Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2012 o 19:59, Skaterka885 napisał:

Dlatego wolę zapłacić, jakoś nie wierzę w takie strony. Rozumiem darmowego golda na 48h,
ale na rok. Jakoś nie do uwierzenia dla mnie.


Ja raz tak zdobyłem golda na 6 miesięcy ;D A konkretniej 2 x 3miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 18:28, Skaterka885 napisał:

I kod działał? Myślałam, że nie, no ale. Podobno wysyłałeś jakiegoś sms''a za ile?


Widzę, że czytałaś poprzednie posty. Wyglądało to tak - brałem udział w dwóch konkursach. Raz wygrałem kod 2 x 3 miesiące i nie musiałem nic wysyłać. Wtedy miałem konto na USA albo UK, już nie pamiętam. W każdym razie było to jakoś podczas akcji z polskim Livem. Jak tylko Microsoft stworzył polskiego Livea, migrowałem i znowu był taki konkurs, ale po zebraniu iluś tam ludzi okazało się, że trzeba wysłać sms za jakąś kwotę, żeby mieć w ogóle szansę, więc to olałem. No i teraz wziąłem udział w tym "konkursie" (kierując się tym, że raz już wygrałem), który okazał się też ściemą ;) Chociaż gdybym dokładnie przeglądnął wcześniej stronę, to zaoszczędziłbym sobie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 wejść na coś to nie tak dużo. Ja na GG bym wysłała i by było, tylko raczej nie wierzę, w takie rzeczy. Dla mnie jest trudne do pojęcia, że dzięki wejściom mogę mieć golda na 3 miesiące, który normalnie kosztuję około 50 zł. Ale jak wcześniej wygrałeś to gratuluję ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 16:05, dreamer94 napisał:

Chcemy kumplowi kupić pada do xboxa na urodziny, ale nie posiadając konsoli zbytnio się
nie orientuję. Możecie polecić coś fajnego ?

Najlepszym wyborem jest zwyczajnie ten standardowy bezprzewodowy pad od MS według mnie. Są też np te od Razera, Onza zdaje się. Taki Battlefield 3 Edition jest fajny, jak jest fanem tej gry to jak znalazł, ale minusy są takie, że jest przewód no i ponoś jest on dość sztywny z tego co słyszałem i ludzie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 07:57, dreamer94 napisał:

A ten Special Edition, dobre to jest ?

Ten srebrny? Słyszałem, że ludzie chwalą, bo ma ponoć fajnie zrobionego krzyżaka. No i wygląda elegancko. Ja bym go sobie kupił gdybym tylko miał zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 09:21, Damianuss1 napisał:

> A ten Special Edition, dobre to jest ?
Ten srebrny? Słyszałem, że ludzie chwalą, bo ma ponoć fajnie zrobionego krzyżaka. No
i wygląda elegancko. Ja bym go sobie kupił gdybym tylko miał zapotrzebowanie.

Ok, dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 14:06, Skaterka885 napisał:

Gra ktoś jeszcze w AC: Brotherhood?


Ja mam problem z multi w AC:Brotherhood. Biorę "Graj teraz" i po chwili już jestem w grze, ale ZAWSZE mam błąd "Stracono połączenie z hostem". Jeszcze nigdy nie było tak, żeby mnie nie wyrzuciło z serwera. Może wie ktoś czy da się to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A byłbyś skłonny do umówienia się do robienia osiągnięć? Z tego co wiem, to w weekend na pewno się kogoś znajdzie, ale lepiej z kimś ze swojego kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy warto kupic bo mam okazje xboxa 60gb +3pady i gry miedzy innymi: CoD mw-MW3 (BO,WaW), left 4 dead2,
MoH, GoW, Fight night 4, Bathman arkham City za 6 baniek? Jeszcze kilka gier jest ale to sa najwazniejsze chyba tytuly?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się goldzik, został mi jeszcze miesiąc :<, trzeba odnowić i teraz pytanie. Czy jeśli kupię kod to doładuje mi te 14 miesięcy plus ten miesiąc co mam?

Swoją drogą muszę pochwalić gram za takie fajne ceny zarówno punktów jak i abonamentu xbl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 20:50, DesMonD__PL napisał:

Witam.

Według mnie tak, MW3 i Batman to świeże gry. Na sklepowych półkach nadal po 180zł+. Jaką płytę ma ten klocek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 11:08, Damianuss1 napisał:

Według mnie tak, MW3 i Batman to świeże gry. Na sklepowych półkach nadal po 180zł+

Chyba w Polsce, Batman w UK dawno poniżej 100. MW3 można używkę niedrogo dorwać.

Dnia 01.04.2012 o 11:08, Damianuss1 napisał:

Jaką płytę ma ten klocek?

To jest pewnie ten sklepowy 60 Gb więc zapewne Jasper.

A co do "oryginalnego" pytania to wg mnie też warto, cena jest niezła jak za taki zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować