Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

BF1943 nie polecamy.

Dead Island, jeśli masz z kim grać.
Battlefield 3, jeśli lubisz dobre multi.
Wiedźmin 2, jeśli lubisz RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:27, StraszakPL napisał:

Jakie 3 gry mi polecacie [oprócz RDR i BF1943]?

Jeśli to twój pierszy kontakt z xboxem to musowo serię Gears of war oraz Halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:16, Chlorofil napisał:

Jak ją czyścicie np. z kurzu ? :)

Nie pytaj... Kiedyś zasłaniałem wywietrzniki kładąc na nich pudełka z grami aby kurz nie wlatywał do środka. Potem po prostu przystawiałem do nich rurę odkurzacza przy okazji sprzątania domu. Teraz, kiedy widzę że warstwa kurzu na konsoli jest większa niż piana w kuflu z piwem, przecieram ją bluzą i gram dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:44, Sandro napisał:

> Jak ją czyścicie np. z kurzu ? :)
Nie pytaj... Kiedyś zasłaniałem wywietrzniki kładąc na nich pudełka z grami aby kurz
nie wlatywał do środka. Potem po prostu przystawiałem do nich rurę odkurzacza przy okazji
sprzątania domu. Teraz, kiedy widzę że warstwa kurzu na konsoli jest większa niż piana
w kuflu z piwem, przecieram ją bluzą i gram dalej :P


Ach tak samo jak u mnie .Nie jestem jakimś tam typem czyściocha ale mojej konsoli zaczął się czwarty rok użytkownia ,więc chyba dobrze ją czyściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprężone powietrze (do kupienia w większości sklepów z elektroniką za kilkanaście złotych). Nie próbuj odkurzacza. Czasami mogą stać się dość dziwne rzeczy z podzespołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 00:40, Sigu napisał:

Sprężone powietrze (do kupienia w większości sklepów z elektroniką za kilkanaście
złotych). Nie próbuj odkurzacza. Czasami mogą stać się dość dziwne rzeczy z podzespołami.

Dostane je w MM, Saturnach, Komputronikach itd? I czy dobre jest do czyszczenia klawiatur laptopów? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z laptopami mogą być problemy z racji małych odstępów między klawiszami, ale powinno działać.

Jeśli będziesz się bawił (odwrócona puszka, minusowa temperatura rozprężającego się gazu, odmrażanie sobie ręki i takie tam) i intensywnie używał, to powinno starczyć na 2-3 miesiące. Jeśli raz na jakiś czas chcesz coś przedmuchać (wnętrze komputera, konsolę, klawiaturę, wentylatory) to powinno starczyć na wiele dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 01:11, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki za wyczerpujące info. A dostane je w MM, Saturnach, Komputronikach i podobnych
sklepach?

Przejezdnie: Mogę potwierdzić, że jakieś 2-3 lata temu zaopatrzyłem się w spręzone powietrze w Komputroniku, co do reszty to nie wiem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 01:17, PrimitiveHuman napisał:

Przejezdnie: Mogę potwierdzić, że jakieś 2-3 lata temu zaopatrzyłem się w spręzone
powietrze w Komputroniku, co do reszty to nie wiem niestety.

Dzięki. Dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 00:40, Sigu napisał:

Sprężone powietrze (do kupienia w większości sklepów z elektroniką za kilkanaście złotych).
Nie próbuj odkurzacza. Czasami mogą stać się dość dziwne rzeczy z podzespołami.


Tak się składa, że je mam :) Gdzie mam go dokładnie użyć ? Mam wersję slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co. Jestem zaskoczony ilością ludzi grających w BC, więc w BC2 też powinieneś znaleźć serwer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdą dziurę. Najlepiej zrobić to poza pomieszczeniem, ponieważ może się wzbić niezła chmurka kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Walki 4 vs 4 TDM lub 5 v 5 CQ, Rush to rzadkość. Poza tym boli, że nie mogę wybrać sobie serwera QQ. Matchmakingu na PC nie było, ale możliwość samodzielnego wyboru jest o wiele lepsza.

Jeśli potrzebujesz partnera do achievementu "Et Tu, Brute?", to jestem chętny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rush ma full wieczorkami jeszcze więc idzie pograć ;D Ja raczej poszukuje ludzi do
Onslaught Mode więc jak jesteś chętny pomóc to ja Ci mogę tamto pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 08:32, The_Nemezis napisał:

Rush ma full wieczorkami jeszcze więc idzie pograć ;D Ja raczej poszukuje ludzi do
Onslaught Mode więc jak jesteś chętny pomóc to ja Ci mogę tamto pomóc ;)


W sumie dlaczego nie.

Gamertag: Siguardius

W sumie odkryłem, że plasowanie się na pierwszym miejscu w rankingu, jako osoba bez rangi, jest bardzo satysfakcjonujące. Zwłaszcza, gdy kolejna osoba za tobą ma ponad tysiąc punktów mnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam xboxa 360 250gb slim i konsoli zdarza się zawiesić przy graniu w Skyrim z HDD czy Minecrafta, co zabawniejsze żeby konsolę zresetować muszę ją odcinać od zasilania bo przycisk "power" po za odpaleniem charakterystycznego dla konsoli dźwięku uruchamania/wyłączania nic nie robi :P
Frame rate spada niemiłosiernie z nieznanych mi przyczyn a obiecywane >30sec loadingi to mżonka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - Jest taka gra jak Deathspank: The Baconing. W polskiej wersji marketplace nie mogę jej kupić, kiedy jednak jestem na wersji angielskiej stronki problemu nie ma żadnego. Czy to znaczy, że gra w naszym pięknym kraju jest niedostępna i kupno jej pożre moje msp?

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować