Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2008 o 20:56, jackass napisał:

> > Pamiętaj ,że możesz ściągać rzeczy grając i zahibernować konsolę,któa cichutku
mruczy
>
> > i ściąga np. przez noc.
>
> Ekhm, zahibernować? Napisz , proszę, co i jak, ponieważ nic o tym nie wiedziałem

> :)
No ,że miga lampka włącznika ,konsola ciszej chodzi (nie znaczy ,że cicho) i ogólnie
jest wyłączona ,ale ściąga pobierane pliki .Wyłączy się sama po skończeniu pobierania
.W Windowsie to się nazywa hibernacja a nie chciało mi się myśleć nad słowem


Jak to włączyć? Jeszcze nie słyszałem o tym bajerze... oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 21:02, bartek_kawa napisał:

Jak to włączyć? Jeszcze nie słyszałem o tym bajerze... oO

W opcjach pobierania ,aktywne pobieranie ,czy coś w ten deseń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest, żeby na płyta z grą posiadała jakąś skazę - wadę fabryczną (nie rysę)?
Bo chyba moja płyta Mass Effect coś takiego ma...
Z "wyglądu" różni się od normalnych rys, a co najdziwniejsze idzie idealnie wzdłuż ścieżek (nie przez całą płytę).

Po prostu mój X360 w pewnym momencie, krzyczy coś w stylu: "Nie można czytać z danego nośnika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na konsoli ustawiasz? Mi się wydaje że powinna się automatycznie połączyć i wszystko ustawić. Nie działało w ten sposób? No i przede wszystkim masz router czy z kompa internet ciągniesz kablem sieciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 15:10, destro177 napisał:

Ale na konsoli ustawiasz? Mi się wydaje że powinna się automatycznie połączyć i wszystko
ustawić. Nie działało w ten sposób? No i przede wszystkim masz router czy z kompa internet
ciągniesz kablem sieciowym?

Odłączam kabel od komputera i wpinam w konsolę. Jest to zwykły tzw. "blokowiec" Czyli internet, z którego korzysta cały wieżowiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to aktualne jeszcze ale jeśli chcecie wiedzieć gdzie jest to zahibernowanie to wchodzicie w zakładke system -> ustawienia konsoli -> opcje wyłączania -> i pobieranie w tle (wyłącz, włącz) sam z tego korzystam i fajny bajerek z tego, przynajmniej konsola nie buczy już tak głośno i jest na wpół wyłączona to se odpocznie bo cięzkim dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego nie mogę się "skonfigurować" Okazuje się iż mam za wolne łącze ;/ wymagane jest bodajże 1600 z hakiem :/ Ja mam ok 760... Da się to jakoś ominąć? I jeszcze jedno - Można pobrać demo na komputer, a potem z pendrive''a przegrać na dysk i grać? Jak tak to z jakiej strony ściągac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:59, W.S.A.D napisał:

Już wiem dlaczego nie mogę się "skonfigurować" Okazuje się iż mam za wolne łącze ;/ wymagane
jest bodajże 1600 z hakiem :/ Ja mam ok 760... Da się to jakoś ominąć? I jeszcze jedno
- Można pobrać demo na komputer, a potem z pendrive''a przegrać na dysk i grać? Jak tak
to z jakiej strony ściągac?



owszem da się sciagac przez komputer i potem na płyty sam tak robilem zanim podpiolem xboxa do netu. Był ten temat rozwiązywany juz w tym temacie cze bedzie poszukac pare stron wcześniej,
ale tu masz strone jakbys znaleźc nie mógł
http://forum.idg.pl/konsole_do_gier-f82-dema_na_xboxa_360-t128241.html

chociaż jest ich wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako że w niedalekiej przyszłości mam zamiar zaopatrzyć się w konsolę Microsoftu, mam pytanie:
"Czy wersja bez dysku jest wytarczająca do gry we wszelkie gry?" Może pytanie głupie, ale wciąż mnie to trapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 20:05, W.S.A.D napisał:

Gdybym był dorosły postawił bym ci piwo :) Dzięki ! PS - wiesz skąd ściągnąć demko EA
skate? I czy to na pewno jest legalne?


owszem legalne jest bo nawet sciagałem te dema ze strony xboxa, ekhem jakiejs takiej pożadnej ,,oficjalnej ,, więc napewno jest legalne a demko skate też było bo mialem sciagac ale za durzo part.ów miało :P

o mam http://xboxm.pl/index.php?showtopic=590 prosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 20:07, delfo napisał:

Witam!

Jako że w niedalekiej przyszłości mam zamiar zaopatrzyć się w konsolę Microsoftu, mam
pytanie:
"Czy wersja bez dysku jest wytarczająca do gry we wszelkie gry?" Może pytanie głupie,
ale wciąż mnie to trapi.



We wszystkie napewno nie wydaje mi sie ze Burnaut Paradise wymaga dysku do zapisania stanu gry i jeszcze tych pare innych gier, a teraz przeciez jesce NXE wychodzi a pozatym ta cała inicjatywa byla chyba moze sie jeszcze załapiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:59, W.S.A.D napisał:

Już wiem dlaczego nie mogę się "skonfigurować" Okazuje się iż mam za wolne łącze ;/ wymagane
jest bodajże 1600 z hakiem :/ Ja mam ok 760... Da się to jakoś ominąć? I jeszcze jedno
- Można pobrać demo na komputer, a potem z pendrive''a przegrać na dysk i grać? Jak tak
to z jakiej strony ściągac?

Ja mam 512 i działa bez problemu i nawet lagów często nie mam ,więc ściema .W przypiętym masz link do konfiguracji Live.Podepnij ethernetowym kablem do sieciówki w kompie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 22:58, W.S.A.D napisał:

Zalicza mi wszystkie testy a kiedy dochodzi do MTU, to się chwilkę zastanawia i uznaje,
że tego testu nie uzna. Co robić>?

Wszystko masz tak jak w poradniku z onlinecenter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 09:35, jackass napisał:

> Zalicza mi wszystkie testy a kiedy dochodzi do MTU, to się chwilkę zastanawia i
uznaje,
> że tego testu nie uzna. Co robić>?
Wszystko masz tak jak w poradniku z onlinecenter?

Niestety tak :/ A co do podłączenia kompa do konsoli... Moja genialna karta sieciowa ma tylko 1 gniazdo:/ Mój tata ma taki przenowśny internet w laptopie, może będzie działało. Zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gry z Xbox Oryginals chodzą w rozdzielczości SD czy HD? Wie, że tworzone były na SD, ale rozdzielczość myślę że może być wyświetlana wyższa (nie mówię o teksturach). I czy takie San Andreas (bo o nim konkretnie myślę) da się ściągnąć u nas, bo wiem że w Niemczech był chyba niedostępny, więc czasem może być blokada na ściągnięcie tam. A problem taki, że wykrywa mi IP jako Niemieckie... I dla przykładu nie mogę pobrać Duke Nukem 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na Niemcy San Andreas pewnie będzie zablokowane - tam, gdzie jest choć kropelka krwi, zabraniają wydawać takiej gry :) Swoją drogą ciekawe, że wykrywa Ci ip jako niemieckie - pewnie nie masz problemu ze ściąganiem contentu, który na polskim IP jest po prostu niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować