Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek z kolejnym milionem

28 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2009 o 21:01, sewik23 napisał:

Nie dziwcie się im że przechodzą grę w 30h. Pewnie nie wiedzą co to Kantor, Kolektyw
Magów, Próby Kruków, Blackstone czy Drobne Przysługi..


Aha, zrobiłem ze 6-7 questów z tych co podałeś i powiem ci tak: "To nie jest kraj dla MMO". Nie będę robił generic questów, które sprowadzają się do przynieś to i tamto, zabij tego i tamtego. No, bez przesady, to nie są zadania tylko byle zapychacze, żeby ludzie mogli się szczycić, że spędzili 200h+ nad robieniem tego samego w kółko. Takie zabawy to tylko w MMORPG.

Ja przeszedłem DA:O chyba w jakieś 40h, ale w tych Głębokich Ścieżkach/Deep Roads myślałem, że wyzionę ducha od tłuczenia tych samym przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bfgk10 gdybyś miał rację to byś pasował tu idealnie.. A teraz wracaj skad przyszedłeś

czaczi --> bardziej chodziło mi o kontrast, że to ma się nijak do siebie a nie o postac jaka gra przyjmuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bfgk10 uważa, że to portal dla "rozumnych inaczej" i dlatego tak mu się tu podoba. Już trzy posty napisał.
Gra jest świetna, brak patosu i przewrotność świata rodem z prozy Sapkowskiego powoduje, że chłonę tą grę jak gąbka. Staram się wykonywać każde zadanie, jakie pojawi mi się w dzienniku, czytam każdą nową kartkę w kodeksie. Zaczynam żałować, że nie czytałem wszystkich znalezionych książek w Baldursach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mówiliśmy już, że Dragon Age: Początek sprzedał się naprawdę bardzo, bardzo dobrze i właśnie sprzedano milion dodatków do niego, co jest zdumiewającym rezultatem. "
To brzmi jakby wyprodukowali milion dodatków i je sprzedali, a to przecież nieprawda. Raptem wydali jeden i to średni :-)

mbwrobel
"Gra jest świetna, brak patosu i przewrotność świata rodem z prozy Sapkowskiego (...)"
Czy my graliśmy w tą samą grę?

Co do przeciwników, to fakt, gra cierpi na brak ich urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30h, 50h, 60h. Ok, faktycznie ta gra jest do ukończenia w 30 godzin, zależy jak się gra. Ale trzeba wspomnieć, że warto przejść ją przynajmniej 2 razy, bo wtedy historia może naprawdę zaskoczyć. Mi na dwóch postaciach w sumie zajęło to niecałe 120h. Do tego wczytywanie save, aby sprawdzać różne zakończenia i sprawdzanie wszystkich sześciu historii początkowych - w efekcie zaliczyłem 81% gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować