Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Muzyka Trance...

1996 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2006 o 17:14, szerszeń45 napisał:

> i jeszcze stronka www.psytrance.pl (sorry ze tyle postów).poczytajcie sobie
CZy to na tej stronce jest ten set Ronski''ego Speed''a?


nie ale tutaj nie będę podawal tej stronki bo mnie zdegradują. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 08:57, janusz82 napisał:

nie ale tutaj nie będę podawal tej stronki bo mnie zdegradują. :P

Spoko, jakoś sobię poradzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 12:00, paweusz napisał:

> wie ktos z was, kto jest wykonawcą hymnu Sensetion White 2004?? Piosenka to jest mistrzostwo

> świata
Hymn White Sensation 2004 zrobił Dj Luna.



jakbyś mógl to podaj stronke z tą piosenka albo przeslij na maila djyanush@o2.pl
byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 12:10, janusz82 napisał:

jakbyś mógl to podaj stronke z tą piosenka albo przeslij na maila djyanush@o2.pl
byłbym bardzo wdzięczny

Zajrzyj do swojej skrzynki mailowej, coś ci napisałem, próbowałem przez gg pogadać, ale jesteś niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio taka nutka mi w ucho wpadła: Galen Behr & Robert Burns - Till We Meet Again. Naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trance to mój ulubiony gatunek. Pasuje do wszystkich nastrojów- jak ktos wcześniej wspominał. ZAduma, płacz i euforia, radosć.......
atb, ronski speed to moi ulubieni producenci. Lubię również dj tiesto, który wcale nie spadł, lecz to cisza przed burzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem nigdy trance`u, bo nie wiedziałem kiedyś co to jest. A teraz przychodzi wieczór, noc, i zapuszczam In Search of Sunrise vol.1 i jest super. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galadin posłuchaj sobie In Search of Sunrise 2 albo 4. Dj Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Angelo Mike, Westbam - to są kapitalni ludzie :)
Poszukajcie sobie kawałka Armin van Buuren feat. Paul Van Dyk - Namistai - esensssja dla moich uszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od trancu piekniejsza jest tylko cisza:) Marzenie to Sensation na Amsterdam Dance Arena:) Poprostu wypas chcialbym tam byc. No i oczywiscie 2 wydania black i white. Popieram:Paul Van Dyke jest mega. Kojaca muzyka poprostu podobnie jak wieksza czesc kawalkow ATB. Dj Tiesto tez jest dobry ale kroluje Paul Van Dyke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 09:15, kobe92 napisał:

Najlepszym DJ''em i tak jest Markus Schulz.

Może nie najlepszym, ale nie mniej jest bardzo dobry. Moim zdaniem jego kawałek ft. Carrie Skipper pod tytułem Never Be The Same Again jest po prostu boski. Dźwięki tak ze sobą współgrają, że nie sposób nie docenić talentu DJa.

Swoją drogą polcem produkcje Sean Tyasa czy Stoneface & Terminal (odpowiednio moim zdaniem the best kawałki to: Lift [Sean Tyas] i Super Nature [Stoneface]).

shogun007

Dnia 21.12.2006 o 09:15, kobe92 napisał:

Od trancu piękniejsza jest tylko cisza:)

No tak coś w tym jest, ale ja tam za dużo w ciszy nie mogę wytrzymać i dla mnie trance musi grać w tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba odświeżyć nieco ten wątek, bo na gramsajtach widziałem, że na gram.pl jest sporo fanów muzyki trance - wszyscy fani piszcie tutaj o swoich ulubionych DJ-ach, kawałkach, setach.

Moim ulubionym DJ-em jest Markus Schulz, ale lubię też posłuchać Armina van Buurena, Above & Beyond, Marcela Woodsa, Menno de Jonga i Luminary. Lubię (bardzo) Global DJ Broadcast Schulza i A State of Trance van Buurena. Ostatnio moim ulubionym kawałkiem jest Can''t Sleep, od Above & Beyond, ale polubiłem też Mr White Markusa Schossowa. Luminary mnie rozwala Amsterdamem, a Cosmic Gate kawałkiem Analog Feel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... no Above & Beyond... świetny wokal przede wszystkim.
Can`t Sleep to jedno, ale polecam Air For Life, albo No One On Earth, zresztą ciężko znaleźć coś A&B co by mi się nie spodobało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:35, szerszeń45 napisał:

Mhm... no Above & Beyond... świetny wokal przede wszystkim.
Can`t Sleep to jedno, ale polecam Air For Life, albo No One On Earth, zresztą ciężko znaleźć
coś A&B co by mi się nie spodobało. :-)


Mi ciężko znaleźć coś od Luminary, żeby mi się nie spodobało. Amsterdam, My World, Dark Eyes. Albo Headstrong - The Truth, Close Your Eyes.
Air for Life mi się przejadło - słuchałem z tysiąc razy na kompilacji ATB The DJ 3 in The Mix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje najlepsze utwoty:
1) Tiesto - Adagio for Strings, Suburban Train, Flight 643, Lord of Trance, Cygnus X, In my memory (Gabriel & Dresden Elephant Memory Vocal) - to ostatnie jest boskie przy samym koncu....
2) Armin van Buuren - Zocalo, Shivers, Communication, Eternity (wraz z Tiesto)
3) Above & Beyond - No One on Earth (Gabriel & Dresden remix), Alone tonight (Matthew Dekay dub) i ich genialne przeróbki z płyty ''The Remixes'', szczególnie utwór nr1 Madonny)
4) Kalwi & Remi - Massive Noise, ew. El Ninio (Alchemist Project Remix) no i Explosion

Lubię jeszcze Clokx (utwory Clokx oraz Overdrive), chociaż nie wiem czy to jest 100% trance. Oprócz tego jest:
- The Mystery - Fever
- Kamui - Victory
- Carlo Resoort - Rise

Ciężko mam, bo w moim otoczeniu i szkole nikt nie słucha trance''u oprócz moich dwóch braci. Wszcyscy tylko łupu cupu (techno) i disco polo...boshe......

Słucha ktoś house''u? Znacie Axwell''a?? (to jest ktoś)

PS. Co gra Ferry Corsten?? (najlepszy wg mnie utwór to Star Traveller (Hydroid & Zahavi))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 14:26, matek-- napisał:

Moje najlepsze utwoty:
1) Tiesto - Adagio for Strings, Suburban Train, Flight 643, Lord of Trance, Cygnus X, In my
memory (Gabriel & Dresden Elephant Memory Vocal) - to ostatnie jest boskie przy samym koncu....


Te starsze kawałki ma fajne, ale ostatnie to już nie to samo:/. Kiedyś słuchałem Tiesto namiętnie, a teraz wolę innych DJ''ów.

Dnia 30.05.2007 o 14:26, matek-- napisał:

2) Armin van Buuren - Zocalo, Shivers, Communication, Eternity (wraz z Tiesto)


Armin rządzi, ale Markus Schulz bardziej;P.

Dnia 30.05.2007 o 14:26, matek-- napisał:

3) Above & Beyond - No One on Earth (Gabriel & Dresden remix), Alone tonight (Matthew Dekay
dub) i ich genialne przeróbki z płyty ''The Remixes'', szczególnie utwór nr1 Madonny)


Słuchałeś Tri-State? Fantastyczna płyta. A&B mnie świetnie relaksuje.

Dnia 30.05.2007 o 14:26, matek-- napisał:

4) Kalwi & Remi - Massive Noise, ew. El Ninio (Alchemist Project Remix) no i Explosion


WTF?! TO jest trance? Nie dla mnie, przepraszam.

Dnia 30.05.2007 o 14:26, matek-- napisał:

Ciężko mam, bo w moim otoczeniu i szkole nikt nie słucha trance''u oprócz moich dwóch braci.
Wszcyscy tylko łupu cupu (techno) i disco polo...boshe......


W mojej szkole jest tak samo - słuchają tego, co w danym momencie jest modne(czyt. C-Bool itp.). A trance''u i progressive słucham głównie dzięki mojemu kumplowi Pawłowi, który zapoznał mnie z wieloma DJ''ami.

Dnia 30.05.2007 o 14:26, matek-- napisał:

Słucha ktoś house''u? Znacie Axwell''a?? (to jest ktoś)


Wolę Rogera Sancheza:P. Słuchałeś Fonzerellego? "I love music" wymiata:P.

Dnia 30.05.2007 o 14:26, matek-- napisał:

PS. Co gra Ferry Corsten?? (najlepszy wg mnie utwór to Star Traveller (Hydroid & Zahavi))


Muzykę klubową;P. Też dobry DJ, ale wolę inne rytmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:37, ak.47 napisał:

> Moje najlepsze utwoty:
> 1) Tiesto - Adagio for Strings, Suburban Train, Flight 643, Lord of Trance, Cygnus X,
In my
> memory (Gabriel & Dresden Elephant Memory Vocal) - to ostatnie jest boskie przy samym
koncu....

Te starsze kawałki ma fajne, ale ostatnie to już nie to samo:/

Też tak sądzę

Dnia 30.05.2007 o 17:37, ak.47 napisał:

> 3) Above & Beyond - No One on Earth (Gabriel & Dresden remix), Alone tonight (Matthew
> Dekay dub) i ich genialne przeróbki z płyty ''The Remixes'', szczególnie utwór nr1 Madonny)
Słuchałeś Tri-State? Fantastyczna płyta.


Właśnie mnie się nie podoba ;)

Dnia 30.05.2007 o 17:37, ak.47 napisał:

> 4) Kalwi & Remi - Massive Noise, ew. El Ninio (Alchemist Project Remix) no i Explosion
WTF?! TO jest trance? Nie dla mnie, przepraszam.

Też tak myślałem.... zasugerowałem się ich ''mottem'' ze stronki ''Always in trance''....

Dnia 30.05.2007 o 17:37, ak.47 napisał:

Słuchałeś Fonzerellego? "I love music" wymiata:P.

Najbardziej lubię "Moonlight party'' oraz ich przeróbkę utworu ''Cube Guys pres Miami Dub Machine - Be Free With Your Love''

Nareszcie mam z kim pogadać o mojej ulubionej muzie :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować