Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Mam dużo pytań zacznę od pozytywów.

Pad xboxa okazał się tak mniami że chcę go używać w pc jak to zrobić?

Po 2 spotkała mnie powiedzmy niespodzianka kupiłem używaną konsolę która okazałą się przerobiona (a chciałem grać po sieci z kolegami) czy jeżeli ją zignoruję i po prostu będę grał sobie na oryginałach po sieci to spotka mnie coś złego? Jeżeli tak to jak ,,odrobić" konsolę ? (o przeróbce dowiedziałem się już po zakupie konsoli więc trochę poniewczasie) . I nie wiem co to jest jak przerobione nie znam się na tym nigdy nie interesowałem a to moja pierwsza konsola. A co jak okaże się zbanowana? Czy to już totalnie po ptakach z grania po sieci?

Dokupiłem do niej dysk 20 giga który okazał się 14 gigowym czy to normalne? Jak nie to jak go ,,naprawić" wyjąc partycjonować pod windą ?

Jeżeli moje pytania wydają się wam głupie to wybaczcie mam to cudo od 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 15:34, Ponury666 napisał:

Pad xboxa okazał się tak mniami że chcę go używać w pc jak to zrobić?

Domyślam się, że bezprzewodowy. Musisz dokupić Microsoft Wireless Receiver. Na Allegro poszukaj.

Dnia 24.02.2012 o 15:34, Ponury666 napisał:

Dokupiłem do niej dysk 20 giga który okazał się 14 gigowym czy to normalne? Jak nie
to jak go ,,naprawić" wyjąc partycjonować pod windą ?

Normalne. Taki ten dysk jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 15:40, Dared00 napisał:

> Pad xboxa okazał się tak mniami że chcę go używać w pc jak to zrobić?
Domyślam się, że bezprzewodowy. Musisz dokupić Microsoft Wireless Receiver. Na Allegro
poszukaj.

Przed sek wpisałem tyle że kosztuje prawie tyle ile używany pad. Da się jakoś taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 15:45, Ponury666 napisał:

Przed sek wpisałem tyle że kosztuje prawie tyle ile używany pad. Da się jakoś taniej?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawić się mi tego klocka mojego raczej nie dało. 10 minut gry zawiecha i rrod, co śmieszne bo jak się ochłodzi to można znów do 10 minut pograć. Chyba to mój najgorszy zakup z elektroniki używanej jakiego ostatnio dokonałem a kupiłem sporo rzeczy i działają a ten szmelc.... I mam dylemat czy spróbować reflowu czy może opchnąć go na allegro strącę trochę ale dołożę więcej i kupie sobie jaspera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem jakies 2 tyg temu xboxa slim 4gb + kinect, i mam pytanie : jako dysk dodatkowy uzywam pendrive 16gb ,ktory sformatowalem pod konsola. z xbox live posciagalem sobie pare demek, po wylaczeniu konsoli wszystkie dema znikaja i pen jest pusty, sprawdzilem drugi raz i to samo. czemu tak sie dzieje ? da sie jakos na stale te dema zapisywac na pendrive ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 23:36, dzyndzels napisał:

kupilem jakies 2 tyg temu xboxa slim 4gb + kinect, i mam pytanie : jako dysk dodatkowy
uzywam pendrive 16gb ,ktory sformatowalem pod konsola. z xbox live posciagalem sobie
pare demek, po wylaczeniu konsoli wszystkie dema znikaja i pen jest pusty, sprawdzilem
drugi raz i to samo. czemu tak sie dzieje ? da sie jakos na stale te dema zapisywac
na pendrive ?

A używałeś ten pendrive wcześniej na kompie? Było OK? Używałem kiedyś pamięci zewnętrznej na X360 i nic mi nie znikało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
To podobno działa tak samo, jak kupowanie od kradzionych kart kredytowych kody na ileś miesięcy Xbox Live lub ileś MSP w postaci kodu.
Ale nie jestem pewny, bo szczerze nikt oryginału za taką małą forsę by nie sprzedawał. Temat wałkowany na tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na kompie wszystko ok i problemow nie ma zadnych. nie dodalem, ze po kazdym wlozeniu prosi o ponowne dostosowanie do xboxa. model to Lexar n12610 16gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie monitor LCD LG 22" Flatron W2234S - jakich kabli potrzebuję, by podłączyć LCD do xboxa i czy bedzie mozliwosc grania w hdmi?
parametry
LG Monitor Flatron LCD W2234S-BN 22'''' , wide, czarny
- Zalecana rozdzielczość obrazu 1680 x 1050 pikseli
- Czas reakcji matrycy 5 ms
- Jasność 300 cd/m2
- Kontrast 1000:1
- Typ gniazda wejściowego (sygnałowego) 15-stykowe D-Sub
- Format ekranu monitora Panoramiczny
- Przekątna ekranu 22 cali
- Wielkość plamki 0,282 mm
- Typ panela LCD TFT TN
- Technologia podświetlenia CCFL
- Częst. odświeżania przy zalecanej rozdzielczości 60 Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego 30-83 kHz
- Częstotliwość odchylenia pionowego 56-75 Hz
- Kąt widzenia poziomy 170 stopni
- Kąt widzenia pionowy 160 stopni
- Liczba wyświetlanych kolorów 16,7 mln
- Certyfikaty  CE  CUL  EPA Energy Star  FCC-B  NEMKO  TCO-03  TUV/GS  UL
- Regulacja cyfrowa (OSD) Tak
- Głośniki Nie
- Mikrofon Nie
- Typ sygnału wejściowego RGB
- Wbudowany hub USB Nie
- Karta sieciowa (LAN) Nie
- Zintegrowana kamera Nie
- Wbudowany tuner TV Nie
- Czytnik kart pamięci Nie
- Wbudowany zasilacz Tak
- Pobór mocy (praca/spoczynek) 40/1 Wat
- Możliwość pochylenia panela (tilt) Tak
- Regulacja wysokości monitora (height adjustment) Nie
- Obrotowa podstawa monitora (swivel) Nie
- Panel obrotowy (pivot) Nie
- Możliwość zabezpieczenia (Kensington) Nie
- Szerokość 509 mm
- Wysokość 431 mm
- Głębokość 206 mm
- Masa netto 4,7 kg
- Kolor obudowy czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja z tymi promocjami na Golda z dashboarda? Na przykład teraz jest miesiąc Golda za złotówkę. Po prostu kupuję za złotówkę ten miesiąc, czy muszę na przykład kupić na pół roku z góry albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 08:41, moonman napisał:

witam!
znacie jakies tytuly dla 4 graczy (4 pady) na jedną konsolę

na razie znalazłem Castle Crashers

halo 3, modern warfare 2 itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę przenosił XBOXA do nowego domu. Chciałbym go podłączyć do Live''a. Mam następujące warunki.
W sąsiednim domu stoi modem, z którego ściągam sygnał u siebie.
Jak trzeba będzie go podłączyć, żeby działało? I czy będzie działało dobrze? Strony wczytują mi się wolno, ale np. ściąganie jest szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 20:56, Diverso napisał:

Będę przenosił XBOXA do nowego domu. Chciałbym go podłączyć do Live''a. Mam następujące
warunki.
W sąsiednim domu stoi modem, z którego ściągam sygnał u siebie.
Jak trzeba będzie go podłączyć, żeby działało? I czy będzie działało dobrze? Strony wczytują
mi się wolno, ale np. ściąganie jest szybkie


Zaraz zaraz... Masz nowego xboxa 360 czy starego z internetem na kablu ? Bo to ważne. Jeśli starego to wi-fi nic ci nie da. Bo rozumiem, że masz Live`a w domu od sąsiada ciągniesz internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz ładny poradnik co do różnych sieci internetowych w Polsce. Jest opisane jasno i pokazane za pomocą obrazków jak podłączyć i skonfigurować xboxa (starego i nowego z wi-fi) do liveboxa. Teoretycznie najłatwiej by ci było kupić specjalny adapter, który wyprodukował Microsoft. Lecz cena sięga w dalszym ciągu 300 zł więc chyba się nie opłaca :) Dlatego tak ważne jest czy to stary czy nowy xbox. W nowym już taki adapterek jest wbudowany więc wtedy wystarczy tylko podłączyć się xboxem do sieci wi-fi i tyle. Sam bym ci dokładnie powiedział gdzie co i jak, ale nie mogę znaleźć swojego livea bo kiedyś brat miał i zostawił w domu. Ale poradnik ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować