Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Jak już Citkowsky napisał, są.

Pad przewodowy kosztuje od 50zł do 150zł, zależy od kondycji pada.

Możesz także rozważyć zakup Play & Charge Kit za 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola zachorowała na dziwną dolegliwość. Kiedy wyłączam ją poprzez przytrzymanie logo X360 na padzie i wybraniu opcji "wyłącz konsolę", kontroler się wyłącza, na konsoli gasną światełka i znika obraz na telewizorze, ale pomimo to, podzespoły nadal chodzą, a światło zasilacza dalej świeci zielenią. W ciągu ostatnich 5 lat przytrafiało mi się to co jakiś czas, zazwyczaj kiedy próbowałem wyłączyć konsolę podczas gdy pad nadal się ładował, ale teraz dzieje się tak za każdym razem. Macie jakieś pomysły albo sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 18:01, Sandro napisał:

Moja konsola zachorowała na dziwną dolegliwość. Kiedy wyłączam ją poprzez przytrzymanie
logo X360 na padzie i wybraniu opcji "wyłącz konsolę", kontroler się wyłącza, na konsoli
gasną światełka i znika obraz na telewizorze, ale pomimo to, podzespoły nadal chodzą,
a światło zasilacza dalej świeci zielenią. W ciągu ostatnich 5 lat przytrafiało mi się
to co jakiś czas, zazwyczaj kiedy próbowałem wyłączyć konsolę podczas gdy pad nadal się
ładował, ale teraz dzieje się tak za każdym razem. Macie jakieś pomysły albo sugestie?

U mnie problem minął, gdy wyłączyłem opcję wyłączenia konsoli dopiero po zakończeniu pobierania. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 18:42, ww3pl napisał:

U mnie problem minął, gdy wyłączyłem opcję wyłączenia konsoli dopiero po zakończeniu
pobierania. Spróbuj.

Z tego co pamiętam to nigdy nawet nie włączałem tej opcji, ale spróbuję ją włączyć i wyłączyć. Może akurat coś zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to się zdarza tylko gdy pad jest podłączony do ładowania (czasem nawet jak jest w pełni naładowany). Jak odłączę pad (plus to co napisał ww) to konsola wyłącza się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już topie napisano, powody są generalnie dwa.

Jednym jest działanie w tle. Jeśli konsola ma jeszcze coś do zrobienia, czyli pobiera gry, aktualizacje lub aktualizuje się.

Drugim jest ładowanie. Jest to szeroko pojęte ładowanie. Jeśli masz podłączonego pada za pomocą Play & Charge Kit, telefon ładujący się pod USB, czy podobne rzeczy, to konsola się nie wyłączy, dopóki ładowanie się nie skończy.

Dziwi mnie tylko, że napisałeś, że zielona dioda się świeci. Nie powinna. Nie doprecyzowałeś, mając na myśli, że regularnie, ale wolno, mruga, czy rzeczywiście się cały czas świeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 02:23, Sigu napisał:

Jak już topie napisano, powody są generalnie dwa.

Odłączyłem wszystkie drugorzędne pierdoły i spróbowałem wyłączyć konsolę - bez zmian. Sprawdziłem ściąganie w tle - faktycznie było włączone. Chciałem wyłączyć, ale wyskoczył komunikat, że muszę najpierw wyłączyć chmurę, co wiąże się z utratą zapisanych tam danych. Zamiast tego, wyłączyłem konsolę z dostępu do internetu i sprawdziłem czy lista pobierania plików na pewno jest pusta. Bez dostępu do sieci i tak nic nie ma prawa ściągać się w tle, ale nic to nie dało, bo konsola nadal nie chciała się w pełni wyłączyć. Czyli mam 2 wyjścia: albo muszę za każdym razem przenosić pliki z chmury na dysk i wklejać je ponownie z każdym kolejnym uruchomieniem konsoli, albo wyłączać sprzęt "na twardo", przytrzymując guzik na samej konsoli. Żadne nie ma dla mnie sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, możliwe, że coś jest nie tak z samą konsolą. Spróbuj skontaktować się z pomocą techniczną Microsoftu na czacie. Jeśli oni tobie tam nie pomogą, to oddaj do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie czy gry można instalować bezpośrednio na pendrive jeśli owy jest połączony czy najpierw na musi byc na dysk i dopiero przenieść na nośnik. Jestem laikiem X .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleca ktos jakis sprawdzony sklep gdzie mozna zaopatrzyc sie w nowego/uzywanego pada? Na allegro roznie to bywa + wieksza mozliwosc, ze kupimy fejka, a pozniej bedziem sie bujac z reklamacjami itepe itedee. Znalazlem jeden sklep, pare miesiecy temu kupowalem tam cyfrowkw i no problemu. 130pln za nowego bezprzewodowego pada w ostatecznosci moglbym zabulic. A cos gdzies taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić (oraz wymienić) gry z gatunku hack`n`slash na Xkloca? Kolega poszukuje i twierdzi, że chce ograć wszystkie takie gry. DiaboloIII odpada, ma i już powoli mu się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy używając X360 mogę dodać do znajomych kolegę, który posiada X1? Są przy tym jakieś ograniczenia, oprócz tych oczywistych jak brak możliwości wspólnego grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 23:12, Sigu napisał:

Z tego co się orientuję, to możesz zrobić tylko to.

Nie wyświetli mi się taka osoba z poziomu konsoli? Tej mojej, starszej? Mój znajomy twierdzi, że ma mnie w znajomych, widzi w co gram i wysyła mi wiadomości, a ja nie dość, że ich nie otrzymuję to jeszcze nie widzę go na swojej liście przyjaciół :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz widzieć go z poziomu X360, to ty musisz go zaprosić. Można też zrobić to przez www. W każdym razie system znajomych został podzielony na znajomych i subskrypcje, co skopało kwestie dogadywania się między konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z padem od xboxa. Gdy dotknę pojemniczek na baterie lub potrząsnę padem zbyt mocno to się wyłącza. Można temu jakoś zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz za krótkie baterie? To nie żart, obecnie mam dwie pary akumulatorków i jedne są odrobinę krótsze, przez co przy potrząsaniu, dotknięciu, a czasem przechyleniu pada następuje wyłączenie kontrolera.


Poza tym:


Kojarzycie taką darmową aplikację "Karaoke"? Warte ściągnięcia? I gdzie jest ukryty haczyk, bo wątpię żeby 8000 piosenek było za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karaoke jest warte pobrania, jeśli lubisz Karaoke.

Haczyk jest w tym, że do piosenek wykupujesz godzinowy dostęp. Za darmo masz kilka piosenek dziennie dostępnych. Jeśli chcesz się pobawić na imprezie, to kupujesz sobie kilkugodzinny pass i śpiewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować