Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Może trochę offtop, ale zacytuję swoją wypowiedź z tematu o FIFA 12

"Gram w grę od grudnia zeszłego roku, wszystko było OK do wczoraj, kiedy najprawdopodobniej podczas gry wyłączył się prąd... Oto komunikat który widzę po odpaleniu gry na Xboxie
Zapis FIFA 12 Ustawienia jest uszkodzony i nie może zostać użyty. Utworzenie zapisu Ustawienia spowoduje usunięcie uszkodzonego.
Mogę albo ponowić, bądź utworzyć nowe, albo kontynuować bez zapisywania.
Co robić? W grę grałem ponad 300h, odblokowałem cały obrazek na Euro, mnóstwo czasu rozegrałem WG i online. Czy to znaczy, że straciłem tyle godzin bez powrotu? Co proponujecie?"
Jak myślicie, to wina samej konsoli(że wyłączyła się prawdopodobnie podczas save''u) czy gry? Mam ten dylemat od ponad tygodnia i nikt(z pseudo supportem EA) nie może go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa konta Xbox Live na konsoli , ale korzystam z jednego. Jakbym kupił punkty do tego konta starego i kupiłbym na nim DLC do Gears of War 3 to byłyby te dodatki na tym koncie drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podczas zapisywania jest komunikat, by nie wyłączać konsoli, bo powoduje to uszkodzenie zapisu.
Z tego co piszesz to :"Zapis FIFA 12 Ustawienia jest uszkodzony i nie może zostać użyty" oraz, że możesz kontynuować bez zapisywania. Jeżeli kontynuować można, to zapis z postępami nie jest uszkodzony i można ewentualnie spróbować zapisać ręcznie i powinno być wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmuszony jestem do kupna większego dysku do mojego starszego modelu konsoli. Do gier wychodzą łatki, bez nich się grać nie da i tym samym w takiego BF3 od czasu pojawienia się ostatniej aktualizacji już grać nie mogę, bo zwyczajnie nie mam miejsca na dysku. Planuję kupno dysku, który widnieć będzie w linku poniżej. Chciałbym się spytać czy to na pewno będzie dobry pomysł? Proszę ładnie o pomoc.

http://allegro.pl/oryginalny-dysk-xbox360-120gb-black-elite-gwar-i2453632788.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2012 o 20:21, Damianuss1 napisał:

Planuję kupno dysku, który widnieć będzie w linku poniżej. Chciałbym się spytać czy to
na pewno będzie dobry pomysł? Proszę ładnie o pomoc.


Oczywiście, że to dobry pomysł. Dyski prawie się nie psują, więc śmiało można kupować oryginalne używki. Sam kupiłem do pierwszego Xa używaną dwudziestkę (bez skojarzeń, tego kupować nie muszę ;), a kolega nawet zaryzykował "robiony" 120GB - obaj nie narzekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 18:42, destro177 napisał:

Oczywiście, że to dobry pomysł.

Dysk dotarł przed weekendem i na chwilę obecną śmiga aż miło. Nareszcie mogę sobie normalnie pograć i nie martwić się o miejsce :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie noobowskie pytanie (Xboxa mam od niedawna, joł) - jak to jest z achievementami nabitymi w trybie offline? Czasami gdy wracam do rodzinnego domu biorę ze sobą klocka i sobie na nim pykam, zatem zdarza się, że nabiję jakiegoś aczika. Czy acziki nabyte w trybie offline różnią się pod względem technicznym od tych online?
Mam tu na myśli głównie to, czy po zalogowaniu się później do Xbox Live acziki offline zostają dopisane do mojego konta? Nie chciałbym, żebym kiedyś musiał tłuc jeszcze raz parę bzdurnych achievementów, gdy sypnie mi się konsola i będę musiał przenieść swój profil na nowego Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo grałem na Xboxie bez konta Xbox Live, nabiłem dość sporą ilość ich, a następnie założyłem konto. Wszystkie zostały przetrasportowane. Zazwyczaj gram na Xboxie bez internetu (kwestia wygody) i po podłączeniu, ''acziki'' zostają nienaruszone. Więc z mojego doświadczenia wynika, że nie ma to żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna różnica jest taka, że te zdobyte gdy jesteś połączony z Xbox Live mają date kiedy je odblokowałeś. Jeśli zdobyłeś osiągnięcie nie mając połączenia z internetem to konto zostanie zaktualizowane o te osiągnięcia gdy zalogujesz się do Xbox Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z osiągnięciami Assault Expert, Engineer Expert i Medic Expert z BFBC2. Trzeba w nich odblokować 3 bronie w klasach Szturmowiec, Mechanik i Medyk. Ja już odblkowałem w nich 3 bronie, ale nie dostałem osiągnięcia. Co zrobić żeby się odblokowały te osiągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 17:52, matis9988 napisał:

Mam problem z osiągnięciami Assault Expert, Engineer Expert i Medic Expert z BFBC2. Trzeba
w nich odblokować 3 bronie w klasach Szturmowiec, Mechanik i Medyk. Ja już odblkowałem
w nich 3 bronie, ale nie dostałem osiągnięcia. Co zrobić żeby się odblokowały te osiągnięcia?


Na forach radzą odblokować czwartą broń (z tego co widzę, mając trzy bronie, odblokowujesz tylko dwie - pierwszą masz przecież gratis).
http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=218674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 02:19, Sigu napisał:

Mam wolne 1400 MSP i mam dylemat.
Alan Wake''s American Nightmare, Torchlight czy poczekań na zniżki?

O ile pierwszy Alan był jeszcze okej o tyle AN to jakieś nieporozumienie według mnie. Ja bym brał Torchlighta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Włączyłem grę Far Cry 2 i okazało się, że pendrive na którym trzymałem wszystkie zapisy został przywrócony do statusu normalnego pendrive''a i Xbox chce go dostosować do swoich wymogów (kasując zawartość). Czy da się ten proces odwrócić? Trochę mi szkoda zapisów z Forzy Motorsport, TC''s Ghost Recon Future Soldier i KoA: Reckoning :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować