Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2013 o 18:36, Smooqu napisał:

Niektóre gry wymagają instalacji np. tekstur HD jak BF3, albo potrzebują instalacji do
gry online instalacji pewnych zawartości jak Halo 4.


Dokładnie, w takiej Forzie nie będziesz miał dużej części samochodów i tras bez instalacji, a w przypadku Burnouta, w ogóle nie pograsz w tryb multi.


Jednak nie ma gry która bez HDD nie zadziała, co najwyżej nie będzie dostępu do całej zawartości, bądź jej jakość będzie obniżona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pal licho te tekstury HD w BF3. Jak wychodzi łatka to trzeba aktualkę zainstalować i jak nie masz miejsca to sobie nie pograsz. Mowa oczywiście o multi. Ja tak miałem mając dysk 20GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 19:43, Chlorofil napisał:

Da radę kupić na Allegro Slima, 250 GB plus jakaś gra za 700zł ?


Według mnie można jeśli się tylko dobrze poszuka. Ja kupiłem 250GB w idealnym stanie z 10 grami pudełkowymi i 5 z Marketplace za 800zł. Według mnie nie powinno być większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 19:47, maAtis9988 napisał:

Według mnie można jeśli się tylko dobrze poszuka. Ja kupiłem 250GB w idealnym stanie
z 10 grami pudełkowymi i 5 z Marketplace za 800zł. Według mnie nie powinno być większego
problemu.


:/ Mimo wszystko ja nie mogę znaleźć... siedzę już na Allegro parę dni, odświeżam oferty co parę godzin i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 18:11, Rusty-Luke napisał:

Dlaczego? Dzisiaj zamówiłem Slima 4 GB, bo na necie wyczytałem, że gier i tak nie trzeba
instalować na dysku, a muzyki/filmów/dem nie zamierzam na tym przechowywać, więc właściwie
to po co aż 250GB? Tym bardziej, że różnica w cenie jest widoczna, płaciłem tylko 650zł.

Jako posiadacz dwóch X360 (były) - z kilku powodów.
Po pierwsze - napęd w X360 jest głośny, i to nawet w Slimach.
Po drugie - oszczędzasz płyty.
Po trzecie - czas ładowania gier + takie rzeczy jak doczytywanie tekstur.
Po czwarte - Jak już zostało wspomniane część gier wymaga instalacji, by jako tako-wyglądać lub wymaga jej do niektórych trybów (vide Halo).

Czemu 250GB? Bo Slimy innych wersji (poza 320GB) nie mają. Ogólnie jednak sprawa wygląda tak, że jeżeli planujesz grać na Xboksie często, to po kilku miesiącach przekonujesz się, że miejsca na dysku brakuje. Im większy dysk, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... W takim razie mógłbyś podlinkować jakąś pamięć zewnętrzną kompatybilną z X360, niezbyt drogą, ale dobrze się sprawdzajacą?

A póki co mam nadzieję, że Assassin's creedów nie bedzie trzeba instalować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na zakup, to musisz dołożyć jakieś 200zł na dysk 250GB, czyli nie.

Ja bym wolał dołożyć jeszcze 100 i kupić nówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 11:54, Sigu napisał:

Jeśli zdecydujesz się na zakup, to musisz dołożyć jakieś 200zł na dysk 250GB, czyli nie.

Ja bym wolał dołożyć jeszcze 100 i kupić nówkę.


Nówka za 700 jest razem z przesyłką i wtedy nie mam dysku i gier :/ Nie wiem co kupić. Doradźcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO ja bym zrobił na twoim miejscu?
Poszedł do MediaMarktu, Euro czy innego MediaExpert i kupił Xboxa 360 Slim z dyskiem 250GB i dwoma grami w bundlu za 899zł.

Ciężko będzie znaleźć coś ciekawego na allegro, co nie będzie przerobione i miało dysk.

Jedyną alternatywą jest odświeżać Allegro co kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 13:22, Chlorofil napisał:

Albo po prostu kupić zwykłego slima i dokupić z czasem dysk ?


Możesz dokupić dysk, a w tym czasie używać pendriva max 32 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nowym updatem miało wyjść supportowanie MSD do 32GB, wyszło? Nie mam MSD 32GB, a wiadomości o aktualizacji są dość niejasne (dla mnie) w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 15:44, Sigu napisał:

Z nowym updatem miało wyjść supportowanie MSD do 32GB, wyszło? Nie mam MSD 32GB, a wiadomości
o aktualizacji są dość niejasne (dla mnie) w tym temacie.


Tak, jesienna aktualizacja zwiększyła limit do 32GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Z notatek, które czytałem wynikało, że miało być wprowadzone, ale anulowano. W sumie ciekawe kto korzysta z pendrive''a...
Ja zrobiłem to raz i straciłem jakieś 130 godzin w Kingdoms of Amalur...

Albo chmura... Nie ma Internetu, nie ma save''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 11:38, maAtis9988 napisał:

Według mnie wygląda OK, ale musiałbyś kupić jeszcze kabel HDMI.


Ten akurat mam :) Mam podłączony do dekodera Cyfry, a że mam jedno wejście HD w TV to i tak będę musiał przekładać.

A co maAtis sądzisz o sprzedawcy ? Można zaufać ? Na pewno bym brał za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować