Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2012 o 19:15, Skaterka885 napisał:

Wie ktoś czy do zrobienia aczika z Fify 10, ( wygranie lig ang., włoskiej, francuskiej,
niemieckiej, hiszpańskiej ) trzeba to zrobić na jednym menadżerze czy można to zrobić
na kilku? W sensie, że zapisy gry inne i wgl.

Polecam zrobić sejva mecz przed końcem każdego sezonu. W razie ewentualnych problemów z wpadnięciem osiągnięcia można odpalić każdy sejv i dokończyć każdy sezon za jednym włączeniem konsoli i acziv wtedy wpadnie na 100%. Mówię o tym, bo słyszałem kiedyś przypadki, że to osiągnięcie nie chciało wpaść, możliwe, że naprawili to albo były to rzadkie przypadki ale zawsze lepiej wiedzieć, żeby uniknąć ewentualnych nerwów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Czy w sklepie live jest Fifa 2012 r. Jeśli tak to czy ktoś kupował i może powiedzieć czy jest po polsku w całości (napisy i komentarze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba poważny problem... Właśnie ochlapałem swojego xboxa herbatą. Widziałem, że troszkę wlało się przez górę do środka, ale ostało się między wierzhem obudowy,.a wentylatorem. Szybko go wysuszyłem i nie widz żeby coś wlało się głębiej po za śladem lepkiej sadzy na łopatce wentylatora. I co teraz robić ? Odpalić go jutro czy odczekać ? Xbox był wyłączony.

Przepraszam za bledy pisze z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dziś pobrałem demo: "OutRun Online Arcade" i chciałem sprawdzić ile kosztuje pełna wersja. I Okazuje się, że -1.
Tak ma być czy to jakiś błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z moim xboxem. Ostatnimi czasy konsola załącza się dłużej i towarzyszy temu dziwny dźwięk. Jak gdyby ciche strzelanie o dużej częstotliwości. Ostatnio zauważyłem że zakładka napędu wyświetlała coś w stylu "nie można rozpoznać zawartości płyty" lub coś w tym stylu. Gdy wyłączę konsolę to potem włącza się już normalnie. Spotkaliście się z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 10:00, Jammin69 napisał:

Czy są jakieś fajne gry arcade za 500 pkt?

Za 500 nie ma nic. Chyba, że poczekasz na promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego czasu xbox mi się dłuzej włacza i wyłacza, np wylacza sie z 10s i ta zielona dioda z przodu obudowy miga. Czy ktoś z was tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego update''a Dashboardu długie wyłączanie się jest normalne. Ja jednak dłuższego włączania się konsoli nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może tak, że jak się xbox włącza to są profile i wybierasz sobie jeden ( ale większość ma tylko jedno, ale to nie o to chodzi ) i jak już wybierzesz ten profil to jest logowanie... i na ekranie na dole jest, że masz już np. XX znajomych online, a i tak loguję Cię jeszcze raz. Chodzi o to, że tak jakby jest dwa razy logowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? Które skrzyżowanie?

Chodzi ci o to, że jak właczam konsolę to pojawia sie info, że "Sipso ma 20 znajomych online"?

Napisz to składniej bo " a i tak loguję cię jeszcze raz" zawiązało supeł na moim mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalamy xbox''a to mamy profile, wybieramy jeden i jest "logowanie..." i po krótkiej chwili na dole wyświetla nam się stan znajomych i po tym znowu jest logowanie i znowu jest stan znajomych, rozumiesz? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym pobieraniem plików w tle? Grając w coś przez sieć download automatycznie wstrzymuje pobieranie? Np ostatnie dni, pobieram jakieś demko i gram w jakąś grę single player. Normalnie ściąga się w tle wszystko. Następnie ściągam coś innego i gram sobie w Battlefielda 3, pograłem, włączam pobierane pliki, a tam wszystko stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować