Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heavy Rain w pełnej polskiej wersji językowej

22 postów w tym temacie

Wiem już teraz, że jest to dla mnie must have. Historia, podejście do rozgrywki, nieliniowość, swoboda działań i akcji, zmiana historii oraz poszczególnych epizodów pod wpływem naszych działań, w końcu grafika.

Te wszystkie rzeczy sprawiają, że po prostu nie mogę się doczekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 14:22, EmperorKaligula napisał:

tylko po co dubbing ? czasy gdy robilismy dubbing na poziomie juz dawno sie skonczyly...

Są 2 powody:
1. Znane nazwiska polskich "aktorów".
2. Ci "aktorzy" są tańsi niż osoby specjalizujące się w dubbingu (Mikołajczak, Marzecki, Boberek, Fronczewski itd).
PS. Są jakieś plotki o tym, że ma to się ukazać na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że będzie dostępna wersja angielska ponieważ polski dubbing jest nie do zniesienia i psuje wizerunek naprawde dobrych gier. (Mi to przeszkadza.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby dali też kinówkę / całą angielską. Niby nie mam PS3, więc i tak nie zagram, ale za Fahrenheita tych ludzi uwielbiam, i nie chcę, żeby przez idiotyczne głosy ich grze [jeśli się uda] ujmować należnej chwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 15:08, Karanthir666 napisał:

1. Znane nazwiska polskich "aktorów".


to jakis rzadowy program ? "pomagamy slabym aktorom znalezc prace" ?

Dnia 11.12.2009 o 15:08, Karanthir666 napisał:

2. Ci "aktorzy" są tańsi niż osoby specjalizujące się w dubbingu (Mikołajczak, Marzecki,
Boberek, Fronczewski itd).


nawet takie nazwiska nie gwarantuja ze uda cos sie zrobic na poziomie - bo do gry trzeba wiecej osob, a wlasnie ci dodatkowi moga wypasc beznadziejnie i mamy spartolony caloksztalt

Dnia 11.12.2009 o 15:08, Karanthir666 napisał:

PS. Są jakieś plotki o tym, że ma to się ukazać na PC?


nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byleby była możliwość grania z angielskimi głosami+polskie napisy. Inaczej kicha, bo co jak co nie wyobrażam sobie Fahrenheita w pełni spolszczonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 15:13, EmperorKaligula napisał:

to jakis rzadowy program ? "pomagamy slabym aktorom znalezc prace" ?

Pewnie tak. Teraz na takie coś jest moda. Dawać beztalencia, tylko dlatego, że są znani. Najlepiej to widać w nowym PoP. A aktorka, która podkłada głos pod Elikę, to zawsze dla mnie pozostanie Hawkgirl z
Justice League PL.

Dnia 11.12.2009 o 15:13, EmperorKaligula napisał:

nawet takie nazwiska nie gwarantuja ze uda cos sie zrobic na poziomie - bo do gry trzeba
wiecej osob, a wlasnie ci dodatkowi moga wypasc beznadziejnie i mamy spartolony caloksztalt

Masz rację. Ale kiedyś można było robić dubbing na poziomie. Np. BG lub Gothic.

Dnia 11.12.2009 o 15:13, EmperorKaligula napisał:

nie

Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obt Sony wydało HR z możliwością wyboru języka angielskiego, jeśli nie to jest to klejny tytul który trzeba sprowadzić z angli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się nieco zdegustowany. Heavy Rain będzie bombą, którą wybuchnie tylko na PS3 :-( ale raczej nie doczekamy się wersji na PC. Szkoda, że tak traktują fanów Fahrenheita. Wątpię jednak, żeby twórcy zmienili zdanie. Hmm... trzeba będzie kupić PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 16:12, Pecyn napisał:

trzeba będzie kupić PS3.

Właśnie o to twórcom gry chodzi. Żeby kupować PS3. Ale zadaj sobie jedno pytanie. Czy warto wydawać ok. 1300 zł + ok. 200 zł za grę na kilka(naście) godzin rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować