Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Mam problem. Nie mam obrazu na telewizorze. Dźwięk jest, a obrazu nie ma. Sprawdzałem czy dobrze podpięte są wszystkie kable, wszystko jest ok, w TV też nic nie było zmieniane. Wczoraj jeszcze po południu grałem w Fife, teraz uruchamiam Xboxa i nie ma obrazu. Wiecie jak można to naprawić albo czego to może być przyczyna? Xboxa mam już prawie trzeci rok, więc wysyłka do MS odpada z gwarancją. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Posprawdzaj pilota. Są takie porty jak 1,2,3. Jedne odpowiadają za oglądanie TV, a pozostałe za sprzęt typu Xbox 360, czy PS 3. Sprawdz ,czy przypadkiem przypisany port np. 2 nie włączyłeś na port 3.
Co jeszcze możesz sprawdzić... Czy HDMI/ Załącznik nie ma połamanych tych patyczków w środku. Jeden patyczek może nawet spowodować, ze nie uruchomisz na TV tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej wszystko dokładnie sprawdziłem przed opisaniem problemu. Kable również są w dobrej jakości. Znalazłem w necie że trzeba zrobić reballing GPU, podobno to pomaga na brak wyświetlania obrazu. Tylko że w domowych warunkach tego nie zrobię, a nie mam pojęcia ile by to kosztowało w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zepsuł mi się pad. Mam jeszcze gwarancję więc zgłosiłem to przez neta. Teraz mam czekać aż kurier przyjedzie czy mam dzwonić do firmy kurierskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam w zamiarach kupno xboxa 360 ponieważ w sumie mam już peceta na którym nie muszę majstrować z upgrade''em, wystarcza mi to co mam;) Co możecie mi powiedzieć dobrego o wersji slim 250gb i czy warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 19:08, damiank485 napisał:

Panowie, mam w zamiarach kupno xboxa 360 ponieważ w sumie mam już peceta na którym nie
muszę majstrować z upgrade''em, wystarcza mi to co mam;) Co możecie mi powiedzieć dobrego
o wersji slim 250gb i czy warto;)


A co można powiedzieć o konsoli, która wyszła x lat temu ? : ) Szczegółowe informacje na temat xboxa masz w pierwszym poście w tym temacie. Architektura się nie zmieniła ma te same bebechy od kilku lat. Jest zmienione tylko chłodzenie, obudowa i napęd. To wszystko. Slimka jest bezawaryjna więc gra się przyjemnie i cicho ponieważ został wmontowany nowy i ulepszony system chłodzenia, który eliminuje przegrzanie się sprzętu. Slim został wyposażony w nowy lepszy design i nie potrzeba dodatkowego zasilania dla Kinnecta ponieważ już on to w sobie ma. Posiada już wbudowany port HDMI + 4 sloty na USB ? Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 17:57, matis9988 napisał:

Zepsuł mi się pad. Mam jeszcze gwarancję więc zgłosiłem to przez neta. Teraz mam czekać
aż kurier przyjedzie czy mam dzwonić do firmy kurierskiej?


Odpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W przypadku Dell i Microsoftu (JEŚLI NAPRAWDĘ do nich dzwoniłeś) to przyjeżdza kurier. Zapakowywujesz to w paczkę którym nadajesz imię, nazwisko, zamieszkanie itd. Polecam zapakować podwójnie - folia bąbelkowa ? Ale to także zależy jak ustanowiłeś. Może być tak,że oddzwonią na numer jutro i powie ci,że dojeżdza na tą ulicę po dany towar. O ile podawałeś swój numer na tej stronie co zamawiałeś reperowanie tego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 20:11, BartexooN napisał:

/.../

W przypadku Dell i Microsoftu (JEŚLI NAPRAWDĘ do nich dzwoniłeś) to przyjeżdza kurier.
Zapakowywujesz to w paczkę którym nadajesz imię, nazwisko, zamieszkanie itd. Polecam
zapakować podwójnie - folia bąbelkowa ? Ale to także zależy jak ustanowiłeś. Może być
tak,że oddzwonią na numer jutro i powie ci,że dojeżdza na tą ulicę po dany towar. O ile
podawałeś swój numer na tej stronie co zamawiałeś reperowanie tego sprzętu.


Ja to na stronie xbox.com zgłosiłem, że mi się pad zepsuł.Teraz dostałem e-mail jakiś, ale tam nie ma tego czegoś co trzeba wydrukować.Jak to będę miał to dzwonić do UPC i uzgodnić datę kiedy ma kurier przyjechać czy nie dzwonić, bo przyjedzie?Numer telefonu podałem.

Ile to będzie trwało zanim mi nowego pada przyślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowy trial 48H:

http://xbox360.mh-frontier.jp/contents/48h_play/

Klika się w czerwony pasek nad "2", potem kwadrat z xboxem, trzeba być wcześniej zalogowanym na xbox.com, na stronce się żadnych danych nie wpisuje. Kod na górze jest na triala, na dole na jakiś Monster Hunter mmo.
Można wysępić jednego triala na jedno IP. Gdyby ktoś nie potrzebował byłby może tak dobry jeden kod wysępić i mi wysłać, potrzebuje ich więcej na ustawkę na 12 ludzi/kont w MX vs ATV Reflex żeby rozdać chętnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja wysyłałem do kolegi do Dell, by zrobił mi czyszczenie laptopa i wszelkie poprawki jakie muszą być - uzupełnić. Przegląd. Ja akurat na miejscu wypełniałem druk, by do kogo odesłać.

Dnia 01.02.2012 o 20:16, matis9988 napisał:

Ile to będzie trwało zanim mi nowego pada przyślą?

2 tygodnie. Natomiast z allegro inne to krócej o 1 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 13:28, MiSiU3112 napisał:

Orientuje się ktoś w jakim języku jest assassin''s creed brotherhood na xbox live ?

Po polsku achievementy (opisy) -> jak można kupić na USA to jest po angielsku, jeśli kupisz na PL - po polsku :) Ale Opisy acziwów będą zależne od języka w jakim używasz dashboard Xbox 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek rano wysłałem pada do wymiany do Niemiec.Jutro powinien do nich dojść.Są jakieś szanse, że będę miał w ten piątek u siebie nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jeśli mam save''a z GTA IV na dysku, ale chciałbym uruchomić go z innej wersji gry to pójdzie ten save? Bo miałem taką sytuację, że wkurzyłem się na to całe GTA IV już dawno temu no i zostawiłem je ukończone w 50%, a grę wymieniłem na inną. No, a teraz bym chętnie powrócił do GTA, ale w wersji Complete Edition, to przy okazji by się dodatki zaliczyło. Jednak nie mam ochoty od nowa przerabiać misji

Spoiler

z napadem na bank

;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować