Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dlaczego gdy chcę zagrać w multi Gears of War 2 to nikogo mi nie znajduje do gry? Muszę czekać nawet 20 minut żeby tylko 1 gracza znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się może ktoś z damami, albo szukał listy takich, które dają coś temu kto grał? Chodzi o coś w stylu Trials Evolution, które daje nam obrazek avatara oraz koszulkę jeśli w nie zagramy (a w drugim przypadku, jeśli kupimy grę z odnośnika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 22:28, Sigu napisał:

Możliwe, że nikt nie gra. Ja nie znajduję nikogo w Crysis 2, GoW i TES IV: Oblivion ;)

Oblivion? Czy ja o czymś nie wiem? : P Co do pytania, ja dla przykładu jakiś czas temu w ogóle nie znajdowałem osób do gry w GTA IV dodatki, a jak już ktoś grał to jedna lub dwie osoby były maks xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o wszystkim o czym powinieneś wiedzieć :)
Myślałem, że na konsolach w każdą grę ktoś gra online, myliłem się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 23:47, Sigu napisał:

Wiesz o wszystkim o czym powinieneś wiedzieć :)
Myślałem, że na konsolach w każdą grę ktoś gra online, myliłem się :/


Chodziło o to, że Oblivion nie ma multiplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 00:24, Sigu napisał:

Pomyśl, może dlatego nie mogłem znaleźć kogokolwiek do gry na multi, co? :D


Po prostu samo wymienienie Obliviona obok tytułów z multi wywołało zdziwienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

Mam pytanie. Otóż. Chce podlaczyc xboxa do monitora przez hdmi, ktory nie ma wyjscia audio...
Tak wiec czy jak podlacze obraz dziekin hdmi, a dzwiek przez standardowy kabel x''a czy pozwoli na to " miejsce''? Bo te wejwscia sa bardzo blisko i nie wiem....
(Mam zwykla wersje, nie slim)

Pozdrawiam

20120601213307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:33, DesMonD__PL napisał:

Tak wiec czy jak podlacze obraz dziekin hdmi, a dzwiek przez standardowy kabel x''a
czy pozwoli na to " miejsce''? Bo te wejwscia sa bardzo blisko i nie wiem....
(Mam zwykla wersje, nie slim)

Pozdrawiam


Pozwoli jak standardowy kabel rozłupiesz z obudowy, która jest na samym końcu kabla. Ja tak podłączałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się u mnie konieczność kupna dysku do wersji slim. Przepatrzyłem allegro i sklepy, ale wersja 250GB jest potwornie droga (od 270zł, co trochę dziwi, bo parę dni temu widziałem 320GB za 310zł z pudełkową grą). Wie ktoś może, gdzie można dostać dysk w ludzkiej cenie (preferowany odbiór osobisty w Krakowie, albo jakaś tania wysyłka)?
Interesuje mnie nówka nieśmigana, używanego wolę nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 22:15, Sigu napisał:

Omijasz po prostu pośredników. Moim zdaniem nie ma się czego bać.


A nie lepiej jest po prostu kupić wybrany model dysku do komputera i go podpiąć pod xboxa ? Pamiętam, że ja tak zrobiłem i zaoszczędziłem kupę forsy. Tutaj musimy płacić za znaczek MS, który nic nam nie daje. A mamy prawie 150 zł różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2012 o 22:28, vegost napisał:

A nie lepiej jest po prostu kupić wybrany model dysku do komputera i go podpiąć pod xboxa


Ja chętnie, ale potrzebuję instrukcji jak dla idioty: co dokładnie kupić i jak zamontować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 22:33, Daelor napisał:

Ja chętnie, ale potrzebuję instrukcji jak dla idioty: co dokładnie kupić i jak zamontować
:P


Montował byś tak samo jak każdy inny dysk do nowego xboxa. Ja miałem starego i wkładało się go po prostu z boku konsoli i tyle. Co do dysku tu musiałbyś się dowiedzieć, który model i jakiej firmy pasowałby do nowego xboxa360. Wygląd fizyczny raczej się nie zmienił i zapewne w dalszym ciągu dysk do slimki to 2,5 calowy dysk twardy. Więc dyski od laptopów tutaj będą potrzebne. Jeszcze model i producent. W poprzednim xboxie pasowały dwa dyski od Western Digital z edycji Green Caviar. Google będzie najlepszym i najszybszym możliwym źródłem informacji jeśli chodzi o model dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Xboxem 360. Mam router Axesstel MV410R i konsola łączy się z internetem przez Wi-Fi, ale mam NAT Umiarkowany. Próbowałem zmienić tak jak jest napisane w tym poradniku: http://forum.xboxonline.pl/topic/20538-t-zmiana-nat-na-otwarty/ , ale to nic nie daje. Przez to nie mogę grać w multi Gears of War2, gdyż nawet po 40 minutach nie znajduje mi graczy w multi. Może wie ktoś co zrobić żebym mógł grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Assassin''s Creed Revelations ma taką samą sprawę jak z Brotherhood, że długo trzeba czekać na grę multiplayer, a czasami nawet nie dochodzi do skutku, czy poprawili to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować