Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Pomóżcie bo nie czaję.

Próbuje założyć konto w xbox live.
Wpisuję imię, potem chce ode mnie maila i jak podaję mail z gmaila to w następnym kroku cchce podania hasła do hotmaila (WTF?) a jak podaję maila z hotmaila (który utworzyłem 5min temu) to chce abym utworzył hasło itp, idą dalsze kroki a na sam koniec wywala błąd żebym podał inny adres mailowy innego dostawcy.

WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma hotmaila, jest Outlook. Ale to akurat nieważne.

Jeśli masz konto hotmaila, to znaczy, że masz konto Microsoftu. Zaloguj się za pomocą maila i hasła z maila Microsoftu. Powinno zadziałać. Jeśli nie, to wpisz mail z gmaila, a potem postępuj dalej.

Samego maila raczej nie będzie chciało.

Jakby co, to skorzystaj ze strony: account.live.com, a nie z konsoli, telefonu, czy W8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.......

Udało się, thx.

Mam jeszcze inne pytanko.
Kupiłem L.A Noire, zainstalowałem wszystkie 3 płyty.

Jak wchodzę w ,,moje gry" to zamiast po prostu L.A Noire to jest 3 razy, L.A Noire płyta 1,2 i 3.
Nie da się żeby była tylko 1 pozycja LA NOIRE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety się nie da. Menu pokazuje zainstalowaną zawartość będąca "grami". Niestety jako "gra" jest oznaczona każda płytka. Ułatwia to usuwanie i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 01:30, Sigu napisał:

Niestety się nie da. Menu pokazuje zainstalowaną zawartość będąca "grami". Niestety jako
"gra" jest oznaczona każda płytka. Ułatwia to usuwanie i takie tam...



No cóż, szkoda. Większy porządek by był w tych ikonkach ale trudno, jakoś przeżyję:P

RDR GOTY już mam, dzisiaj z muve przyszło ale jeszcze nawet nie odfoliowałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 10:32, Citkowsky napisał:

Czy żeby pobrać demo z xbox live muszę mieć golda?

Nie, wystarczy darmowy. Z wyjątkiem najnowszych, bo te dla darmowych są dostępne z tygodniowym opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 10:34, Dared00 napisał:

> Czy żeby pobrać demo z xbox live muszę mieć golda?
Nie, wystarczy darmowy. Z wyjątkiem najnowszych, bo te dla darmowych są dostępne z tygodniowym
opóźnieniem.



Thx.
A tak z ciekawości, ile mniej więcej ważą dema powiedzmy takiej Forzy Horizon? Nie wiem ile czasu zarezerwować na ściąganie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 10:36, Citkowsky napisał:

A tak z ciekawości, ile mniej więcej ważą dema powiedzmy takiej Forzy Horizon? Nie wiem
ile czasu zarezerwować na ściąganie:P

1.57 GB: http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Forza-Horizon/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d538a67

W ogóle z poziomu xbox.com możesz dodawać gry do kolejki ściągania na Xboxie, czasem przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem xboxa kabel do laptopa gdzie jest net z routera (tam gdzie konsola jest to nie ma zasiegu).
Wpisałem adres IP, brame i maske, DNSy dałem żeby pobrało automatycznie i konsola łączy się z siecią ale nie ma neta, wyskakuje błąd DNS.
Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 12:47, Citkowsky napisał:

podłączyłem xboxa kabel do laptopa gdzie jest net z routera (tam gdzie konsola jest to
nie ma zasiegu).
Wpisałem adres IP, brame i maske, DNSy dałem żeby pobrało automatycznie i konsola łączy
się z siecią ale nie ma neta, wyskakuje błąd DNS.
Pomoże ktoś?

hmh...nie wiem czemu dns, ale spróbuj też zapore wyłączyć. Może coś pomoże. A no i włączyłeś udostępnianie połączenia, tego z routera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>......

ta, wczoraj podłączałem drugiego kompa i po skonfigurowaniu wszystko działało, natomiast po podłączeniu do xboxa i wpisaniu takich samych ustawień łączy z siecią a z netem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napęd w mojej 360stce coś zaczyna szwankować. Wczoraj w ogóle przestał czytać płytki, ale po chwili męczenia go zaczął chodzić. Teraz pomimo tego, że działa to np wysuwa się biedny tylko do połowy i trzeba go samemu wyciągnąć. To samo w drugą stronę. Czy to znaczy, że już niedługo przyjdzie jego czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla któremu konsola w ogóle nie czytała płyt i z tego co wiem to wymienił laser i jest w porządku. Natomiast mój klocek w ogóle nie otwiera czytnika, a czasami jest okej. Z tego co zauważyłem to na tej zębatce ułamują się ząbki i jeśli się zamknie w złym punkcie to potem jest problem z otwarciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie idzie mieć neta na konsoli.
Na laptopie nr.1 mam neta z NETII (łączy się bezprzewodowo z routerem).
Laptop nr.1 łączę kablem z konsolą, przy ustawieniach automatycznych w ogóle nie łączy z siecią.
Ustawiam IP, bramę i maskę i wtedy konsola się łączy z siecią ale nie ma dostępu do internetu.

O co chodzi? Coś z DNSami jest nie tak.

Na laptopie nr.2 mam internet blueconnect i po podłączeniu lapka nr.2 kablem z konsolą jest net na konsoli normalnie.

Jak zaradzić żeby z lapka nr.1 też był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 13:05, Diverso napisał:

i jest w porządku.

Tzn, że napęd do wymiany ewentualnie? Oglądałem na alledrogo i średnio po 100+ są te napędy. Jak padnie to dopiero wtedy będę myślał. Na chwilę obecną jeszcze w GTAV chcę sobie pograć i grać gram bo chodzi płytka w środku. Boję się co będzie jak będę chciał w coś innego zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam laser wystarczyło wymienić, przynajmniej w przypadku kumpla. Kosztowało go to 40 złotych, ale miał darmową "robociznę". Trzeba się upewnić tylko kto zrobił napęd (Lite on, Samsung, itp). Myślę że istnieją jakieś punkty które coś takiego robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2013 o 14:15, Damianuss1 napisał:

Boję się co będzie jak będę chciał
w coś innego zagrać.


Ja bym się bał że napęd padnie z GTA V w środku, przy próbach otworzenia można płytę uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 22:36, Alehor napisał:

Ja bym się bał że napęd padnie z GTA V w środku, przy próbach otworzenia można płytę
uszkodzić.

Nieźle bym się wkurzył xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować