Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

W moim przypadku jest na odwrót ;-) GoW wciąż potrafi przyciąć (rysy w sumie nie powstają), ale to, co się działo w pozycji poziomej, to była masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 16:37, balduran2 napisał:

I nie rysują się płyty bardziej aniżeli w pozycji pionowej?


jak stoi stabilnie to nie powinna rysować płyt w ogóle i w jednej i w drugiej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zrobić dla mnie zdjęcie telewizora/monitora, pod którego podłączyliście X360 z zaznaczonymi wszystkimi niezbędnymi wejściami? Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:29, Rumcajs52 napisał:

>
Już :)

Tylko tyle? Myślałem, że potrzebne są też chinche albo eurozłącze... Dzięki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:34, SadX napisał:


No to potocznie zwane chinchami kabelki to jest chyba component właśnie? EDIT : <--- nie nie jest :/
A jak nie masz wejście HDMI, albo component to w zestawie jest tez przejściówka component-->euro więc dun wurry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to możesz podłączyć też przez eurozłącze..
.. poza tym to, co widoczne jest na zdjęciu, to przecie chyba chinche są, nie? ;-)
Możesz też dokupić kabel VGA, albo podłączyć przez HDMI. Całe 4 możliwości podłączenia do TV. Który wybierzesz, zależy już tylko od Ciebie.
"Podłącz X360 do TV. W kinach od 7 listopada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:37, WorldWar3PL napisał:

Jak chcesz to możesz podłączyć też przez eurozłącze..
.. poza tym to, co widoczne jest na zdjęciu, to przecie chyba chinche są, nie? ;-)

Myślałem, że chinche to podobne kable, tyle że 3 i w kolorach czerwonym, białym oraz żółtym. Nie znam się zbytnio na tym...

Dnia 21.09.2008 o 17:37, WorldWar3PL napisał:

Możesz też dokupić kabel VGA, albo podłączyć przez HDMI. Całe 4 możliwości podłączenia
do TV.

Nie mam wejścia HDMI w telewizorze. Ale jeżeli podłączyłbym Xboxa poprzez przejściówkę, o której mówi Rumcajs (component-->euro) to to wystarczy czy może potrzebny jest jeszcze jakiś kabel?

Dnia 21.09.2008 o 17:37, WorldWar3PL napisał:

"Podłącz X360 do TV. W kinach od 7 listopada"

A wiesz, obejrzałbym sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:57, SadX napisał:

Nie mam wejścia HDMI w telewizorze. Ale jeżeli podłączyłbym Xboxa poprzez przejściówkę,
o której mówi Rumcajs (component-->euro) to to wystarczy czy może potrzebny jest jeszcze
jakiś kabel?


Nie ,żaden dodatkowy kabel nie jest potrzebny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:57, SadX napisał:

Myślałem, że chinche to podobne kable, tyle że 3 i w kolorach czerwonym, białym oraz
żółtym. Nie znam się zbytnio na tym...

Bo tak jest .Przesyłają tylko kolory RGB a component ,composite i HDMI wysylają obraz w większej ilości linii dla sygnału HD .HDMI przesyła też dźwięk .

Dnia 21.09.2008 o 17:57, SadX napisał:

> Możesz też dokupić kabel VGA, albo podłączyć przez HDMI. Całe 4 możliwości podłączenia

> do TV.
Nie mam wejścia HDMI w telewizorze. Ale jeżeli podłączyłbym Xboxa poprzez przejściówkę,
o której mówi Rumcajs (component-->euro) to to wystarczy czy może potrzebny jest jeszcze
jakiś kabel?

Nic nie jest potrzebne ,wszystko będzie w pudełku.

Dnia 21.09.2008 o 17:57, SadX napisał:

> "Podłącz X360 do TV. W kinach od 7 listopada"
A wiesz, obejrzałbym sobie :D

PG 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jak będę grał na monitorze to opłaca mi się kupować xboxa z HDMI. Chciałbym kupić ale jak narazie to się trochę nie orientuje ,a chciałbym wiedzieć co i jak. Zauważyłem choćby w sklepie gram.pl, że wersja premium z HDMi jest droższa od premium bez tego o 300zł. I moje pytanie brzmi do czego się to przydaje? Czy to jest jakieś wejście przeznaczone do nowoczesnych TV? Bo nie chciałbym nie potrzebnie przepłacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wersja z HDMI jest troche bardziej przyszlosciowa. Chodzi o to ze nie musisz kombinowac poznijz kablami jak bys chcial podlaczyc go do TV , tu kupujesz zwykly kabel HDMI i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest w tej chwili chyba najlepszy sposób na podłączenie do TV (wiem, masz monitor:). Poza tym wersje bez HDMI to te stare, z bardziej grzejącym się procesorem i słabszym chłodzeniem, a jak zapewne słyszałeś - dość awaryjne były. Stanowczo odradzamy zakupu tej wersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez pod uwage ze byly tez werje 65nm ale bez zlacza HDMI i one sie juz nie grzaly. Ale tak jak napsialem najleoiej kupic wersje X360 PREMIUM HDMI 65nm 175W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 10:09, Mroczny Elf99 napisał:

czy jak będę grał na monitorze to opłaca mi się kupować xboxa z HDMI. Chciałbym kupić
ale jak narazie to się trochę nie orientuje ,a chciałbym wiedzieć co i jak. Zauważyłem
choćby w sklepie gram.pl, że wersja premium z HDMi jest droższa od premium bez tego o
300zł. I moje pytanie brzmi do czego się to przydaje? Czy to jest jakieś wejście przeznaczone
do nowoczesnych TV? Bo nie chciałbym nie potrzebnie przepłacić:)

Przecież nakład wyczerpany tych konsol bez HDMI ,więc o czym my tu rozmawiamy .Jeszcze jak ja chciałem kupować konsolę 2 miesiące temu to już był wyczerpany.Chcesz mieć taniej to kup Arcade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie dzisiaj w końcu książeczkę gwarancyjną X360, ale...
Nie znalazłem tam żadnej karty gwarancyjnej, lub instrukcji jak postępować w przypadku awarii konsoli.
Doczytałem się jedynie, że gwarancja ważna jest 1 rok - czy aby na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja została przedłużona od czasu napisania tej książeczki :P
Gwarancja trwa dwa lata na konsolę, 3 lata na sam RoD.

/////
Nie rejestruj konsoli na xbox.com, tylko przez telefon u Microsoft Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować