Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 20:41, Sigu napisał:

Kody powinny działać na kontach całego świata, a przynajmniej tak piszą sklepy. Jednakże
jak bym nie kupował na gramie, ponieważ za kod 2100 pkt jest 0,948zł/100pkt więcej niż
w sklepie 3kropki.pl, a na karcie 4200 pkt płacisz 0,238zł/100pkt więcej niż na muve.pl

Na keye.pl 2100 za 69. Taniej nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie da się migrowac konta do PL. Kiedys była taka możliwośc ale już ją zlikwidowali. Lunkty kupione np. na gramie działają na europejskich kontach, zarówno PL jak i UK. Ważne żeby nie kupować punków US. Tak, w danych konta można podać dowolny, fikcyjny adres i inne dane, aczkolwiek dużo ludzi podaje np. adres ambasady Polskiej w Londynie.
Co do zmiany, na kontach UK jest znacznie więcej contentu niż na PL więc to nawet lepiej że masz UK. Sam żałuję migracji konta z UK, skusiłem się na darmowe MSP niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest odpowiedź, na jaką czekałem, buzi wielkie :*. Przez chwilę zastanawiałem się, czy jednak nie założyć nowego konta, bo na obecnym mam odpalone pożyczone od kumpla Guitar Hero i Halo odnowione, a że długo nie pograłem, to tak smutno wisi tych 5 aczików na krzyż (tak, jestem dziwką acziwmentów, przyznaję się), ale jednak mam już zaklepany swój nick, którego wszędzie używam.
Anyway, jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może w takie gry jak SBK? Szukam czegoś dobrego i właściwie nie interesuje mnie czy ma w tytule 2011 czy 2020 byleby było najlepsze z możliwych. Poleci ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm, nikt? Dawno nie grałem, ale dziś spróbuję włączyć i sprawdzić, bo wątpię żeby nikt w to nie grał. W każdego CoDa zawsze ktoś gra, jakoś ciężko mi uwierzyć żeby nikt nie grał w MW2 tylko dlatego, że kilka miesięcy temu wyszło MW3. Prawdopodobnie masz coś z NAT-em i nie wyszukuje ci gier, ale wieczorem dla pewności sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MW3 na luźno znajduje, a nie ma komunikatu, że NAT jest ograniczony.
I zazwyczaj jak NAT miałem ograniczony to po prostu wolniej wyszukiwało, a nie pokazywało, że 0 graczy jest online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 10:46, Baluk25 napisał:

Jak to możliwe, że na całym świecie nikt nie gra w MW2 na multi?
Kupiłem ostatnio tą grę i trochę się zawiodłem...

Miałem coś podobnego z multi w GTAIV epizody. Jak pograłem z trzema osobami to był cud ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 22:41, Sigu napisał:

Link do czego?

Niemalże złotówkę mniej niż na muve za 4200

Zrozumiałem to tak, że gdzieś na muve jest oferta 4200 msp za 69,99, więc poprosiłem o link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mam prośbę o małe info . (właściwie ponawiam bo pytałem już pytałem też kumpli nikt nie wie)

Kupiłem konsole od kolegi . Już po zakupie dowiedziałem się że jest przerobiona. Ja tak czy siak gram na orginałach
i nie ukrywam że chciałem grać online. Przed zakupem gier takich jak mmw 3 czy Batefield 3 powstrzymuje mnie własnie to że takiej konsoli nie mogę nawet pod neta podłączyć. I chciałbym cofnąć to co on tam zaaplikował ( a nie bardzo mam pojęcie co zaplikował i jak )[też ją już taką kupił od kogoś] Czy da się to jakoś cofnąć? Żeby ta konsola znowu była ,, oryginalna" , Bo kupować następnej mi się nie chce (ani nie mam na to kasy).

I jakby się udało to jak dokładnie jest z tym graniem . Trzeba kupić abonament na xobx live bo bez tego nie da rady tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 11:14, Ponury666 napisał:

Czy da się to jakoś cofnąć? Żeby ta konsola znowu
była ,, oryginalna" , Bo kupować następnej mi się nie chce (ani nie mam na to kasy).


Zrobił Cię w jajo, nie znam żadnego sposobu powrotu do oryginalności. Możliwe, że zależy to od sposobu przeróbki.

Dnia 27.04.2012 o 11:14, Ponury666 napisał:

I jakby się udało to jak dokładnie jest z tym graniem . Trzeba kupić abonament na
xobx live bo bez tego nie da rady tak?


Tak, ale nie masz co próbować prawdopodobnie zaraz dostaniesz bana na przerobioną konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 12:27, Daelor napisał:

> Czy da się to jakoś cofnąć? Żeby ta konsola znowu
> była ,, oryginalna" , Bo kupować następnej mi się nie chce (ani nie mam na to kasy).


Zrobił Cię w jajo, nie znam żadnego sposobu powrotu do oryginalności. Możliwe, że zależy
to od sposobu przeróbki.

No się skusiłem bo dał dobrą cenę 300 zł zapłaciłem za konsole z padem i kartą pamięci. No nic pozostaje mi single :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 19:18, Sigu napisał:

Jest w stanie mi ktoś wytłumaczyć co jest potrzebne do podłączenia konsoli do monitora
z gniazdami VGA i DVI?


Kabel HDMI oraz adapter HDMI -> DVI, lub sam kabel HDMI -> DVI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować