Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Starego. Do tej pory był na kabel. A gdzie ten poradnik? :P
Zastanawiam się czy mogę go podłączyć kablem pod kompa, ale to pewnie nic nie da :/
Internet ciągnę od wujostwa. Mam jakąś antenkę na monitorze i chyba kartę sieciową w kompie. Chryste, już w ogóle się nie znam na blaszakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starego. Do tej pory był na kabel. A gdzie ten poradnik? :P
Zastanawiam się czy mogę go podłączyć kablem pod kompa, ale to pewnie nic nie da :/
Internet ciągnę od wujostwa. Mam jakąś antenkę na monitorze i chyba kartę sieciową w kompie. Chryste, już w ogóle się nie znam na blaszakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starego. Do tej pory był na kabel. A gdzie ten poradnik? :P
Zastanawiam się czy mogę go podłączyć kablem pod kompa, ale to pewnie nic nie da :/
Internet ciągnę od wujostwa. Mam jakąś antenkę na monitorze i chyba kartę sieciową w kompie. Chryste, już w ogóle się nie znam na blaszakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starego. Do tej pory był na kabel. A gdzie ten poradnik? :P
Zastanawiam się czy mogę go podłączyć kablem pod kompa, ale to pewnie nic nie da :/
Internet ciągnę od wujostwa. Mam jakąś antenkę na monitorze i chyba kartę sieciową w kompie. Chryste, już w ogóle się nie znam na blaszakach :D

Edit: Ku*wa super. Poczwórna moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 22:41, Diverso napisał:

Starego. Do tej pory był na kabel. A gdzie ten poradnik? :P
Zastanawiam się czy mogę go podłączyć kablem pod kompa, ale to pewnie nic nie da :/
Internet ciągnę od wujostwa. Mam jakąś antenkę na monitorze i chyba kartę sieciową w
kompie. Chryste, już w ogóle się nie znam na blaszakach :D

Edit: Ku*wa super. Poczwórna moc.


http://www.onlinecenter.pl/Artykuly/Konfiguracje-Xbox-Live.html o widzisz zapomniałem ci to ten adress wkleić :D Z tym kablem do kompa to nie jest zły pomysł, ale musiałbyś mieć dwie karty sieciowe. Tam masz ładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy kupujac dysk twardy do x360 slim 4gb, nie ma zadnego problemu z grami typu BF 3 gdzie wymagany jest wlasnie dysk twardy na instalacje HD PACK? i czy bedzie on traktowany jako glowny ? bo wlasnie przez to narazie nie kupuje BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> mam pytanie, czy kupujac dysk twardy do x360 slim 4gb, nie ma zadnego problemu z grami
> typu BF 3 gdzie wymagany jest wlasnie dysk twardy na instalacje HD PACK? i czy bedzie
> on traktowany jako glowny ? bo wlasnie przez to narazie nie kupuje BF3.


Nie ma żadnego problemu ale nie wiem co rozumiesz przez słowo "główny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy sposób na 30 level w Far cry 2 w kilka godzin :). Ale najlepiej to robić jak już się ma nabity 20ty inaczej acziki będa w złej kolejności na profilu czym to grozi wiadomo.

http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=361116

Trzeba znowu grę skombinować dobić do 20go na legalu potem to wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem AC:Brotherhood i pisało coś, że gra była ostatnio uruchamiana na innej konsoli czy coś takiego.Wziąłem dalej i teraz z 3000 GS zrobiło mi się 20. Nie wiem co się stało.Ktoś wie czemu i czy da się coś zrobić żeby było znowu tyle co wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnoświatowa awaria, prawie wszystkim się wszystko od godziny wali, GS resetuje, historia granych gier, ciuchy od awatara itd. MS za prąd nie zapłacił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 15:28, igor8472 napisał:

Ogólnoświatowa awaria, prawie wszystkim się wszystko od godziny wali, GS resetuje, historia
granych gier, ciuchy od awatara itd. MS za prąd nie zapłacił...



A będę miał jeszcze te GS, które zdobyłem czy raczej nie? Na stronie Xbox.com pisze, że mam 20GS, ale w zakładce aktywność przy każdej grze jest tyle ile zdobyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;D

[m - 007]

Wbijacie na ten link, rozsyłacie znajomym swój link i za 10 kumpli, którzy wbiją - 1600MP, 20 - 4000MP, 30 - rok GOLD''a, 40 - Final Fantasy XIII (ten FF trochę bez sensu). ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 14:49, SamFiniszer napisał:

I Ty w to wierzysz... ?


Szczerze? 50 na 50 ;D Bo raz tak wygrałem Golda, a raz musiałem wysłać smsa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 14:52, SamFiniszer napisał:

Ja chyba sobie nawet proxy przed chwilą nabiłem jedno wejście także nawet z proxy można
pokombinować...


Ja mam 19 ludzi, jak będę miał 20, to napisze, czy podpucha, czy nie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 14:58, Wojman napisał:

Proszę nie wstawiać linków referencyjnych ani reklam.


Pardon. Ale i tak dobrze, że usunięte, bo jednak podpucha. Mam 20 ludzi, daje, żeby odebrać kod i nie ma takiej strony. Czyli 2:1 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować