Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2013 o 14:24, Sigu napisał:

Wiesz co... Jak gram dla achievementów, to czyje się jakbym pracował.

Mi aczivy dały dużo zabawy, ale jednocześnie nieraz mi ją zepsuły. Właśnie tak jak w przykładzie z BF''em. Miałem ochotę pograć w jakąś grę to jej nie tykałem, bo już nic nie miałem w niej do zdobycia. A jak jeszcze grałem na PC to co roku wracało się do tych samych gierek i czerpało się z nich fun. Muszę się znowu tego nauczyć. Chociaż niby to, że gracz potrzebuje wyzwań to nic złego, ale nie można przesadzać. Ale z drugiej strony jakby nie aczivy to ominęłoby mnie robienie wielu fajnych rzeczy w grach. Ale takie 100k killi w GoW''ie 2 przez które nie mam maxa, jest mało fajne. ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania, Co-op. Co-op, multi, horda. Horda, kampania. Dużo zabawy, ale podobno jest gdzie wbijać. 2000 zabójstw w Risen 2 jest przesadzone. 10k w GoW jest przesadzone. Sporo jest przesadzonych, ale przynajmniej to zatrzymuje przy grze na pewien czas... Aha... 50k+ zabójstw w Left 4 Dead...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 15:23, Sigu napisał:

Kampania, Co-op. Co-op, multi, horda. Horda, kampania. Dużo zabawy, ale podobno jest
gdzie wbijać. 2000 zabójstw w Risen 2 jest przesadzone. 10k w GoW jest przesadzone. Sporo
jest przesadzonych, ale przynajmniej to zatrzymuje przy grze na pewien czas... Aha...
50k+ zabójstw w Left 4 Dead...


Przesadzone to jest Seriously 3.0 w trzecich Gearsach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzone nie są, tylko czasochłonne. Na wyspie z jednego z DLC, w jednym runie można do 20 potworów ubić.

Risena 2 przeszedłem na PC (z calakiem), ale takiej zabugowanej gry [jeśli chodzi o osiągnięcia], to jeszcze nie widział. Na konsolach chyba z tym lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 15:44, Sigu napisał:

Zdecydowanie wolę te ''fajne'' achievementy:


Ja również. Jeśli chodzi o rodzaje osiągnięć, to według mnie najlepiej wypada znienawidzone przez wielu Assassin''s Creed 3. Są singlowe, są multi (tych nigdy nie robię), jest nagroda za 100% gry, za większe i mniejsze rzeczy - miło i zróżnicowanie.
Wyraźny skok jakościowy w porównaniu na przykład do pierwszych Gearsów, gdzie osiągnięcia były wyjątkowo bez polotu (ale to wtedy była nowość i twórcy pewnie nie mieli pomysłów na fajne rzeczy jak dzisiaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiągnięcia z NBA Live 06 można zrobić w ciągu jednej gry.
Osiągnięć z NFS:MW jest 12, za pokonanie każdego z kierowców.
Osiągnięcia z gry Avatar są za nabijanie kolejnych combosów.
To są tragiczne, łatwe osiągnięcia. Nie widziałbym sensu dalej grać, skoro nie ma już achievementów.

Kolejna sprawa. Rzadko mnie zaskakują achievementy. Rzadko mam "Haha! Nie spodziewałem się".

W Left 4 Dead przydałby się achievement za podpalenie całej drużyny. Często się do zdarza w co-opie, a nie ma żadnej nagrody za ten idiotyzm.
W ogóle niemalże nie ma achievementów za idiotyzmy. Zabij się własnym granatem, który wrócił do ciebie odbity od ściany w okolicy przeciwnika. Wygraj wyścig w Burnoucie przelatując przez metę rozwalonym samochodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 16:12, Sigu napisał:

Osiągnięcia z NBA Live 06 można zrobić w ciągu jednej gry.
Osiągnięć z NFS:MW jest 12, za pokonanie każdego z kierowców.
Osiągnięcia z gry Avatar są za nabijanie kolejnych combosów.

Tutaj akurat wymieniasz gry z samego początku istnienia systemu. Wtedy deweloperzy wyraźnie nie "czuli" achievementów i tego, co można z nimi zrobić.

Dnia 02.06.2013 o 16:12, Sigu napisał:

W Left 4 Dead przydałby się achievement za podpalenie całej drużyny. Często się do zdarza
w co-opie, a nie ma żadnej nagrody za ten idiotyzm.

Wtedy praktycznie w każdej grze znalazłby się idiota, który rzucałby w safehousie mołotowa pod nogi, bo "chciał zdobyć aczika". Nie dawajmy grieferom nagród za griefowanie.

Dnia 02.06.2013 o 16:12, Sigu napisał:

W ogóle niemalże nie ma achievementów za idiotyzmy.(...)

>Wygraj wyścig w Burnoucie przelatując przez metę rozwalonym samochodem...
To akurat jest niezły wyczyn, a nie idiotyzm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2013 o 16:12, Sigu napisał:

W ogóle niemalże nie ma achievementów za idiotyzmy. Zabij się własnym granatem, który
wrócił do ciebie odbity od ściany w okolicy przeciwnika. Wygraj wyścig w Burnoucie przelatując
przez metę rozwalonym samochodem...


To raczej dobrze. Pamiętam, jak swego czasu był wielki płacz, jak w Halo pojawiło się osiągnięcie (czy coś innego in-game) za zabicie podczas meczu (bodajże) jednego wroga, kosmity i członka drużyny - nie dało się grać, bo dostawało się kulkę w plecy i ogólnie frustracja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapomniałem dodać, że byłoby trzeba założyć, że nikt na pałę nie zdobywa achievementów, ale wiem, ze tak jest. Ja tak robię.

Z punktu widzenia rozgrywki to jest idiotyzm. Wygrywasz rozwalonym samochodem po zderzeniu. Gdyby ktoś tak ze mną wygrał, to bym się wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 20:06, Sigu napisał:

Bon appetit.


Tylko dla kont gold, przynajmniej z poziomu konta na kompie. Bezpośrednio na konsoli nie próbowałem, może tam działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 20:06, Sigu napisał:

Z serii: Bo Microsoft jest ZŁY!

MS robi coś na wzór PSplus :P? O ile się nie mylę, to Xone też będzie miał gry w abonamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Niektórzy myślą, że to jest błąd. Niektórzy wręcz przeciwnie.

Sądzę, że to jest prezent z okazji E3, bo mniej więcej wyskoczyło 2 godziny przed rozpoczęciem.

I tak, jest tylko dla użytkowników Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem newsa... World of Tanks: Xbox 360 Edition. Free-2-Play (GOLD) z czołgami. Może jednak zagram w to kiedyś. Zarzekałem się, że nie zagram na PC, Xbox to co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu lepsze?

Games with Gold: Beginning in July, we will release two free games per month to Xbox Live Gold members on Xbox 360. This includes favorites like “Halo 3” and “Assassin’s Creed II.” And it starts right now, with the download of “Fable III,” yours to keep on Xbox 360.***

***“Games with Gold” free games offer available 6/10/13-12/31/13 for qualifying paid Gold members only. Xbox 360 games (selected by Xbox) available for free download from Marketplace only during specified half-month window; available games may vary by country. Some titles may only be available for download by account holders 18+. Kinect and/or hard drive required for some games. See xbox.com/live

Sam idea bardzo fajna i mi się podoba. Łącznie akcja będzie trwała 6 miesięcy co daje nam 12 gier. Nice.

3 z nich już znamy. Fable III, AC II i Halo 3. To sa naprawde dobre gry, ale wiekowe już trochę. Czemu uważasz, że czyni to usługę Gold, lepsza niż PS+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przewrotowcem, dlatego tam piszę. To jest idealna okazja i idealny moment do zakupu Xboxa 360, jeśli ktoś jeszcze nie ma konsoli. Xbox Live poza tym co już oferuje dorzuca coś w rodzaju Plusa, ale z tymi dużymi grami. Jak do tej pory żadnej z nich nie mam, więc będę miał motywację zakupu Golda za dwa miesiące, jak już mi się zacznie kończyć.

I jest lepsza pod tym względem... że większość użytkowników i tak ma tego Golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 23:41, Sigu napisał:

I jest lepsza pod tym względem... że większość użytkowników i tak ma tego Golda.

Jak tu go nie mieć kiedy chce się zagrać w takiego Battlefielda. Powiem szczerze, że gdyby możliwość grania online nie zależała od golda to nigdy bym go nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować