Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

To już zależy od monitora/głośników. Za pomocą HDMI, czy czego ty tam używasz, prześlesz dźwięk taki, jaki będzie szedł po kablu. On obsługuje zestawy głośnikowe. Jeśli monitor go nie konwertuje w żaden sposób, to jakość powinna być dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 w wersji S to "stara wersja". "Nowa" natomiast nazywa się E.

Moja forma sformułowania "nowa" i "stara" nie jest przypadkowa. Konsole różnią się tylko designem.

Oprócz różnicy wizualnej, którą możemy zaobserwować na obrazku, warto wiedzieć, że E jest podobno konsolą mniejszą.

Oprócz tego nie ma żadnych różnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze odprowadzanie ciepła wygląda na nieco lepsze ale nie żeby to był argument za kupnem nowszej wersji, już stara slimka nie miałą z tym problemu a po premierze One ich ceny teraz trochę zlecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sigu, @igor8472

Czyli wersja "Stingray" różni się od wersji "Slim" tylko tym, że jest nowsza, trochę inaczej wygląda i (ponoć) pobiera mniej prądu oraz mniej się grzeje.

Dobrze to rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oglądasz filmy i słuchasz muzyki to jasne, że warto. Jest to o wiele wygodniejsze niż używanie pada. Jeśli natomiast więcej grasz, to nie warto. Wtedy lepiej te 10zł wydać na grę z XBLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 09:54, Sigu napisał:

Jeśli oglądasz filmy i słuchasz muzyki to jasne, że warto. Jest to o wiele wygodniejsze
niż używanie pada. Jeśli natomiast więcej grasz, to nie warto. Wtedy lepiej te 10zł wydać
na grę z XBLA.



Czasami do wejścia w monitorze podłączam słuchawki i w ten sposób gram na xboxie.
Czy ten pilot pozwoli mi podgłaśniać i przyciszać czy nic z tego i nadal trzeba będzie to robić wchodząc w menu monitora i ręcznie to przestawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy ten, ale pilot oryginalny na pewno. On paruje się zarówno z konsolą jak i monitorem. Ten zapewne nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 10:27, Citkowsky napisał:

Czasami do wejścia w monitorze podłączam słuchawki i w ten sposób gram na xboxie.
Czy ten pilot pozwoli mi podgłaśniać i przyciszać czy nic z tego i nadal trzeba będzie
to robić wchodząc w menu monitora i ręcznie to przestawiać?

Kolega gra na Xboxie na obrazie z rzutnika, z podłączonymi głośnikami. Kupił sobie pilot żeby nie musieć latać do głośników. Niestety, ten sposób nie zadziałał w jego przypadku i nie dało się manipulować głośnością z pilota. Obstawiam, że dalej ręcznie byś musiał to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym włączeniu xboxa pyta się mnie o utworzenie profilu i konta xbox live. Jeśli utworzę swój profil, ale nie utworzę konta xbox live, to nie będzie pobierało mi również aktualizacji do gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że rzeczywiście nie będą Ci się pobierać łatki. Ja tworzyłem od razu konto xbox live, więc stuprocentowej pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli sprzedam konsole wykasuje swój profil a zostawię na dysku wszystkie dlc jakie zakupiłem to czy osoba któa kupiłą będzie mogła grać w te dlc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 00:32, miodus napisał:

Jesli sprzedam konsole wykasuje swój profil a zostawię na dysku wszystkie dlc jakie zakupiłem
to czy osoba któa kupiłą będzie mogła grać w te dlc ?


tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zmiana ustawień rozdzielczości xboxa z 1080p na 720p może skutkować większą płynnością w grach, tak jak to bywa na PC-tach? Czy jednak na konsolach nie ma już takiej zależności?

Ponieważ mam TV z domyślną rozdzielczością 1080p, jednak gry pod konsole są tworzone przeważnie w 720p. I nie wiem, czy nie lepiej będzie przejść z 1080p na 720p? (wtedy teoretycznie konsola nie musiałaby już przetwarzać dodatkowo obrazu z 1080p na 720p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykłe rozciągnięcie obrazu, to nie powinno mieć znaczenia. Jeśli gra nie jest płynna, to po prostu jest źle zrobiona, albo konsola już nie nadąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że konsola czasami się zawiesza* podczas gry? Mam xboxa 360 od miesiąca i zawiesił się już kilka razy. Najpierw myślałem, że przyczyną było granie w GTA V z zainstalowanymi dwoma płytkami na dysku twardym, jednak wczoraj (grając z płyty) gra znowu się zawiesiła. Co prawda znacznie później niż wcześniej (około 25h przegranych).

* (obraz zostaje zamrożony i pomaga jedynie wyłączenie i wyłączenie xboxa przyciskiem "power" na obudowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żona mi na gwiazdkę sprawiła Forzę Horizon i kierownicę bezprzewodową (a raczej coś na jej kształt).
W sumie fajna zabawa z kręceniem tym czymś w powietrzu:P Nie sądziłem, że taka radocha moze z tego być.

Polecam ten zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest normalne. Coś jest nie tak z konsolą. Co prawda jest kilka gier freezogennych, ale GTA V jedną z nich nie jest. Konsola jest nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować