prostsze i tak nie działało, zmieniałem także rodzaj zabezpieczeń(WPA, WEP i rodzaj szyfrowania) i nadal nic, jedyne rozwiązania to wyłączenie jakichkolwiek zabezpieczeń.
BTW. Da się jakoś odczytać nazwę użytkownika wchodząc na router przez komputer( http://192.168.1.254/), znając tylko hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować