Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2013 o 12:09, Chlorofil napisał:


A co maAtis sądzisz o sprzedawcy ? Można zaufać ? Na pewno bym brał za pobraniem.


100% pozytywnych komentarzy, więc można zaufać. Z drugiej strony konsola jest używana, więc nie wiesz co z nią właściciel robil, jak długo grał itp.Ta konsola wygląda na zdjęciach dobrze. Np. ja kupiłem używaną przez internet bez żadnego allegro itp. (też za pobraniem) i bardzo dobrze działa do dzisiaj, żadnych problemów. Jeśli się nie boisz, że sprzedaje zbanowaną itp. to możesz kupić. Zawsze bezpieczniej jest nową, ale jak pisałem: ta wygląda na zdjęciach bardzo dobrze.

PS: Na wszelki wypadek, żeby mieć pewność, że nie było nic przerabiane to możesz zrobić tak jak ja: nagrałem grę na x360 i włożyłem płytę do napędu. Konsola nie odczytywała więc nie przerabiana. Miałem pewność, że nie dostanę bana po podłączeniu do internetu (oczywiście grę wyrzyciłem, piratem nie jestem).Gdyby było inaczej usunąłbym przeróbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 12:21, maAtis9988 napisał:

Gdyby było inaczej usunąłbym przeróbkę.


Dzięki za odpowiedź. A powiedz mi czy mogę w ten sposób podłączyć X360 do neta ? Otóż posiadam podłączony do kompa z tyłu kabel ethernet. Czy mogę go odpiąć i podpiąć pod X360 ? Internet będzie działał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2013 o 12:24, Chlorofil napisał:


Dzięki za odpowiedź. A powiedz mi czy mogę w ten sposób podłączyć X360 do neta ? Otóż
posiadam podłączony do kompa z tyłu kabel ethernet. Czy mogę go odpiąć i podpiąć pod
X360 ? Internet będzie działał ?


Dużo jest poradników na ten temat w internecie, np ten: http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live/connecting/wired . Wydaje mi się, że powinno działać tak jak napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 12:36, maAtis9988 napisał:

Dużo jest poradników na ten temat w internecie, np ten: http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live/connecting/wired
. Wydaje mi się, że powinno działać tak jak napisałeś.


A w przypadku gdy konsola nie ma dostępu do internetu i XboX Live to czy wtedy też mogę mieć swojego avatara i zdobywać osiągnięcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 12:44, Chlorofil napisał:

A w przypadku gdy konsola nie ma dostępu do internetu i XboX Live to czy wtedy też mogę
mieć swojego avatara i zdobywać osiągnięcia ?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To całe banowanie polega na tym, że nie możesz nawiązać połączenia z Xbox Live, usługą sieciową. Oznacza to, że nie możesz grać online, mieć znajomych, kupować w sklepie itp.
Możesz zawsze założyć konto lokalne i na nim grać dość swobodnie w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 13:00, Sigu napisał:

To całe banowanie polega na tym, że nie możesz nawiązać połączenia z Xbox Live, usługą
sieciową. Oznacza to, że nie możesz grać online, mieć znajomych, kupować w sklepie itp.
Możesz zawsze założyć konto lokalne i na nim grać dość swobodnie w singlu.


Co znaczy "dość swobodnie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2013 o 13:57, Chlorofil napisał:

Co znaczy "dość swobodnie" ?


Nic. Zakładasz profil i grasz na singlu, nie musisz nawet podłączać konsoli do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tą pamięcią zewnętrzną? Żeby wyciagnąć ze Slima (4gb) jak najwięcej to muszę kupić pendrive''a 32gb czy 2 pendrive''y po 16gb (bo ponoć więcej niż 16 i tak nie zauważy)? I czy nada się dowolny pendrive czy trzeba mieć jakiś odpowiedni? Np. USB 3.0, a nie 2.0. Pytam, bo się na tym nie znam, o ile dobrze kojarzę to te oznaczenia podają jak szybko odbywa się transmisja danych, ale nie mam pojęcia jakiej szybkości wymaga Slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Major Nelson odpalił odliczanie do E3, co, zdaniem większości, jest zapowiedzią zapowiedzenia następnego Xboxa. Jeśli to prawda, to wyjdzie on za rok, dwa. Support dla Xboxa będzie trwał jeszcze ze 3,4.
Oczywiście moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 14:52, Chlorofil napisał:

A jak myślicie jak długa jeszcze będzie żywotność X360 ?

Krótka, max 2-3 lata, ale masz 7 lat zaległości, więc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej krótka. Exów na X360 praktycznie już nie ma. Jest "tylko" Halo, GoW i Forza. Trochę mało, tym bardziej, że Halo 5 wyjdzie raczej na nowego Xboxa, a nawet jeśli jeszcze na 360 to będzie to ostatnia część serii. Nowy GoW na pewno będzie ostatnimi Gersami na 360. Forza 5 wyjdzie na 360 (chyba) i to również będzie ostatnia część serii na starą konsolę MS. Gry od wydawców third-party przestaną wychodzić jak tylko pojawi się nowa konsola. Nie licząc nowej Fify, PES-a itp. Takie gry lubią jak największą ilość platform. Jaka będzie żywotność X360? Max 2 lata po wydaniu nowego dziecka MS. Ale to będzie powolna śmierć X360 niż godne pożegnanie najlepszej konsoli MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:37, maAtis9988 napisał:

Zauważy max 32GB. Jesienny update zwiększył to.

A żeby go zaktualizować będę musiał wykupić dostęp do Xbox Live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda spoko (błyszcząca konsola to rzecz gustu, mnie się podoba).
Sugeruję dokupić ładowarkę (np. Sanyo Eneloop z 4 akumulatorami AA w zestawie - jakieś 55 złotych) żeby nie mieć problemu z bateriami do pada.
No i będzie wesoło, jak będziesz próbował grać w Dante''s Inferno - gra jest trudna, a nauczenie się grania na padzie zajmuje parę dni. Jeśli to przeżyjesz - przeżyjesz wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 17:59, Rusty-Luke napisał:

> Zauważy max 32GB. Jesienny update zwiększył to.
A żeby go zaktualizować będę musiał wykupić dostęp do Xbox Live?


Musisz tylko podłączyć konsolę do internetu. Xbox Live jest darmowy tylko konto Gold wymaga abonamentu.

@Chlorofil Polecam też kupienie Golda, bo nie dostaje się już miesiąca darmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować