Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2013 o 18:59, Baluk25 napisał:

Kurde no, też zapomniałem, że mam :<

Crackdown, AC1/2/3, TES:O/S, Borderlands 1/2, Far Cry 1/2/3, Crysis 1?, Amalur, Dark Arisen, Batman Arkham City, Dead Island

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Crackdown strasznie tani, fajne to to?
AC wszystkie done, Skyrim mi się strasznie nie podoba, FC3 za drogi, a Batman był mega.
Dead Island wszyscy w sumie polecają - serio aż tak warte uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 19:54, Baluk25 napisał:

Ten Crackdown strasznie tani, fajne to to?

Jak tani to możesz spróbować

Dnia 29.06.2013 o 19:54, Baluk25 napisał:

Skyrim mi się strasznie nie podoba,

Jakim k! sposobem?
>, FC3 za drogi
Zawsze pozostaje dwójeczka

Dnia 29.06.2013 o 19:54, Baluk25 napisał:

Dead Island wszyscy w sumie polecają - serio aż tak warte uwagi?

Jak nie grałeś to warto dać szanse, takie mordowania wcześniej nie było. A i lepiej podejdź do tego ze znajomym w pojedynkę może się szybciej znudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 19:58, nightfaler napisał:

Jak tani to możesz spróbować

No dobra, to jedną pozycję mam, danke :)

Dnia 29.06.2013 o 19:58, nightfaler napisał:

Jakim k! sposobem?

Nie wiem właśnie, grałem na kompie i takie... Nie mój klimat RPG chyba, od Obliviona też stroniłem.

Dnia 29.06.2013 o 19:58, nightfaler napisał:

Zawsze pozostaje dwójeczka

Grałem na kompie - bez szału, a trójkę wszyscy polecają. Poczekam jeszcze.

Dnia 29.06.2013 o 19:58, nightfaler napisał:

Jak nie grałeś to warto dać szanse, takie mordowania wcześniej nie było. A i lepiej podejdź

To coś jak Left 4 Dead?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 19:54, Baluk25 napisał:

Ten Crackdown strasznie tani, fajne to to?

Ja osobiście odradzam. Kupiłem za chyba 20 zł, jak nie mniej, a i tak żałowałem. :P Są po prostu lepsze tego typu gry, no ale może Ci się spodoba, na XBL powinno też być demo, jak nie jedynki to dwójki.

Dnia 29.06.2013 o 19:54, Baluk25 napisał:

AC wszystkie done, Skyrim mi się strasznie nie podoba, FC3 za drogi, a Batman był mega.

Skyrim? Jak tak można. :O Z RPG-ów mogę polecić wspomnianego już Amalura, chociaż po pewnym czasie staje się monotonny, i polskie Two Worlds 2. Jest też Risen 2, ale nieszczególnie polecam go na konsolę. :P FC3 jest naprawdę świetny, przyczaj się na niego. :P

Dnia 29.06.2013 o 19:54, Baluk25 napisał:

Dead Island wszyscy w sumie polecają - serio aż tak warte uwagi?

Tylko ze znajomymi! W pojedynkę to naprawdę zaczyna być nużące po pewnym czasie, chociaż akt pierwszy z racji scenerii można przechodzić bez końca. :P To jak L4D tylko bronie palne schodzą na drugi plan, a głównie ciachasz maczetą. No i zombie jest mniej. :P

Jeszcze w sumie jest Dark Souls, które wciąga na długie godziny o ile nie zniechęcisz się na początku, oraz Sleeping Dogs. Fallouty domyślam się że odpadają skoro nie podchodzą ci TES-y, jeśli jednak się skusisz to Ultimate Edition New Vegas zapewni ci masę rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 21:43, Baluk25 napisał:

To coś jak Left 4 Dead?

No właśnie prezentuje trochę inne podejście do rozgrywki warto spróbować

Dark Soulsy możesz brać śmiało, a co do Two Wordls to nie wiem. Dwójka na ps3 jest nie grywalna... Kląłem jak szewc podczas pierwszej godziny po czym nigdy więcej jej nie włączyłem... Nie wiem czy podobne problemy występują na x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 22:20, barsum napisał:

Jeszcze w sumie jest Dark Souls, które wciąga na długie godziny o ile nie zniechęcisz
się na początku, oraz Sleeping Dogs. Fallouty domyślam się że odpadają skoro nie podchodzą
ci TES-y, jeśli jednak się skusisz to Ultimate Edition New Vegas zapewni ci masę rozrywki.


Fallouta 3 mam nawet kolekcjonerkę, leży i się kurzy. Strasznie mi się nie podobają tego typu RPG, dunno why. O, sleeping dogs, dobrze żeś przypomniał. W demo grałem i tak średnio widziałem w tym potencjał sandboxa, głównie naparzanka. Dalej się to jakoś rozwija, czy tylko walka/pościgi/strzelanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GRFS lokalna nie istnieje. Przez Internetu to po prostu kampania z trzema innymi, niesłuchającymi poleceń i niesubordynowanymi dupkami :)
Oczywiście, jeśli masz z kim grać, to zabawa staje się przyjemna. Istnieje też tryb kooperacji, gdzie odpierasz kolejne fale przeciwników. Nic nadzwyczajnego, ale warto zagrać, czasami można zawrzeć nowe znajomości, jeśli partnerzy są komunikatywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borderki 2, w sumie tak samo jak jedynka, sprawdzają się głównie w kooperacji lokalnej, na podzielonym ekranie. W jedynce na mutli jest za dużo szamotaniny z robieniem aktualnej twojej misji z ludźmi.
W dwójce jest to naprawione, ale nadal nie przebija to kooperacji z kolegą obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 00:55, Sigu napisał:


+100

Sony pewnie się nie może pozbierać po tym jak mocno ich MS przegonił z Games with Gold :) Myślałem, że AC II i Halo 3 to wyznacznik na jakim poziomie będą stały gry w ramach golda (już i tak niski bo gry są strasznie stare) a tutaj się okazuje, że to sufit jaki nam zaproponował MS.

Kolejna kpina z klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 17:57, Sigu napisał:

Jesteś bardzo anty. Masz tę grę?


Mam, bo mam golda. Zagram w nią po sesji.

Jestem na anty bo konkurencja dostaje X-Coma, Bf3, a my dostajemy jakiegoś arkejda sprzed 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Zmień obóz. Ja mam BF3, X-Com mnie nie interesuje. Nie miałem Fable III, nie mam Halo 3, nie mam Assassin''s Creed 2, nie mam tej gry. Jestem zadowolony bo dostaje te gry za darmo.

Nie cieszysz się, że masz dobrze, bo inni mają lepiej. Masz dziwne podejście do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 18:04, Sigu napisał:

Nie cieszysz się, że masz dobrze, bo inni mają lepiej. Masz dziwne podejście do sprawy.


Cieszyłem się jak MS ogłaszał tą inicjatywę, bo Fable III, AC II i Halo 3 to dobre i znane gry, mimo że już staruszki. Spodziewałem się, ze reszta tytułów będzie im dorównywać (w to że będą lepsze to nie liczyłem zbytnio, tak po cichu jedynie) a tutaj dostajemy grę która już pełno razy była przeceniana na 400 MSP. WTF?

Jedynym celem tej akcji jest opchnięcie nam gier, których już i tak nikt nie kupi, po to zeby ludzie kupowali DLC do tych gier. Innego celu nie widzę.

MS kolejny raz (słynne 1% zniżki w sklepie) jak głęboko w dupie ma klientów. 360tka to na pewno moja ostatnia konsola od nich, ale nie zamierzam też kupować PS3 tuż przed premierą nowej generacji.
----
Niedługo rusza letnia wyprzedaż na xboxie. Jestem ciekaw czy będą nas tak samo robić w konia jak na ostatniej. W sumie nie jestem ciekaw, na pewno tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie "nas". "Ciebie".

Skoro tych gier już nikt nie kupi, to rozdanie ich jest idealnym pomysłem. Kupię do nich DLC, bo lubię 100%. Kupię kiedyś nową generację i będę kupował stare gry, bo lubię 100% i nie mam zamiaru kupować już komputera do grania. Jeden, bo stało się to dla mnie niewygodne. Dwa, za dużą pokusą jest TPD. Nawet teraz się zastanawiam, czy nie znaleźć gdzieś Gunstar Heroes, bo nie chce mi się kupować na Steamie.

Jak przeniesiesz się do Sony to zaczniesz doceniać MS. Teraz i tak tracą główny ich plus, czyli granie online za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 18:34, Sigu napisał:

Nie "nas". "Ciebie".


Do czego się odnosisz dokładniej?

Dnia 01.07.2013 o 18:34, Sigu napisał:

Jak przeniesiesz się do Sony to zaczniesz doceniać MS.


Ich beznadziejne promocje, żenujący program lojalnościowy (w porównaniu do konkurencji: Defense Grid (2009) vs Payday, Xcom, BF3, Saints Row: The Third), mniej ekskluziwów, traktowanie Polski jak wrzoda na tyłku i kłamstwa miejscowego oddziału?

Ms cięzko sobie pracował przez te 2 lata odkąd mam X360 na mój dozgonny hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 18:04, Sigu napisał:

No widzisz. Zmień obóz. Ja mam BF3, X-Com mnie nie interesuje. Nie miałem Fable III,
nie mam Halo 3, nie mam Assassin''s Creed 2, nie mam tej gry. Jestem zadowolony bo dostaje
te gry za darmo.
Nie cieszysz się, że masz dobrze, bo inni mają lepiej. Masz dziwne podejście do sprawy.

LOL? Gdzie tu logika naskakujesz na niego chociaż sam trzymasz się tej samej ideologii(tylko odwróconej).
Hipokryta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd ja mam Xboxa 360 MS cały czas pozytywnie mnie zaskakuje. I nie ma mniej "ekskluziwów". Ich na Xboxa 360 jest więcej.

Co spowodowało, że jesteś tak wrogo nastawiony?

@nightfaler
Nie i nie. Nie naskakuję, tłumaczę. Usiadłem przy tablicy, wypisałem co ma do zaoferowania Sony i co ma do zaoferowania Microsoft. Dla mnie więcej ma do zaoferowania Microsoft. Oczywiście to jest sprawa osobista. Jeden woli darmową grę, ja wolę dwie zniżki po 66%. Gdzie można grę kupić za mniej niż 1200 MSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować