Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Muzyka Trance...

1996 postów w tym temacie

Trzeba mieć odpowiednie koneksje i znajomości, by go posiadać. :3

BTW. Polecam album tej artystki nagrany wraz z Stoyan''em Yanuklov''em. Bardzo sympatyczna płyta folkowo-popowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 13:26, meryphillia napisał:

Trzeba mieć odpowiednie koneksje i znajomości, by go posiadać. :3

;(

Dnia 15.06.2011 o 13:26, meryphillia napisał:

BTW. Polecam album tej artystki nagrany wraz z Stoyan''em Yanuklov''em. Bardzo sympatyczna
płyta folkowo-popowa.

Sprawdzim, obadam ;>

Mr Psyphillia, wyszło coś ostatnio fajnawego z goa?

Z progów ostatnio badam katalog Distants Records. Przyjemne toto ];>
Zdania o Argamanie nie zmieniam, bo cóż, nie przekonał Mnie ten album jednak, CD1 to stany średnie/średnio-wysokie, a o CD2... spuszczę może zasłonę milczenia, dobrze? [*]

No ciekawe, co za materiał zamierza Mo wypuścić w następnej kolejności, bo kurczę, zaczynam się bać... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 13:31, RazorBMW napisał:

Mr Psyphillia, wyszło coś ostatnio fajnawego z goa?


Nie mam szczerze bladego pojęcia...
Darowałem sobie narazie ten goniący własny ogon gatunek i ostatnie płyty kupowałem chyba w lutym.

Dnia 15.06.2011 o 13:31, RazorBMW napisał:

Zdania o Argamanie nie zmieniam, bo cóż, nie przekonał Mnie ten album jednak /.../


Nie bluźnij.
CD1 kozak. Drugi najlepszy materiał zaraz po "Salamacie", w historii twórczości Lorda Mosznego. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zawsze jest.
Nawet nadal słucha trance, choć komercyjny nadal niczym się nie wyróżnia, a psytrance nadal nie może przestać żreć własnego, fullonowego ogona...

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 20:21, Fraq-u napisał:

A u Was co tam najlepsze w zeszłym roku ?


Zdecydowanie " The Golden Sun Of The Great East" Juno Rector.
Mało co prawda słyszałem z zeszłorocznego materiału, ale wątpie by coś lepszego się pojawiło.
JR uczynił mega niespodziewankę wypuszczając coś co śmiało staje na piedestale obok "Bible Of Dreams" i "Beyond The Infinite".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 22:08, Kubson023 napisał:

siema potrzebuje nazwy pewnej muzy, szła ona siupa siupa czy jakoś tak :D wiem tyle że
śpiewa ją jakas dupa.;D


Nie kojarzę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 22:18, Fraq-u napisał:

> siema potrzebuje nazwy pewnej muzy, szła ona siupa siupa czy jakoś tak :D wiem tyle
że
> śpiewa ją jakas dupa.;D

Nie kojarzę....:)

Leciała ona w radiu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meryphillia, co tam obecnie słychać u Mosznego? Wydał ostatnio jakąś płytkę albo epkę? Ja szczerze mówiąc to zatrzymałem się na albumie Hiloola bo najbardziej mi podszedł.
Swoją drogą to widzę, że nasz dawny główny topik leży całkiem odłogiem mimo, że w świecie Trance wciąż się coś dzieje. Czyżby nikt na gramie nie słuchał tego wspaniałego gatunku muzyki elektronicznej? A pamiętasz, jak ocenialiśmy najlepsze kawałki danych artystów bądź operowaliśmy podgatunkami? Ech, stare dzieje.
Ja od dłuższego czasu wypowiadam się na Global Trance, gdzie mam prawie 2.200 postów oraz na Asot Only, gdzie napisałem ich lekko ponad 500. A Ty gdzie się wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni album, to nadal "Masa", jak dla mnie najlepszy LP zaraz po Salamacie.
Remiksuje od czasu do czasu coś tam plus wydaje we własnym Contrast do którego dołączył sublabel nawet Deep Contrast.

Nie jest źle więc i nadal jak dla mnie robi genialną, klimatyczną muzykę. ;]
Z tego co słyszałem są plany na album nowy w tym roku, ale jak będzie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować