Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Kupilem sobie tego Maxa bo sie naprawde opłacało. No i przy okazji dodatek do Red Dead Redemption. Ten z zombiakami. I mam w co grac wreszczcie. Do 17 wrzesnia starczy:) Kupilbym LA Noire jeszcze ale srednio angielski znam wiec odpada. Musze czesciej polowac na okazje bo czasem na prawde tanio super gierki mozna kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do L.A. Noire raczej nie jest potrzebna znajomość języka. Oczywiście, jeśli chcesz poznać wszystkie niuanse sprawy, ale do samego zagrania i zaliczenia gry na 100%, już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 21:09, Sigu napisał:

Do L.A. Noire raczej nie jest potrzebna znajomość języka. Oczywiście, jeśli chcesz poznać
wszystkie niuanse sprawy, ale do samego zagrania i zaliczenia gry na 100%, już nie.

Nie wiem jak ty uważasz ale moim zdaniem w LA Noire gra się dla fabuły (a nie dla zaliczenia na 100%), a do zrozumienia jej jest potrzebna w miarę dobra znajomość języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś ta fabuła nie wciągnęła. Jest opowiadana w przerywnikach filmowych, a dowiedzenie się kim jest głównym złym jest... dość zaskakujące, ale zważywszy na fakt, że

Spoiler

wsadziliśmy z kratki tylu niewinnych ludzi

, a nie na obrót sytuacji... I kto by pomyślał, że przejdzie im wsadzenie
Spoiler

kolegi z wojska

jako
Spoiler

psychopatycznego mordercę

?

Ogólnie fabuła wcale nie jest lepsze i bardziej składna niż ta z Modern Warfare. Seria klisz i pseudo-historycznych incydentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki denerwujący problem. Gram sobie ostatnio w BF3 po sieci. Zazwyczaj gram na serwerach z 500% tickets i ostatnio bardzo często konsola mi się zawiesza podczas gry gdzie pomaga już tylko reset. Wcześniej się tak nie działo. Powoli nadchodzi czas mojej konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w BFie, czy w dowolnej grze? Zauważyłem, że to urok niektórych gier - zawieszanie konsoli. U mnie to się zdarza nagminnie w Fifie 13, a już np. w Gears of War 3 nigdy. A gram w oba te tytuły zamiennie.

PS. Nie trafiłem z tymi darmowymi grami od MS. Będzie Magic The Gathering 2013 (lol) i Rainbow Six: Vegas (duble lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 08:45, Diverso napisał:

Tylko w BFie, czy w dowolnej grze?

Ostatnio gram tylko w BFa. Czasami odpalę sobie Mgt14, ale tam nic się nie dzieje. Jakiś czas temu grałem też w inne tytuły, tam też nic się nie działo. Możliwe, że to wina samego Bfa? Trochę denerwujące kiedy nagle staje w połowie gry chociaż wcześniej grając nie miałem takich zwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i wina samej gry? Jak mówię, Fifa 13 wiesza mi się notorycznie, inne gry nie. Może spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i zwolnić trochę miejsca na dysku jeśli masz przeładowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jestem nowy w kwestii konsol a, że na dniach zawita takowa w moim mieszkaniu to mam pytanie.

Brat ma xboxa a na dysku kilka gier w które w ogóle nie gra a czytałem gdzieś, że można przenieść licencję na inną konsolę.

Żeby to zrobić to obie konsole muszą mieć wykupionego golda? Coś jeszcze jest potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że gry na jego dysku są ściągnięte? Jeśli tak, to chyba wystarczy że przełożysz dysk do swojej konsoli, przeniesiesz licencję, ustawisz kolejkę pobierania i wsadzisz swój dysk. Gold jest nie wymagany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 08:00, Damianuss1 napisał:

Mam taki denerwujący problem...


Moja miała ten sam problem praktycznie od dnia zakupu. Przedewszystkim z BF3, Skyrim i Red Dead Redemption.
Chyba takie niepełnosprytne egzemplaże nam się trafiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo. Konsole nie mają Golda, konta mają Golda.

Jeśli gry należą do konta twojego brata, to nie możesz przenieść licencji i w nie grać. Jeśli przeniesiesz dysk, to gry będą się odpalać jako dema, a nie pełne wersje.

Kolejna sprawa - jedyną opcją, żebyś mógł grać w jego gry, to granie na jego koncie i przeniesienie licencji.

Microsoft, tak samo jak wszyscy inni, nie pozwala na przenoszenie licencji gier między kontami.

@Damianuss1
To najprawdopodobniej wina kopii gry lub dysku. Spróbuj ją wywalić, zobacz czy problem będzie się powtarzał. Jeśli tak... to wina konsoli, co w sumie nie jest mniej prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.....

To ja nie do końca rozumiem. Znalazłem takie komentarze:

,, Ostatnio skusiłem na zakup na alegro gier na zasadzie przeniesienia licencji z innego konta.
Po zakupie dostalem na maila hasła do konta z którego przeniosłem licencje i natępnie pobrałem gry na dysk. Gry działają."



Czyli z tego co wyczytałem na forach to wystarczy, że zaloguję się na konto brata na mojej konsoli, przeniosę licencje, pobiorę grę i gotowe.

I teraz nie wiem gdzie leży prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy jest tak... Jest pewna lista gier, które pobiera się na konsole, a nie na konto (jest zapis podczas zakupu, że można korzystać tylko na konsoli na które się pierwszy raz pobiera). Są to zazwyczaj DLC.
Drugą grupą są gry, które pobierasz na konsole. Wtedy logujesz się na konto "sprzedawcy" i pobierasz gry. Jest to równoznaczne z przeniesieniem licencji, ale zazwyczaj nie możesz włączyć konsoli online, bo gry znikają, bo oni nie sprzedają tych gier jeden raz. Za to można dostać bana.
Następnie są gry, których nie możesz przenieść, są to zazwyczaj jakieś oferty specjalne.

Jeśli chcesz spróbować przenieść gry, to wejdź na konto z którego przenosisz i wejdź w ustawienia i przenieś licencję. Może zadziała.

@Damianuss1
Nie, graj z płyty i zobaczy czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że te zwisy w BFie to po prostu konsola nie wyrabia. Najczęściej zdarza się coś takiego na mapce Metro gdzie ja aktualnie od tygodnia gram tylko na niej hehe. Do tego po 500 tiketów i przy większej zadymie [a jak wiadomo tam można sobie taką urządzić] konsolka zwyczajnie nie wyrabia. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarza.

@Edit
Ponoć pomaga też wyczyszczenie pamięci podręcznej. Odrobinę, ale pomaga. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi nigdy się nic takiego nie stało. Konsola bardziej wieszała się przy dość kiepsko zrobionym Oblivionie, nigdy przy Battlefieldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mam tak od ostatniej aktualizacji systemu. No nie wiem co powiedzieć. Wyczyściłem tą pamięć podręczną, powywalałem jakiś syf z dysku i przegrałem teraz dwa mecze na 200tic, żadnej zwiechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Prawdę powiedziawszy, to wyczyszczenie pamięci konsoli rozwiązuje większość problemów... Interesujące urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować