Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 16:15, Tal441 napisał:

> Calutkie 24 godziny przerwy po to, by przygotować Xbox Live (powtarzam - przygotować,

> nie wprowadzić w życie) na New Xbox Experience.

Fakt. Były napisy, że 29 przerwa w dostępie. Przygotowania? Mam przeczucie, że to już
:)

Wątpię, chociaż to lekko w stylu M$ - no i data 25 września nie jest odległa od dnia dzisiejszego. Czyli ciutkę prawdopodobne, ale lepiej nie być przy nadzei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:03, Moras1990 napisał:

Nie wiecie gdzie można kupić pada przewodowego do xboxa 360? Cena maksymalnie 80-90zł.
Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Allegro. Ja swojego za 89 kupiłem + akumulatorek z kabelkiem ;P
Przewertuj kilka aukcji i wybierz tę najlepszą. Aha... pady sprzedają w tych zielonych woreczkach a nie w pudełkach tak jak to robią zwykłe sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań, bo zamierzam sobie kupić X360 w wersji Premium:

- czy często się psuje??
- czy mocno się grzeje??
- podobno konsola mocno rysze płyty, czy to prawda??
- internet jest płatny??

To by było na tyle. Za odpowiedzi na wszystkie pytania wielkie dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 15:43, gitarka napisał:

Mam kilka pytań, bo zamierzam sobie kupić X360 w wersji Premium:

- czy często się psuje??


Możesz trafić na model który ci się popsuje po miesiącu ,ale też na taki który przez cały okres gwarancji(3lata) będzie działał bez zarzutów .

Dnia 01.10.2008 o 15:43, gitarka napisał:

- czy mocno się grzeje??


Nie dostrzegłem tego.

Dnia 01.10.2008 o 15:43, gitarka napisał:

- podobno konsola mocno rysze płyty, czy to prawda??


Jeśli przekręcasz konsolę podczas grania ,to tak ;]

Dnia 01.10.2008 o 15:43, gitarka napisał:

- internet jest płatny??


Nie , jedynie aby grać po sieci musisz wykupić Golda w cenie ok.90zł za rok .Gdy założysz konto masz darmowy miesiąć Golda.

Dnia 01.10.2008 o 15:43, gitarka napisał:

To by było na tyle. Za odpowiedzi na wszystkie pytania wielkie dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 15:43, gitarka napisał:

- internet jest płatny??


Oczywiście oprócz abonamentu za 90zł, jak to napisał AdiN, są jeszcze inne wyjścia. Chociażby zdrapki na 48h, które można dostać na allegro za 1zł. Tyle, że to nie daje nam konta Gold, a jedynie możliwość grania w gry w Internecie. Są jednak wyjątki, np. Halo 3, gdzie potrzeba Golda, ale to naprawdę rzadkość. Ja osobiście preferuję zdrapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, podłączyłem konsolę do kompa kablem Ethernet, żeby mieć internet, wpisałem adresy ip itd. Jestem w etapie testowania i tu mam problem. Zaliczam wszystko aż do momentu Udostępnianie plików multimedialnych(coś takiego) Niestety, mimo iż ściągnąłem Windows Media Connect i kliknąłem tam gdzie trzeba wciąż nie mogę przejść tego testu. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem radę, ale teraz mam problem nr 2. Mianowicie co mam wpisać jako adres i kod pocztowy bo cały czas mi wyskakuje "nieprawidłowy kod pocztowy"? Na dodatek straciłem połączenie z Xbox Live, czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 18:48, Alexx1 napisał:

Dałem radę, ale teraz mam problem nr 2. Mianowicie co mam wpisać jako adres i kod pocztowy
bo cały czas mi wyskakuje "nieprawidłowy kod pocztowy"? Na dodatek straciłem połączenie
z Xbox Live, czemu?


Wpisz jakiś amerykański/angielski adres z netu. Pogoogluj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareście sie doczekałem monitorka (jupi, fakt ze było to z miesiac temu :P ale kij) nowe mebelki (jak poprzednie )
i tak poustawiełem wszystko na biureczku i jak gram na iXie to mi non-toper pad się odłącza a w trakcie gry jest to troche uciążliwe, i mam pytanie czym to może być spowodowane ?? przy biurku mam kompa, xboxa, i wieze za nim (jako system audio). Xbox i komputer są naraz podpięte to do monitora komp przez VGA a Xbox przez HDMI

Do Alexx1 : poszukaj jakiegos hotelu :P i pospisuj adresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz słabe baterie w padzie? ;-)
Miałem podobny problem ze swoim padem - wyłączał się gdy... dotykałem/przyciskałem klapkę od baterii. Zmiana przyzwyczajeń w stosunku do tego pada (drugi działa bez zarzutu) pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się o tym xboxie od wczoraj mnóstwo rzeczy. Wiem już jak podłączyć głośniki 5.1 bez wyjścia optycznego itd, tylko zastawia mnie jedno...czy kabel vga, który jest potrzebny do tego, aby podłączyć monitor do konsoli jest w zestawie, czy trzeba go dokupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 09:00, WorldWar3PL napisał:

Jako, że standardowo konsoli NIE PODPINA się do monitora, tylko do TV, trzeba takowy
kabel dokupić :)

Tak wiem, doczytałem chwile po poście, tak więc już go zamówiłem. Posiadam monitor 19 calowy z rozdziałką 1440x900, tak więc chyba nie powinno być problemu. Słyszałem jednak, że na monitorach różnie wygląda jakość obrazu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni mówią, że pomiędzy telewizorami HDReady a monitorami zdolnymi osiągnąć tę rozdzielczość widać różnicę (zaliczam się do tej grupy osób) - inni, że nie ma żadnej. Cóż, przekonasz się sam :)
Prawdopodobnie w jesiennym update powinny ukazać się niestandardowe rozdzielczości dla monitorów, dzięki czemu będziesz miał więcej możliwości dopasowania ustawień do Twojego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 09:21, WorldWar3PL napisał:

Jedni mówią, że pomiędzy telewizorami HDReady a monitorami zdolnymi osiągnąć tę rozdzielczość
widać różnicę (zaliczam się do tej grupy osób) - inni, że nie ma żadnej. Cóż, przekonasz
się sam :)
Prawdopodobnie w jesiennym update powinny ukazać się niestandardowe rozdzielczości dla
monitorów, dzięki czemu będziesz miał więcej możliwości dopasowania ustawień do Twojego
sprzętu.

No właśnie a jak jest z rozdzielczością w tym xbox, będę w stanie ustawić właśnie 1440x900 ? W innych rozdzielczościach obraz jest niestety gorszy, dlatego wolałbym natywną.
Co do samej różnicy to troche czasu upłynie zanim będę mógł porównać ;] jakość obrazu na TV HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miedzy tv HDready a monitorami lcd (panoramicznymi) ja osobiscie widze roznice. Oprocz wielkosci obrazu widac nasycenie kolorow i grafike ktora jest ladniesza na TV. Teraz przesiadlem sie na 32LCD FullHD i gram we wszystkie gry od nowa. Co do Dashbordu hmmm dodanie niestandardowych rozdzielczosci juz mnie nie interesuje, najwaznieszy jest wyglad menu i na tym bede sie staral skupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować