Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2012 o 23:19, Pile napisał:

Mam pytanie odnośnie medali w Gears of War 3. Zdobyłem onyxowy medal za granie kobietką.
Teraz pomimo tego dalej są naliczane partie zagrane płcią piękną. Konkretnie to są naliczane
do 1000. Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi? Czy za rozegranie kolejnego 1000
partii dostanę jakieś bonusowe doświadczenie? Mogę tak robić w "kółko""


Dokładnie tak. Po prostu medal odblokowuje ci się od początku. Dostaniesz znowu trochę expa i cyferkę pod medalem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 23:54, Jammin69 napisał:

Czy jest jakaś gra, którą możecie polecić do pogrania offline, bez achivementów z gry
przez sieć? Szukam gry, w którą grało by się przyjemnie, a i achivy nie były by trudne
do zdobycia.
Gry, w które już grałem:
- oba Batmany
- Borderlands
- Fable II i III
- AC II, B, R
- Lego Batman
- CoDy i BFy
- Forza 3
- Alan Wake
- L.A. Noire
- Mafia II
- RDR + UN



Wszystkie Mass Effecty - gra się bardzo przyjemnie i calaczki banalne przy okazji.
Star Wars The Force Unleashed - bardzo przyjemna gra (mówię tylko o pierwszej części - druga to nieporozumienie)
Stary, ale jeszcze bardzo jary Hitman: Blood Money - wspaniała gra i bardzo łatwe osiągnięcia.
Fallouty - 3 i New Vegas - godziny rozrywki i bardzo łatwe acziki.
Prince of Persia - Zapomniane piaski - sam szczerze mówiąc nie grałem, ale gra podobno nie jest taka znowu zła, acziki są łatwe i jest niedroga.
Tomb Raider Underworld - o ile lubisz zręcznościówko - platformówki.
Viva Pinata - genialna gra - wbrew pozorom nie tylko dla małych dzieci. Sam się w nią zagrywałem, mając 18 lat na karku. :) Banalne acziwy, cudowna grafika i banalne achievementy.
Skoro grałeś we wszystkie Assassin''s Creed''y, to czemu nie spróbować by szczęścia z częścią pierwszą? :) Bardzo łatwe osiągnięcia (choć trzeba przyznać, że też bardzo żmudne - min. trzeba zebrać około 500 flag i ubić 40 templariuszy). Ale przynajmniej się bardzo nie zestarzała w porównaniu do najnowszych części.
Jak masz dostęp do usługi Xbox Live, to polecam też kupić Crysis''a 1 Bardzo łatwe osiągnięcia, brak multiplayera powoduje brak aczików dla wielu graczy.

A poza tym polecam też pograć w to, co podali koledzy powyżej - tj. obowiązkowo musisz zapoznać się z Wiedźminem drugim (błahe osiągnięcia, ale trzeba przyznać że nawet satysfakcjonujące) i sagą The Elder Scrolls.

Więcej tytułów nie przychodzi mi na razie do głowy. Jak coś wymyśle, to dam znać.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W AC na pewno zagram jak uda mi się od kogoś pożyczyć. Grałem na kompie i jak dla mnie średniak. Co do Fallouta 3 to w Empiku używka kosztuje bodajże 50 zł. W tym tygodniu mam zamiar się wybrać do Empiku, poddawać gry i zakupić Fallouta :) I na sam koniec Hitman - 4 razy na kompie skończona. Tak jak już powiedziałeś, po prostu wspaniała gra. Teraz czekać tylko na kolejną część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Ostatnio zapragnąłem zagrać w BF3 ponownie, ale niestety moja mina zmizerniała kiedy okazało się, że nie mam miejsca na dysku konsoli po wyjściu nowej łatki do gry. Mam dysk WD 500GB i teraz pytanie czy ten dysk nada się jako pamięć do konsoli? Czy w momencie kiedy konsola go przyjmie to czy będę mógł nadal na niego przenosić pliki z PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 10:33, Damianuss1 napisał:

Takie pytanko. Ostatnio zapragnąłem zagrać w BF3 ponownie, ale niestety moja mina zmizerniała
kiedy okazało się, że nie mam miejsca na dysku konsoli po wyjściu nowej łatki do gry.
Mam dysk WD 500GB i teraz pytanie czy ten dysk nada się jako pamięć do konsoli? Czy w
momencie kiedy konsola go przyjmie to czy będę mógł nadal na niego przenosić pliki z
PC?



Możesz go podpiąć pod konsolę i wygospodarować na takim dysku maksymalnie 8gb z tego co się orientuję. Nie do końca pamiętam czy podczas konfiguracji konsola "czyści" dysk czy nie. Zawsze możesz spróbować a stosowna informacja powinna pojawić się na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 14:02, Sigu napisał:

Konsola (i cholerna Sony Bravia) czyści dysk do własnych potrzeb.

Tylko 8 GB? To samo dotyczy pendrive''ów?

Tak. Nawet jeśli nośnik jest znacznie większy i tak dostępne jest ~8 GB lub mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ktoś po prostu wykupił. Sklepy nie mają obowiązku zmiany asortymentu jeśli się zmienia edycja. Najlepszymi przykładami są gry, która są na przykład w KK, XK, a premierówki można kupować nada (zazwyczaj w niższej cenie).

@Krzysiek_Ogrodnik
Czyli mój plan pendrive''a na save''y uległ znacznej cenowej modyfikacji, dzięki za info. Teraz jeszcze potrzeba MM i jakiegoś ładnego pena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 14:42, MiSiU3112 napisał:

Czy ktoś oprucz mnie zauważył że forza 4 znika ze sklepów (ultima, muve). Czyżby szykowała
się re-edycja ?

Dodatki ciągle wychodzą więc raczej wątpię, ale bardzo bym chciał. Kupiłbym tą grę nawet drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w WET, zajarałem się, bo jest to bardzo fajna gierka, a gry Rubi zostaje wprowadzona w szał, coś pięknego. Z 3 sekwencji dema można by zrobić całą grę :)
Tylko jeden problem :/
Nigdzie nie można dostać gry QQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 19:18, Sigu napisał:

Zagrałem w WET, zajarałem się, bo jest to bardzo fajna gierka, a gry Rubi zostaje wprowadzona
w szał, coś pięknego. Z 3 sekwencji dema można by zrobić całą grę :)
Tylko jeden problem :/
Nigdzie nie można dostać gry QQ


Etam, jak dla mnie średnia. Nie podobała mi się zbytnio ta produkcja, ale cóż, to po prostu nie moje klimaty. Przynajmniej się trochę wyróżniała na tle innych sztampowych produkcji, ale niestety przepadła w gąszczu innych gier.

Radzę ci poszukać w sklepach trudniących się głównie wymianami gier - znaleźć tam można najróżniejsze produkcje, których nie znajdziesz już w necie. Mój przyjaciel prowadzi sklep, jak chcesz mogę ci podać na maila jego stronkę, ażeby nie reklamować go na forum. Zadzwonisz i zapytasz się, czy posiadają WET. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 19:18, Sigu napisał:

Nigdzie nie można dostać gry QQ

Nigdy nie wymawiaj tych słów zanim sprawdzisz eBay''a! Na brytyjskim portalu można ją dostać już od 4 funtów.

Jeżeli o samą grę chodzi to dawno temu zagrałem sobie w demo. Nie zachwyciło mnie, ale pamiętam, że całkiem fajnie się przy nim bawiłem. Grindhousowe klimaty miały w tym spory udział. Teraz, kiedy sprawdziłem, że "WET" można dostać za bezcen, zastanawiam się czy by go sobie nie sprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie w planach mam wizytę do MM, więc napiszę do ciebie, jeśli nie znajdę nic ciekawego pośród niezgłębionych półek sklepu. A czasami trafia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 20:10, Sigu napisał:

Na razie w planach mam wizytę do MM, więc napiszę do ciebie, jeśli nie znajdę nic ciekawego
pośród niezgłębionych półek sklepu. A czasami trafia się :)


Znam to. Kiedyś udało mi się dorwać Dead Space''a pierwszego za 25pln właśnie w MM (podczas gdy chodził za 60-70) i to w dodatku w edycji premierowej. Fakt faktem, że na PC, ale jak się zdziwiłem, że gra była tańsza niż w Internecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wchodzi reedycja, to na wierzch lecą nówki, a premierówka po niskiej cenie leci na sam dół.
Ja kupiłem na Xboxa War in the North za "jedyne" 50zł, bo zostało ostatnie pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 21:23, Sigu napisał:

Tak, wchodzi reedycja, to na wierzch lecą nówki, a premierówka po niskiej cenie leci
na sam dół.
Ja kupiłem na Xboxa War in the North za "jedyne" 50zł, bo zostało ostatnie pudełko.


Oo, to trzeba przyznać znakomita cena. Tylko pogratulować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety nie to czego się spodziewałem. Gra zaczyna się nudzić przy 3 podejściu :)

Btw, jeśli ktoś chce pograć na najwyższym poziomie trudności od samego początku, to niech napisze do mnie na XBL: Siguardius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi, z tego co mi wiadomo jest farmowy weekend i z tej okazji szukam kogoś kto byłby chętny na osiągnięcia w Castle Crashers, a mianowicie na Arena Master i Medic!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 09:06, The_Nemezis napisał:

Hi, z tego co mi wiadomo jest farmowy weekend i z tej okazji szukam kogoś kto byłby chętny
na osiągnięcia w Castle Crashers, a mianowicie na Arena Master i Medic!.

daj mi link do opisu do nich, bo sam mam gre i chcialbym wbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować