Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

No bo moja matka poszła znowu na studia i postanowiła się zamienić pokojem:) Więc ona ma mały cichy pokoik, a ja salon z TV:) Ale mam zamiar oddać mamie TV i kupić sobie Monitorek LCD, najlepiej jakąś panoramę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 09:44, W.S.A.D napisał:

No bo moja matka poszła znowu na studia i postanowiła się zamienić pokojem:) Więc ona
ma mały cichy pokoik, a ja salon z TV:) Ale mam zamiar oddać mamie TV i kupić sobie Monitorek
LCD, najlepiej jakąś panoramę:)

To ja może dodam coś od siebie. Niedawno też kupiłem sobie xbox''a i jeżeli nie masz HDTV tylko własnie monitor PC a zależy ci na jak najlepszej grafice - nie idź w xbox''a. Możesz sobie kupić monitor, który będzie miał natywną rodziałkę obsługiwaną przez xboxa po listopadowym update''cie, ale nigdy to nie będzie grafika next-genowa jak to konsolowcy mówią, chociaż wydaje mi się, że to wszystko jest przereklamowane. Jeżeli miałeś mozliwość grać na PC w nowsze tytuły w maksymalnej jakości obrazu, na xobx''ie się zawiedziesz. Wszędzie na forach czytałem, że tutaj im piksele widać, tutaj cienie brzydkie itd. Sama konsola skaluje niektóre gry do rodziałek HDMI z kolei PC LCD nie obsługują żadnych rodziałek HDMI jako natywnych także obraz będzie skalowany również przez LCD i jako efekt końcowy dostaniesz obraz z konsoli ps2. Obecnie posiadam monitor Samsung T240, który obsługuje HDMI i gierki xboxa wyglądają na nim ochydnie. Podłączając do VGA obraz jest odrobine lepszy, ale wciąż, blurr to codzienność a AA nie uświadczysz. Takie moje doświadczenie jak narazie z xboxem. Natomiast jesli chodzi o dźwięk to możesz liczyć tylko na stereo, no chyba, że posiadasz głośniki/kino domowe z wyjściem optycznym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 10:59, W.S.A.D napisał:

Nie miałem styczności jakiejś dużej z nowymi grami... Co najwyżej u kolegi:) Czyli lepiej
X360 podłączyć do zwykłego TV?

Jeżeli nie miałeś takiej styczności, to pewnie i taka skalowana grafika przypadnie co do gustu ;]
Najlepiej podłaczyć xboxa do hdtv - wtedy masz obraz najwyższej jakości.... konsolowej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 11:29, Skwarek pl napisał:

Najlepiej podłaczyć xboxa do hdtv - wtedy masz obraz najwyższej jakości.... konsolowej
jakości.

Najlepiej... Ale ja na razie mam zwykłego Thomsona CRT :) Fakt, ma duży fajny ekran, i fajną jakośc oglądanego obraz, ale to jednak nie to samo co nowe telewizory LCD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 11:32, W.S.A.D napisał:

> Najlepiej podłaczyć xboxa do hdtv - wtedy masz obraz najwyższej jakości.... konsolowej

> jakości.
Najlepiej... Ale ja na razie mam zwykłego Thomsona CRT :) Fakt, ma duży fajny ekran,
i fajną jakośc oglądanego obraz, ale to jednak nie to samo co nowe telewizory LCD...

Jeśli chodzi o uzyskanie dobrej jakości obrazu na PC LCD to biorąc pod uwage jeszcze mozliwości podłączenia, czyli vga,hdmi etc to jest to temat głęboki ;/ Pewnie podłączysz tego crt przez vga, ale obraz nie będzie "next genowy". To tak jak mam ja obecnie na LCD t240 Samsunga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 09:44, W.S.A.D napisał:

No bo moja matka poszła znowu na studia i postanowiła się zamienić pokojem:) Więc ona
ma mały cichy pokoik, a ja salon z TV:) Ale mam zamiar oddać mamie TV i kupić sobie Monitorek
LCD, najlepiej jakąś panoramę:)

Num montor to dobra rzecz jesli nie stac ie na jakas palzme ja sam mam zamiar sobie kupic monitor ale czeakm do świąt bo jak wiadomo wtedy beda jakies dobre promocje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy RED RING jest objęty gwarancją?
2. Co to są MS Points, jak je zdobyć czy może kupić (ile kosztują ;]) i na co się je wydaje ;p?
3. Jakie są przygodówki na Xbox`a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 15:21, Xlol1 napisał:

1. Czy RED RING jest objęty gwarancją?

Tak, 3 letnia. Reszta sprzętu jest objęta gwarancją 2 letnią.

Dnia 18.10.2008 o 15:21, Xlol1 napisał:

2. Co to są MS Points, jak je zdobyć czy może kupić (ile kosztują ;]) i na co się je
wydaje ;p?

Jest to środek płatniczy, za który kupujesz... wszystko, co jest na Xbox Live. www.allegro.pl - sprawdź ceny.

Dnia 18.10.2008 o 15:21, Xlol1 napisał:

3. Jakie są przygodówki na Xbox`a?

www.google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w tym tygodniu(do środy) mam X360, kabel SCART, grę Skate i... no właśnie - jaką drugą grę polecacie? - zastanawiam się nad Mass Effect, a Forza Motorsport 2:) Zobaczy się: I jeszcze jedno - która wersja lepsza - premium czy arcade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Premium - masz wszystko to, czego w Arcade nie ma, choćby niezwykle ważny Dysk Twardy :>
Z tych dwóch gier polecam Mass Effect - FM2 kompletnie do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 16:39, WorldWar3PL napisał:

Oczywiście, że Premium - masz wszystko to, czego w Arcade nie ma, choćby niezwykle ważny
Dysk Twardy :>
Z tych dwóch gier polecam Mass Effect - FM2 kompletnie do mnie nie przemawia.

Pamiętam , że ostatnio jeszcze miałem straszną chrapkę na Burnout - Paradise:) Zobaczę co kupię:) Mam jeszcze jakieś 2, 3 dni na zastanowienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 02:45, balduran2 napisał:

Czy żeby ściągać coś z Rynku za MS Points muszę posiadać konto Gold?

Nie.

@Moras1990: tak, warto. Grałem, przeszedłem, cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę, jak usunąć konto z konsoli. Przez przypadek ktoś mi jakieś dodatkowe konto założył i na dzień dobry konsola loguje mi się właśnie na nie. Jest to dosyć irytujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! Jak ja się nie mogę doczekać, aż będe miał X360 - Koniec z instalacją, Koniec z przycinaniem, Koniec z grzebaniem w opcjach ze szczegółami grafiki:) A co najważniejsze - koniec ze sporami z moją siostrą o kompa:) A teraz jeszcze pytanie - czy można sobię tak poprostu zgrać(przez bluetooth) z mojej komórki muzykę na "iksa"? Czy trzeba jakiegoś oprogramowania? I jeszcze jedno, jaki zasięg ma bezprzewodowy pad? To na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. O ile mi wiadomo to nie zgrasz w ogóle z komórki nic na iksa. Żeby na iksa zgrać muzykę, musisz mieć ją na płycie CD.
A co do pada, to nie martw się, musiał byś chyba wyjść z domu żeby stracił zasięg ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 10:18, Rumcajs52 napisał:

Nie. O ile mi wiadomo to nie zgrasz w ogóle z komórki nic na iksa. Żeby na iksa zgrać
muzykę, musisz mieć ją na płycie CD.
A co do pada, to nie martw się, musiał byś chyba wyjść z domu żeby stracił zasięg ;>

Dzięki:) Z tym padem to chodzi o to, że nie lubię wcześnie(przed 24, 1) chodzić spać:) A mój komp chałasuje - a tak kładę się do łóżka włączam konsolkę i gram sobie jakieś 2, 3 godziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować