Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2012 o 00:33, Sigu napisał:

Muszę kupić sobie kilka gierek... Macie dla mnie jakieś propozycje? Interesują mnie RPG,
FPS i Gry do relaksu (najlepiej po 3 warte uwagi :D)


Dj Hero, Prince of Persia, Ninja Gaiden II

Final Fantasy XIII, Fable II, Fable III, Amalur, W2

Halo , GoW.

Tak na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 00:33, Sigu napisał:

Muszę kupić sobie kilka gierek... Macie dla mnie jakieś propozycje? Interesują mnie RPG,
FPS i Gry do relaksu (najlepiej po 3 warte uwagi :D)


Just Cause 2 (genialna rozpierducha), Gearsy (wiadomo, flagowy shooter xboxa - tylko uważaj, bo pierwsza część może być trudna), wspomniany Prince of Persia (miażdżąca strona wizualna), może Assassin''s Creed, z RPG mnie się podobało Kingdoms of Amalur, może Dragon Age też Ci podpasuje. FPS to jakieśtam Halo czy inne Battlefieldy, ze starszych może Bioshock.
No i starsze gry na setki godzin,czyli GTA4, Red Dead Redemption i Oblivion/Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up
Dzięki za propozycje. Na pewno przyjrzę się gierkom.
~~

Grałem właśnie w demka Doom''a i Doom''a 2. Chyba sobie je zasponsoruję, bo coś co ie przypadło mi do gustu na PC jest całkiem niezłe na konsoli. Najwyższy poziom trudności, brak checkpointów, słodycz prostego mordowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem swojego pierwszego(używanego) X-Boxa i mam pytanie ,w zestawie nie było karty pamięci ,w tym przypadku save będę mógł zapisywać na dysku ?

PS.Mógłby ktoś mi wysłać link do przejściówki na dźwięk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 08:49, Darnok_Rukia napisał:

Zamówiłem swojego pierwszego(używanego) X-Boxa i mam pytanie ,w zestawie nie było karty
pamięci ,w tym przypadku save będę mógł zapisywać na dysku ?


Jaką wersję konsoli kupiłeś? Slim ma albo dysk 250GB albo 4GB pamięci flash (nie mam nawet pojęcia, czy tę drugą da się wyjąć).
Jeżeli ma dysk to bez problemu zapiszesz na nim save, pobierzesz demka i zainstalujesz gry (o ile ilość miejsca pozwoli oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 09:23, Daelor napisał:

Jaką wersję konsoli kupiłeś? Slim ma albo dysk 250GB albo 4GB pamięci flash (nie mam
nawet pojęcia, czy tę drugą da się wyjąć).
Jeżeli ma dysk to bez problemu zapiszesz na nim save, pobierzesz demka i zainstalujesz
gry (o ile ilość miejsca pozwoli oczywiście).


Xbox 360 Slim 4GB ,trochę mało ale na save wystarczy :) Mogę pendrive wykorzystać jako zamienni dysku ? Mam na razie jedną grę i pasowało by wiedzieć . Na razie nie będę podpinał ją do neta ,nie mam routera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2012 o 09:32, Darnok_Rukia napisał:

Xbox 360 Slim 4GB ,trochę mało ale na save wystarczy :) Mogę pendrive wykorzystać jako
zamienni dysku ?


Jasne, będziesz mógł normalnie grać i zapisywać savy :) Polecam jednak dokupić dysk (o wiele mniejszy hałas, instalacja gier, ściąganie demek), bardzo się opłaci.
Pendrive oczywiście też możesz podpiąć - wydaje mi się, że xbox przy pierwszym podłączeniu go formatuje i przerabia do swoich potrzeb, radziłbym więc wykorzystać jakiegoś nowego/niepotrzebnego pena (ale będzie to nieopłacalne, jeśli jego pojemność to mniej niż jakieś 8GB, tyle będzie potrzeba na instalację gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 09:36, Daelor napisał:

Pendrive oczywiście też możesz podpiąć - wydaje mi się, że xbox przy pierwszym podłączeniu
go formatuje i przerabia do swoich potrzeb, radziłbym więc wykorzystać jakiegoś nowego/niepotrzebnego
pena (ale będzie to nieopłacalne, jeśli jego pojemność to mniej niż jakieś 8GB, tyle
będzie potrzeba na instalację gier).


O tym że go formatuje nie wiedziałem .Dzięki ,mam jakiegoś 8 GB więc na jedną grę wystarczy.A jak z tym dźwiękiem ,nie można podłączyć dajmy zwykłych komputerowych głośników bezpośrednio do konsoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 09:45, Darnok_Rukia napisał:

jak z tym dźwiękiem ,nie można podłączyć dajmy zwykłych komputerowych głośników bezpośrednio
do konsoli .


http://allegro.pl/kabel-hdmi-full-hd-audio-do-xbox-360-hdtv-fvat-i2366722975.html

Będzie Ci potrzebny taki adapter ;)

Zawsze możesz dokupić twardy dysk do konsoli, koszt to ~200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2012 o 10:55, Oxva napisał:

Zawsze możesz dokupić twardy dysk do konsoli, koszt to ~200 zł.


250 niestety :<
Ale jak widziałeś gdzieś tańsze oferty to ja chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 09:32, Darnok_Rukia napisał:

Na razie nie będę podpinał
ją do neta ,nie mam routera ...

W ramach uzupełnienia informacji: Jeśli masz PC w tym samym pokoju możesz podpiąć do niego konsolę kabelkiem Ethernet i udostępnić połączenie z Internetem na tej samej zasadzie co sieć LAN :) Wadą jest to że komp musi być włączony żeby konsola miała dostęp do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za jakie pieniądze mogę mieć kabel do ładowania pada? Zależy mi na tym aby pad się nie wyłączał po tych kilkunastu minutach "bezczynności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:02, Sigu napisał:

Ode mnie:
Czy do normalnego pada na baterie można włożyć akumulatorek, czy pad musi być specjalnie
pod niego dopasowany?

Można. Te cztery styki które schowane są pod pojemnikiem na baterie są wykorzystywane przez akumulatorek. Myślę że powinny być w każdym padzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:44, Kosmitus napisał:

Można. Te cztery styki które schowane są pod pojemnikiem na baterie są wykorzystywane
przez akumulatorek. Myślę że powinny być w każdym padzie :)


Są w każdym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście są na swoim miejscu :)
Chyba następnym razem zamiast kupować baterie kupię sobie akumulatorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 16:04, Sigu napisał:

Rzeczywiście są na swoim miejscu :)
Chyba następnym razem zamiast kupować baterie kupię sobie akumulatorek :)


Za jakieś 55 złotych masz ładowarkę sanyo eneloop i 4 akumulatory AA 2000mAh - według mnie to najlepsza opcja, będą spokojnie trzymać jakieś 13 godzin, a w domu działających i gotowych do ponownego naładowania baterii nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 16:25, Sigu napisał:

Akumulatorek też mniej więcej tyle kosztu (z kablem do ładowania).
Pomyślę :)


Mówisz o Play&Charge Kit od M$? Pomysł jest dobry, ale według mnie to zmarnowane pieniądze - możesz go używać tylko do xboxa, tylko do jednego pada naraz. Sam miałem ten dylemat, wybrałem cztery zwykłe baterie-akumulatory, zawsze się przydadzą (czy to do drugiego pada, czy do dual shocka od PS3) i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować