Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Witam.
Mam zamiar sprzedać konsole wraz z 5 grami i teraz nasuwa się pytanie. W co to zapakować zeby dotarło do kupującego w całosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 21:02, Klimat napisał:

Witam.
Mam zamiar sprzedać konsole wraz z 5 grami i teraz nasuwa się pytanie. W co to zapakować
zeby dotarło do kupującego w całosci ?


Papier bąbelkowy. Sprzedałeś już? Mogę znać ofertę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie sprzedałem. Co do tego pakowania to czy na poczcie jestem w stanie kupić karton,folie bąbelkowa i naklejki informujace ze w paczce jest szkło? Mam oryginalny karton ale zamierzam go jeszcze wlozyc do tego kupionego na poczcie + zgniecione kartki papieru zeby ten karton w kartonie nie latał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od nie dawna mam nowy internet(Livebox) i nowy system(Windowsa 7)I mam problem żeby się teraz połączyć z Xbox Live w Xboxie. Wcześniej jak miałem zwykły modem i Xpka nie było problemu bo tylko podłączałem kabel ethernet do kompa i Xboxa i konfigurowałem w połaczeniu lokalnym bodajże i śmigało. A teraz mam problem bo i nie bardzo ogarniam Winde 7 i tego liveboxa. Czytałem różne tutoriale i dupa. Próbowałem się podłączać w ten sposób że w gniazdo żółte w liveboxie podłączałem ten kabel ethernet i potem drugą końcówką do iksa i nic. Robiłem też tak że z gniazda czerwonego odłączałem ten kabel i tam podłączałem kabel ethernet. Ogólnie kilka prób na różne sposoby i dupa. Może mi ktoś jakoś w miare sensownie wyjaśnić jak znowu mieć internet w Xboksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 21:33, Jammin69 napisał:

Czy na X''a są jakieś gry o podobnej tematyce jak ta z Alana Wake''a, czy raczej nie
ma co liczyć?


Może nie podobna tematyka ale myślę że klimatem to może Silent Hill: Homecoming albo Alone in the Dark ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ultima.pl/wied_min_2_zabojcy_krolow_edycja_rozszerzona/i10243/

Czy to błąd czy ta cena jest po prostu nienormalnie niska?


Druga sprawa. Jest ktoś chętny na GoW3, najlepiej bestia albo horda na wyższych poziomach? Jestem wolny w weekendy. Skończyłem kampanię (totalna kicha i tandeta) i teraz pograłbym w inne tryby. Fajnie gdybyśmy mieli większą paczkę. Ja gram z bratem także potrzebujemy jeszcze 3 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 21:40, Pile napisał:

Czy to błąd czy ta cena jest po prostu nienormalnie niska?

Żaden błąd, jest to ukłon CDPRed w stronę polskich graczy. Na zachodzie cena jest normalna ;).
A u nas za 219 kolekcjonerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 21:42, knopfler napisał:

> Czy to błąd czy ta cena jest po prostu nienormalnie niska?
>
Żaden błąd, jest to ukłon CDPRed w stronę polskich graczy. Na zachodzie cena jest normalna
;).
A u nas za 219 kolekcjonerka!


W końcu normalna cena gier na konsoli a nie po 200 - 250 zł lol ;) Tak powinny być ze wszystkimi grami u nas a nie ceny 2x tyle co na PC a gra gorsza technicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to ja mieszkam w piwnicy ale zawsze wydawało mi się, że premierówki są po 180zł na konsolach, a tylko w empikach po wyższych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 21:47, Albii napisał:

Może to ja mieszkam w piwnicy ale zawsze wydawało mi się, że premierówki są po 180zł
na konsolach, a tylko w empikach po wyższych cenach.


Nie.. Ale to zależy jeszcze jakich gier i jakich wydawców. Widziałem grę od Segi po 250 zł serio :) EK po 500 zł od Activision czyl Lem. A normalnie to gry po 200 zł w sklepach detalicznych nie wliczając cen z Allegro. Czasami widziałem też po 170 - 180 zł, ale to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba doskonale wiesz że te ceny to fikcja. Będzie już czwarty rok jak mam konsolę i najwięcej za premierową gre dałem 160 zł chyba co jakoś drastycznie nie odbiega od pecetowych 129 czy czegoś w tym rodzaju. Często kupuję gry po około 130 zł jak jeszcze nie minął miesiąc od premiery. Naprawdę nie wiem czy ktoś w ogóle kupuje te gry po 219 w sklepach, ale jeśli tak to nie rozumiem dlaczego to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 22:36, knopfler napisał:

Ale chyba doskonale wiesz że te ceny to fikcja. Będzie już czwarty rok jak mam konsolę
i najwięcej za premierową gre dałem 160 zł chyba co jakoś drastycznie nie odbiega od
pecetowych 129 czy czegoś w tym rodzaju. Często kupuję gry po około 130 zł jak jeszcze
nie minął miesiąc od premiery. Naprawdę nie wiem czy ktoś w ogóle kupuje te gry po 219
w sklepach, ale jeśli tak to nie rozumiem dlaczego to robią.


Czemu fikcja ? Są osoby, które kupują gry po własnie takiej cenie bo nie mają alternatywy. Np małe miejscowości gdzie jest jeden sklep na krzyż. A nawet ja, mieszkam w Szczecinie to wszędzie widzę w sklepach ceny na poziomie 200 zł max. A mam przecież Empik, Media Markt, Saturna... Tam ceny są takie same. No czasami w Empiku są gry po 50 zł w klasyce. Ale to klasyka. Można iść kupić używki tutaj w mieście albo na allegro, ale ja wole nówki. Chciałbym wiedzieć gdzie kupujesz gry po 130 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, nie wiem czy to dobry dział czy nie, ale zapytać można. Czy ktoś byłby zainteresowany zaopiekowaniem się grą "Tom Clancy''s Double Agent" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 23:00, vegost napisał:

Chciałbym wiedzieć gdzie kupujesz gry po 130 zł ;)

amazon.co.uk
zavvi.com
thehut.com
game.co.uk
Smacznego :)
W grudniu przykładowo kupiłem Battlefield 3 i MW3 poniżej 100 zł :), konsolowe wersje. Dla chcącego nic trudnego, jak to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 23:10, knopfler napisał:

amazon.co.uk
zavvi.com
thehut.com
game.co.uk
Smacznego :)
W grudniu przykładowo kupiłem Battlefield 3 i MW3 poniżej 100 zł :), konsolowe wersje.
Dla chcącego nic trudnego, jak to mówią.


Niach :) Wiedziałem, że rozpiska będzie ze sklepami poza Polską :) Taki pomysł to żadna nowość. Dobre jak chodzi o gry wyłącznie po angielsku i w wersji PAL. No chyba, że Free region. W przypadku wersji polskich odpada taka możliwość i karą jest cena po 200 zł. Jak tam jest z kupowanie gier na amazonie ? Jak szybko idzie i ile płaci się za przesyłkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 23:21, vegost napisał:

Niach :) Wiedziałem, że rozpiska będzie ze sklepami poza Polską :) Taki pomysł to żadna
nowość. Dobre jak chodzi o gry wyłącznie po angielsku i w wersji PAL. No chyba, że Free
region. W przypadku wersji polskich odpada taka możliwość i karą jest cena po 200 zł.
Jak tam jest z kupowanie gier na amazonie ? Jak szybko idzie i ile płaci się za przesyłkę
?

Nie zawsze tak jest jak mówisz z polskim językiem. Wiele gier teraz jest po polsku nawet jak ściągniesz z UK, o ile masz polskiego Live/PSN. Miałem polski dubbing w Killzone 3 i Battlefield 3, polskie napisy w Arkham City i Saints Row 3 - wszystko kupowane w UK. Oczywiście wszystkie wersje z UK są PAL, nie ma tutaj też problemu. Na amazon powyżej 25 funtów jest darmowa wysyłka, paczuszkę przynosi kurier, zazwyczaj w około tydzień - cud miód i orzeszki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować