Zaloguj się, aby obserwować  
Michael1v5

Combat Wings - tamat ogólny, przemyslenia

15 postów w tym temacie

Combat Wings - jest fajna pobniebna stzrelanina która wyszła z polskiej fabryki!! kosztuje 10 zeta. grafa fajna, audio nawet ale zabawa przednia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :/. Czytałem recenzje i gra moze byc fajna. Bardzo się na nią napalilem, ale troche mi sie przycina. Gdy chcioałem zmienić w opcjach rozdzielczosc i takie tam to widze tlko napisy i siwe kwadraty, nie moge nic zmienić. Jeżeli ktoś miał podobny problem to niech napisze jak to naprawic. Bardzo prosze o pomoc gdyż chciałbym sobie pograc w tą grę. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam rozwiązania problemu, bo gra chodzi mi jak złoto, ale muszę przyznać że gra się w to bardzo fajnie. Rozgrywka to taki Starmageddon 2 podczas II wojny światowej. Jest szybko, dynamicznie, ekscytująco i ładnie (choć samoloty wyglądają jak zabawkowe modele). CW jest przy tym DUŻO trudniejszy niż S2.

Lubię takie gierki i Combat Wings naprawdę mnie wciągnęło. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wie ktoś kiedy będzie premiera drugiej części zatytułowanej: Combat Wings: Battle of Britain(lub coś w tym stylu, nie pamiętam)???? Podobno ma być w kioskach po 9,99zł, a przynajmniej tak pisało w Imperium Gier ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gra kiedy mina wszystkie poczatkowe filmiki i kidy mam mi sie zaladowc menu wyskkuje mi blad zainstalowalem najnowsze stery i przeinstalowalem direxa ale to nie ni dalo pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z Combat Wings Bitwa o Anglię. Grę zakupiłem nową w kiosku. Zdarza mi się czasami jeden błąd. Gdy kończe misję gra zamiast wejść do menu zacina się. Nie da się jej wogóle nic zrobić. Resetuje tak komputer dosyć często. Nie mam już nerwów!!! Pomóżcie. Co mam zrobić by działało. U mnie wszystkie wymagania spełnione. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem sobie w Combat Wings: Bitwa o Anglię i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobało... Przypomniały mi się czasy, kiedy z przyjemnością strzelałem sobie w Eskadrze Orłów (niemal identyczna gra City Interactive - rzecz jasna starsza i brzydsza), ale Combat Wings wspólne z nim ma jedynie przyjemność płynącą z rozwalania kolejnych przeciwników i bardzo fajną muzykę...Do wrogów prażymy z nielimitowanego działka (przegrzewa się, więc ciągły ogień nie wchodzi w grę - kolejna różnica względem Eskadry Orłów) i wystrzeliwujesz rakiety, bomby oraz torpedy - czyli nic nowego. Combat Wings: Bitwa o Anglię ma bardzo ładną grafikę, ale widać pewne oszustwa, a tekstury mogłyb się czasem ruszać. Również rozwycia zostały uzyskane za pomocą sztuczki, a nie porządnego blura.
Na niektórych (niektórych gdyż na moim działa jak marzenie) komputerach gra dość często się zawiesza (critical error), czasem też bardzo nieprzyjemnie zapętla się dźwięk. Dla przeciwwagi: działa bardzo szybko nawet na słabszych komputerach - a na tych lepszych pozwala się włączyć na maksymalnych detali przy rozdzielczości 1600 x 1200. Jeśli grałemś w poprzednią część w Bitwie o Anglię nie uświadczysz nic nowego, ale jeśli lubisz tego typu gry, to polecam... Warto, zwłaszcza, że cena jest aż tak niska... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na polską gre wydaną przez Oni games czu City Interactive. To gra jest zajefajna. Mam ją z CDA. Polacy wiedzą jak robić dobre budżetówki za kilka złoty. Jestem pod wrązeniem. Combat Wings i CW Bitwa o Anglie. Brawo dla polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jakieś trzy godziny temu ukończyłem wszystkie misje w owej grze i moge na świeżo coś o niej napisać. Otóż, zainstalowałem tą grę z Cd-Action i praktycznie nic za nią nie zapłaciłem, ale jak wziąść pod uwagę fakt, że grę można było (nadal chyba przecież można) kupić za 10zł to przecież tak jakby za darmo, bo nie ma co się tu oszukiwać... ta gra jest warta wydania tej dyszki i nie zrobiłem kiedyś tego chyba tylko dla tego, że jestem nie ufny do tego typu produkcji. Warto jeszcze dodać, że nigdy nie przeszedłem żadnej gry, tego typu gatunku (Combat Wings - jest pierwszą)! I co w niej mi się tak podobało? Przedewszystkim możliwość wyboru trybu zręcznościowego i symulacyjnego... "latajki" z jakimi miałem styczność... okazywały się dla mnie za trudne, no poprostu nie potrafiłem opanować sterowania maszyną, a w CW takiego problemu nie ma! Wybieram tryb zręcznościowy i wwwsssiuuuu! Zaczynamy zestrzeliwanie Japońców, tak jak lubie!

Przyglądając się ze strony technicznej, to troszkę gierka sobie wymaga... Grając na moim starszym kompie była taka misja, że ciężko było poprostu grać... a teraz, wogóle jak grałem w CW na moim demonie, to dość często zapalała się lampka, że w wewnątrz kompa jest wysoka temperatura... męczarnia dla sprzętu!

Graficznie i muzycznie jest przyzwoicie, bez rewelacji i bez marności...

Czy warto? Jasne że warto! Zostań pilotem, jakiego wojna nie widziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***Combat Wings: Bitwa o Anglię***

Powyżej napisałem post w którym wypowiedziałem się troche na temat CW... a teraz po wyinstalowaniu owej gry, postanowiłem iść za ciosem i zainstalowałem CB:BoA. I w tym miejscu, już od razu chce napisać, że właśnie ta druga część podobała mi się o wiele bardziej! Dlaczego?

Na wstępie, chciałbym sie usprawiedliwić, że grę przeszedłem jakiś czas temu, a wtedy najwyraźniej nie miałem czasu napisać coś o niej na forum... teraz gdy jest na to czas (rozpoczyna się dłuuuugi weekend) z przyjemnościa napiszę!

Pierwsza lepsza różnica w porównaiu z poprzedniczką jest jeszcze bardziej miesamowicie grywalna! Dowód: GRĘ PRZESZEDŁEM ZA JEDNYM ZAMACHEM! Rzadko zdarza mi się takie coś, ale ta gra mnie poprostu przykuła do monitora! Jak dobrze pamiętam... w CW było 21 misji, a zaś w CW:BoA (chyba) 23... mimo tego, jak wcześniej wspomniałem, grę machnełem na jeden raz, czego nie mogę powiedzieć o poprzedniczce... Co mnie tak wciągneło? Zadaje sobie pytanie... i dochodze do wniosku, że za ten "trans" są odpowiedzialne wcale nie takie duże zmiany... Jakie?

Po pierwsze, niesamowicie odczuwalna jest więź między pilotami z drużyny... na początku jesteśmy żółtodziobem - na którego zrzucane są przezwiska i ponaglenia... jednak ten stan utrzymuje się na bardzo krótko, bo po pierwszej misji, kolesie z teamu dostrzegli nasz talent, a wtedy jesteśmy obsypywani miłymi słówkami - bardzo podobał mi się ten klimacik... jeszcze bardziej czułem, że jestem pilotem!
Po drugie, autorzy gry postanowili wprowadzić ranking najlepszych pilotów - co niesamowicie, nakręcało mnie na to bym strącał jeszcze chętniej więcej wrogich maszyn - niby nic, takiego... a pomysł z rankingiem okazał się strzałem w dziesiątkę!
Coś jeszcze? No, tak... bo po trzecie autorzy gry zdecydowali się, że z biegiem czasu, będziemy dostawać lepsze maszyny - co także mnie nakręcało, bo chciało się wypróbować w akcji coś nowego.
Chce jeszcze dodać, że głównie polatamy nad ziemią, a nie jak w porzedniczce ciągle nad wodą - podobał mi się ten pomysł i także zalicze go na plus!

Ogólnie to jestem zadowolony, że zapoznałem się z grą... juz od dawna szukałem takiej strzelanki... w której moge poczuć się jak pilot, który jest najlepszy w strącaniu wrogów. Jak na razie... dla mnie zdecydowanie najlepsza gra tego typu! Przesadziłem? Może czas się przekonasz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować