Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie gry London 2012: The Official Video Game of the Olympic Games. Patrząc na osiągnięcia z tej gry zauważyłam takie osiągnięcie "Have run a distance of 42.195km over your career", czy to można zrobić na padzie? Czy musi być Kinect? Bo właśnie zastanawiam się nad kupnem, a nie posiadam Kinecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 15:15, Skaterka885 napisał:

Mam pytanie odnośnie gry London 2012: The Official Video Game of the Olympic Games. Patrząc
na osiągnięcia z tej gry zauważyłam takie osiągnięcie "Have run a distance of 42.195km
over your career", czy to można zrobić na padzie? Czy musi być Kinect? Bo właśnie zastanawiam
się nad kupnem, a nie posiadam Kinecta.

Nie widzę powodu, dla którego miało by to wymagać Kinecta. Na padzie pewnie zaliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 10:47, Sigu napisał:

Mam pewien problem.

A nie da rady np przerzucić tych plików na PC, ponownie skonfigurować pena i ponownie przenieść na niego sejwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba nie. Część plików ma niewłaściwą nazwę woluminu, a kolejna część waży 81GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie mało pytanko: jak mogę zrucić z pendrive na x360 jakąś piosenkę? Chodzi mi o zrobienie aczika z fify 11, ale nie wiem jak mogę wrzucić tą piosenkę na dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 12:21, Skaterka885 napisał:

Mam takie mało pytanko: jak mogę zrucić z pendrive na x360 jakąś piosenkę? Chodzi mi
o zrobienie aczika z fify 11, ale nie wiem jak mogę wrzucić tą piosenkę na dysk.

Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że pen musi być skonfigurowany. Następnie kopiujemy na niego co tam chcemy, a później podpinamy. Ustawienia i zarządzanie miejscem na konsoli, wybieramy penka, wybieramy plik i wybieramy kopiuj na -> Dysk twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale problem jest w tym, że niby mam piosenkę na pendrive, ale jak odpalam go na konsoli to pokazują mi się tylko foldery z x360, bo skonfigurowałam żeby 1 GB było dla x360, a reszta na PC. I w ogóle nie ma tej piosenki. Nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś miły posiadacz Forzy 3 mógłby wejść na pieć minut do gry i kupić mój super świetny malunek bym dostał achievementa? Designs>Volkswagen i w manual keyword wpisać Sipso. Powinien pojawić się malunek o nazwie "white gold". Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY! ;)

Mialem odlaczonego xboxa od zasilacza, teraz podlaczam a tam RROD... wkurzony jak zwykle powyzywalem i odlaczylem, znow podlaczylem i dziala... Czy to znaczy, ze juz po nim? Czy np., zle byl podlaczony? w sensie luzno

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli działa, no to jak po nim? To coś z podłączeniem. Mój kolega miał identyczną sytuacje jakieś 4/5 miechów temu i nadal mu działa. Po prostu jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 14:57, DesMonD__PL napisał:

POMOCY! ;)

Mialem odlaczonego xboxa od zasilacza, teraz podlaczam a tam RROD... wkurzony jak zwykle
powyzywalem i odlaczylem, znow podlaczylem i dziala... Czy to znaczy, ze juz po nim?
Czy np., zle byl podlaczony? w sensie luzno

Pozdrawiam


Ja miałem tak, że wyszedłem z pokoju na chwilę. Wracam, a tu te 3 czerwone diodu. Wyłączyłem go szybko i włączyłem następnego dnia. To było miesiąc temu, teraz wszystko ok. Obserwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 19:09, I_dont_know napisał:

Witam! Czy wie ktoś ile może kosztować wymiana/naprawa chipu ANA/HANA?


Na gwarancji, darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy coś złego dzieje się z xboxem, to pali się różna liczba czerwonych lampek i są różne error code''y.
http://www.rrod-fix.com/errorcodes.html
Wystarczy lekko poluźniony kabel od zasilania, czy od czego innego, by zapaliły się czerwone lampki. Jeżeli po ponownym podłączeniu wszystko było ok, to bardzo prawdopodobne, że problem polegał właśnie na tym.

Również pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 23:35, Sigu napisał:

> Witam! Czy wie ktoś ile może kosztować wymiana/naprawa chipu ANA/HANA?

Na gwarancji, darmowa.

Konsole kupiłem w styczniu 2008 roku więc gwarancji już nie mam, dlatego pytałem o ewentualne koszty naprawy. Oczywiście mam inne opcje np.kupić używanego arcade bez okablowania(tylko dysk przełożę)za 200zł, jednak kupując na allegro nie moge mieć pewności czy używana konsola nie była przerabiana. Drugą opcją jest zakup nowej konsoli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że moje pytanie z kategorii lamusowatych,

Kupiłem jakiś czas temu na aukcji 3 gry z xboxa nr 1 ;)

Bg dark aliance , d&d hereos i mk shaolin monks. I niestety ale mimo iż są w liście zgodności moja konsola ich nie odtwarza , mam zamiar je sprzedać albo kupić xa 1:P ale w ostatnim porywie pytam was. Jest jakiś sposób aby zmusić konsole do ich czytania? (nie wiem jakieś emulatory czy coś?) Bo np halo 1 i 2 z pierwszego xa odtwarzają się bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować