Zaloguj się, aby obserwować  
sawickas9

[M] - prawda czy ściema

12 postów w tym temacie

witam
ostatnio kolega zaprosil mnie do serwisu [M - H]. Mówi że za darmo można tam wygrac nagrody takie jak iPod czy xbox. Nie wiem czy za bardzo w to wierzyć, czy to tylko strata czasu. Na forach czytalem iz jest pare haczykow i nie moge sie zdecydowac czy mam poswiecac temu czas. Czy ktos z forumowiczow cos o tym slyszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja biore w tym udzial. zbieram na Ipoda. kolega mnie zachecil, bo pokazal mi swoje nowe Wii, ktore wygrał wlasnie dzieki temu. wiec haczyków nie ma
a czy warto? to zajmuje max 1 minute dziennie(logowanie sie i odp na pytanie). sam zdecyduj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem zdarza się coś wygrać, ale prawda... Jest kilka haczyków. Moim zdaniem lepiej do tego nie podchodź ;D.
Btw. Szansa na to, że coś wygrasz to 1 do 1000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 17:09, Sebuuu98 napisał:

Btw. Szansa na to, że coś wygrasz to 1 do 1000000


a moze 1 do 1000023? skąd ludzie biora takie glupie liczby -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy chyba słyszał ale żeby coś wygrac trzeba miec kupe szczęścia.Wyobraź sobie że w chwili dodania przedmiotów na strone wchodzi kilkanaście tysięcy osób a wszystko co zostało dodane rozchodzi się w minutę, wejście na stronę graniczy z cudem ;] Mimo wszystko znajdują się osoby którym ta sztuka się udała, zaopewne we wczesnym okresie działalności serwisu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na wielu forach i z tego co wyczytałem nie jest to ściema. Widziałem zdjęcia z iPodami i innymi gadżetami z naklejkami [M - H] wiec jest lajt. Jednak cały szkopuł jest w tym że dostawa jest kilka razy na miesiąc a rzeczy są wyprzedane (za punkty) po kilkunastu minutach. Jednak dla Z-Listerów (coś w stylu vip- dla tych co zaprosili do serwisu 20 znajomych) rzeczy leżą kilka godzin. Więc zapraszam rozdaje zaproszenia jak coś to pisać na maila (w podpisie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 17:12, sdf_sawickas napisał:

a dlaczego takie małe szanse?
słyszałem że są dostawy co jakies 2-3tygodnie tylko ze musze o 1 w nocy bawic sie w klikanie
to prawda?

tak, to z dostawami to prawda, ale sa o roznych porach, wiec nie koniecznie w nocy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 17:05, sdf_sawickas napisał:

witam
ostatnio kolega zaprosil mnie do serwisu [M - H]. Mówi że za darmo można tam wygrac nagrody
takie jak iPod czy xbox. Nie wiem czy za bardzo w to wierzyć, czy to tylko strata czasu.
Na forach czytalem iz jest pare haczykow i nie moge sie zdecydowac czy mam poswiecac
temu czas. Czy ktos z forumowiczow cos o tym slyszal?

Ja zgarnąłem iPoda Touch 8GB. Nie jest tak, że masz szansę 1 do 10000000 (jak napisał sebu), bo rzeczy jest dużo. Co prawda, podczas doładowania serwery zamulają, ale da radę coś zgarnąć. Tak więc miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu.

Wielokrotnie było mówione, że dla programów punktowych na forum nie ma miejsca. O zmianie wytycznych nie słyszałem. O nagrodach dla założycieli tematów o tym serwisie było słowo.

Przykro mi, ostrzeżenie.

Temat oczywiście zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować