Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

jaki monitor do x360 mozecie z czystym sumieniem polecic? jakies 3mce temu kupilem sobie uzywanego flatrona lg 22'', ale po jakims czasie zaczal szwankowac(ciagle pojawial sie strasznie irytujacy niebieski pasek w lewym rogu). zalezaloby mi na tym, zeby posiadal hdmi najlepiej 22> no i po prosty, zeby byl dobry. co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem crysis 2 na xbox w formie zdrapki. Podczas gry w singla podczas strzelania następują spadki płynności. Też tak macie czy jest to wina zdrapki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 19:29, MiSiU3112 napisał:

Też tak macie czy jest to wina zdrapki ?


Czasami występują problemy z płynnościż w Crysisie, niestety. Natomiast na 100% nie jest to wina zdrapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że Kingdoms of Amalur: Reckoning to łatwe osiągnięcia. Niekoniecznie. 50/50 bez 2 DLC (x/11) zajęło mi ledwie 90 godzin i 20 minut.
Porównując to z Wiedźminem drugim, którego przejście zajęło mi ledwo weekend na "Mrocznym", cóż, gra jest cholernie długa i po 70 godzinie już nudna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tru. Mi zostały jeszcze 3 acziki(perswazja, roślinki i lorestony) i mam co prawda dopiero 55h, ale po 30h stwierdziłem że jest już strasznie nudno i zacząłem speedrunnować główny wątek+frakcje. A jeszcze DLC przede mną. :P Wiedźmin może i krótki, ale jest grą wciągającą i z interesującą w przeciwieństwie do KoA fabułą. Chociaż bossy w głównym wątku były fajne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz grę umierając, tego jeszcze chyba nigdzie nie było!

Mi dużo czasu zeszło na perswazję. Jeśli ukończyłeś główny wątek to lorestone''y to nie problem.
Roślinki za to są tragiczne. Nie wiesz ile czego już zebrałeś, a większość roślinek rośnie pojedynczo...

Anyway, teraz czas na Crysisa 2, którego 50/50 zajmuje co najmniej pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysisa 2 szybko wbijesz o ile ogarniesz zrobienie ustawki na multi na boostowanie, chyba że tak jak ja nie lubisz tego typu rzeczy. :P Bo na multi grają chyba jeszcze jedynie jakieś resztki społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli wciśniemy tylko przycisk Power w PC, windows się zamyka.
Co innego gdybyśmy odłączyli zasilanie, bądź przytrzymali przycisk aby jak najszybciej wyłączyć PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko teoretyczne:
Sprzedałem X360 wraz z grami i DLC, które były na dysku. Czy jak kupię nową konsolę i dokonam transferu licencji to nabywca tamtej straci dostęp do tych materiałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 14:55, Henrar napisał:

Takie pytanko teoretyczne:
Sprzedałem X360 wraz z grami i DLC, które były na dysku. Czy jak kupię nową konsolę i
dokonam transferu licencji to nabywca tamtej straci dostęp do tych materiałów?

Jeśli odzyskasz swoje konto, to tak, bo te rzeczy są właśnie do niego przywiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są. Oczywiście nie są to kontrolery oferowane przez M$, lecz przez inne firmy. O ile się nie mylę, to w empiku, widziałem kontroler z możliwością przestawiania gałek, wyciągasz i zamieniasz miejscem z krzyżakiem, czy jakoś tak.
Osobiście pada od xboxa uważam, za najlepszy kontroler z jakim miałem w życiu styczność i to on w dużej mierze zdecydował o tym, że kupiłem xboxa, a nie maszynkę sony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować