Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Muzyka Trance...

1996 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2007 o 18:38, szerszeń45 napisał:

Jakbyś mógł mi podać jego jakieś ciekawsze kawałki chętnie się zainteresuję.


Jeszcze Red Eye To Miami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 20:07, szerszeń45 napisał:

Dzięki wielkie, na pewno spróbuje poszukać i przesłucham w miarę możliwości. :-)

Heh, jakby co, wal do mnie:). Właśnie słucham Somewhere(Clear Blue). Całkiem o nim zapomniałem, też Schulza i też świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 20:21, cybekziom napisał:

Ja tak za bardzo nie wiem co to jest te trance (pewnie coś w stylu techno,prawda?)...Chyba
jednak wole metal :P

To jest potwierdzenie tego co na stronie wcześniej pisał szerszeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, trance to muzyka klubowa, ma tyle wspólnego z techno co telefon komórkowy z łyżką do butów. Jednym słowem to dwa odrębne gatunki muzyczne, które nie mogą być ze sobą łączone.
Wystarczy posłuchać dowolne techno i dowolny trance, większość ludzi niemalże automatycznie słysząc jakiś trance mówi w duchu "znowu jakaś techniawa" choć tak naprawdę nigdy nie zgłębiali tematu, ba jestem gotów założyć się, że tacy ludzie słyszeli wyłącznie utwory house i trance a techno nigdy !

Skoro wolisz metal, twoja sprawa, ale tutaj niestety sobie nie pogadamy. :-) Swoją drogą pewnie sam nie lubisz jak twój ulubiony gatunek jest mylony. ;-)
_____________________________________________________________

--------> ak.47

W sumie poszukałem tych kawałków MS, niestety przypadło mi do gustu tylko Somewhere, choć wydaje mi się troszku zbyt wolne. Reszta jakoś nie za bardzo, a jednego nie znalazłem wcale. Moim zdaniem najlepszy z tych które znam - kawałków MS jest Never Be The Same Again, bo jednak wolę jak muzyka gra szybciej. ;-)
Pewnie to już kwestia przyzwyczajenia, po prostu wolę nieco szybszą muzykę, nawet jeśli rozchodzi się o trance. Zresztą z reguły to dość szybka muzyka. :-)

Kawałek na twym GSie też świetny, ale od A&B się nie umywa moim zdnaiem, ale znów kwestia gustu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak teraz z innej beczki..
Słyszeliście może Fire & Ice - Lost Emotions (Bryan Kearney Remix) ?? fajny kawałek

> bo na szkolnych, bez różnicy czy podstawówka,liceum,czy gimnazjum, gra się to co w radiu aktualnie jest w gorącej 20, w super-świetnym radiu eska, którego DJe(??) popełniają masę błędów językowych i w ogóle. :/
dokładnie... :/

PS. Zaraz poszukam tych utworków MS i napiszę, co o nich myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

? --------> ak.47

Dnia 01.06.2007 o 21:07, szerszeń45 napisał:

Kawałek na twym GSie też świetny, ale od A&B się nie umywa moim zdnaiem, ale znów kwestia gustu.
:-)


Ale przyznasz, Jennifer Rene ma piękny głos - a Louder pewnie też słyszałeś, ale skoro wolisz szybsze kawałki, to ten nie przypadłby Ci do gustu:).


matek--
Poszukaj, poszukaj, bo warto. A tego kawałka nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasy minęło od mojego ostatniego posta tutaj :) Wrzućcie sobie radio, które widnieje na moim opisie, tam znajdziecie taki trance, że głowa mała. Ostatnio jak słuchałem seta Darude - Salmiakki Sessions 25 to była masakra. Nie mówię już nawet o Arctic Quest Expeditions, które również są często na tym radiu... Pełny odjazd :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznać muszę, że głos ma nieziemsko piękny, ale A&B również mają genialny wokal, a Louder jednak nie słyszałem. :-)

PS Jaki masz nick na Imeem.com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie przesłuchałem:
- "Fly to Colours" - wg mnie tradycyjna melodia do klubu - niczego sobie
- "Without you near (Gabriel & Dresden Mix)" - bardzo fajne, wokal fajny TYLKO przy pojedynczym głosie na początku i końcu
- "Somewhere (Clear Blue)" - ... też wydaje mi się ciut za wolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 22:01, szerszeń45 napisał:

Przyznać muszę, że głos ma nieziemsko piękny, ale A&B również mają genialny wokal, a Louder
jednak nie słyszałem. :-)


Jest na mojej playliście na imeem.

Dnia 01.06.2007 o 22:01, szerszeń45 napisał:

PS Jaki masz nick na Imeem.com ?


ak.47 bodajże, bo chyba innego nie zakładałem.

haderQ
Od etn.fm bardziej wolę Afterhours, ale czasem i ETN posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że też wcześniej tego tematu nie widziałem :)
cieszę się że jest trochę ludzi potrafiących docenić piękną trance''ową muzykę. nie jako podłączając się do dyskusji ;) nt. jennifer rene - faktycznie, cudowny głos, a i kobitka z niej niezła. 3 najlepsze jej kawałki to moim zdaniem :
wouldn''t change a thing (feat. jose amnesia), fall to pieces (feat. jonas steur) i nie może być inaczej - louder (feat. jose amnesia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 23:15, HAGJ napisał:

że też wcześniej tego tematu nie widziałem :)
cieszę się że jest trochę ludzi potrafiących docenić piękną trance''ową muzykę. nie jako podłączając
się do dyskusji ;) nt. jennifer rene - faktycznie, cudowny głos, a i kobitka z niej niezła.


Oj niezła, niezłai to bardzo:).

Dnia 01.06.2007 o 23:15, HAGJ napisał:

3 najlepsze jej kawałki to moim zdaniem :
wouldn''t change a thing (feat. jose amnesia), fall to pieces (feat. jonas steur) i nie może
być inaczej - louder (feat. jose amnesia)


To ona bardziej jest featuringiem;). Wouldn''t Change a Thing mi się nie podoba, ale, jakby to powiedział szerszeń, to kwestia gustu:).
Jakich lubisz DJ''ów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 23:15, HAGJ napisał:

że też wcześniej tego tematu nie widziałem :)
cieszę się że jest trochę ludzi potrafiących docenić piękną trance''ową muzykę. nie jako podłączając
się do dyskusji ;) nt. jennifer rene - faktycznie, cudowny głos, a i kobitka z niej niezła.
3 najlepsze jej kawałki to moim zdaniem :
wouldn''t change a thing (feat. jose amnesia), fall to pieces (feat. jonas steur) i nie może
być inaczej - louder (feat. jose amnesia)


Wszystkie kawałki oczywiście możecie znaleźć na A State of Trance. Louder to klasyka, ale dwa poprzednie to niesamowita sprawa. Mała porcja muzyki:
Armin van Buuren - Rush hour
Arno Cost & Arias - Magenta (Original Mix)
Kyau & Albert - Always A Fool (DJ Friendly Version)
Sean Tyas - Candida
Mike Nichol - Durado
Nico Parisi Vs. Erik Hubo - Metro - niesamowity klasyk - Tune of The Week z Asota 225 - gorąco polecam :)
Wszystkie kawałki znajdziecie na A State of Trance :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 23:18, ak.47 napisał:

To ona bardziej jest featuringiem;). Wouldn''t Change a Thing mi się nie podoba, ale, jakby
to powiedział szerszeń, to kwestia gustu:).
Jakich lubisz DJ''ów?


armin van buuren, menno de jong (od nie dawna, ale strasznie mi sie spodobał), marcus schulz, blank&jones, sporadycznie tiesto, solid sessions (zwlaszcza za kawałek janeiro i remix armina:), above & beyond
ogólnie to słucham asotów od mniej więcej roku regularnie, wcześnie rzadko, a wogóle trancu to słucham dobrych parę lat będzie z 5 :)
ostatnio polubiłem etn.fm słucham co środy menno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz Menno to musiałeś słyszeć jego godzinę w ASoT 300. Superset. Ja słucham GDJB regularnie i je polecam, bo ASoTy to już nie to co kiedyś, a Schulze mają tendencję zwyżkową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować