Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz w akcji bonusy z pre-ordera Mass Effect 2!

70 postów w tym temacie

A ja sobie kupie ME 2 edycje kolekcjonerska za rok! Taka jak to zrobilem z MS 1, i mialem wszystko za polowe ceny! :D Nie musze zagrac w ta gre od razu! Oczywiscie nie wszyscy maja takie podejscie jak ja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 19:46, Thebisre napisał:

A ja sobie kupie ME 2 edycje kolekcjonerska za rok! Taka jak to zrobilem z MS 1, i mialem
wszystko za polowe ceny! :D Nie musze zagrac w ta gre od razu! Oczywiscie nie wszyscy
maja takie podejscie jak ja! :)

z kolektorką ME 2 raczej nie będzie tak, jak z EK ME - kolektorki MAss Effect CD Projekt zrobił relatywnie dużo i można ją było kupić dawno po premierze (rok po premierze na giermaszu na przykład).
Jeśli chodzi o EA, bo EA wydaje ME 2, to EK Spore rozeszło się ostatecznie jakieś 2 miesiące max po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 19:46, Thebisre napisał:

A ja sobie kupie ME 2 edycje kolekcjonerska za rok! Taka jak to zrobilem z MS 1, i mialem
wszystko za polowe ceny! :D Nie musze zagrac w ta gre od razu! Oczywiscie nie wszyscy
maja takie podejscie jak ja! :)



Tak jak pisała akne a poza tym pewnie mówisz o wersji pc. Na xboxa nie jest tak miło.
Ale fakt, teraz gears of war 2 można kupić za 100zł ek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 19:46, Thebisre napisał:

A ja sobie kupie ME 2 edycje kolekcjonerska za rok! Taka jak to zrobilem z MS 1, i mialem
wszystko za polowe ceny! :D Nie musze zagrac w ta gre od razu! Oczywiscie nie wszyscy
maja takie podejscie jak ja! :)


OMG genialny pomysł!!! Czemu nie wpadłem na niego wcześniej... Albo lepiej kupie ją za 4 lata może wtedy będą rozdawać za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dla mnie najmniejszą wartość ma karabin i pancerz. Kupiłbym raczej dla samego faktu jej posiadania, w końcu jestem kolekcjonerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 20:10, Mukata napisał:

> A ja sobie kupie ME 2 edycje kolekcjonerska za rok! Taka jak to zrobilem z MS 1,
i mialem
> wszystko za polowe ceny! :D Nie musze zagrac w ta gre od razu! Oczywiscie nie wszyscy

> maja takie podejscie jak ja! :)

OMG genialny pomysł!!! Czemu nie wpadłem na niego wcześniej... Albo lepiej kupie ją za
4 lata może wtedy będą rozdawać za darmo...


Mukata po pierwsze nie kaze ci kupowac edycji kolekjonerskiej za rok!!! A po drugie za 4 lata to mozesz pomazyc o kupnie nie tkniętej czyimiś rękom edycji kolekcjonerskie ME 2, albo o wogole jej kupnie! A po trzecie ja wyrazilem jedynie swoj poglad!!! Wiec czego sie czepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 20:32, ev1l_on3 napisał:

Czyli jak zamówię EK to dostanę po dwie dodatkowe zbroje i dwie dodatkowe giwery ? Jeden
zestaw z pre-orderu a drugi zawarty w EK ?

tak.
jeden bonus wynikający z tego, że zamawiasz na gramer.pl, a drugi związany z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem natomiast ciekaw jak będzie wyglądać zbroja Blood Dragon Armor, której kod miałem w
EK Dragon Age i ponoć ma dzialać w ME2...

Swoją drogą takie "wirtualne" dodatki, które teoretycznie nic nie kosztują w produkcji, są coraz częściej dodawane w pre-orderach.

Znów poslużę się Dragon Age, który zakupiłem w EK i łącznie kodów było na 7 rzeczy (Zbroja Blood Dragon, Shale golem, hełm, kostur, książka, pierścień 1exp, jakiś talizman).

Graczy coś takiego zachęca, natomiast wydawca wiele się niewykosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2009 o 20:19, Thebisre napisał:

Mukata po pierwsze nie kaze ci kupowac edycji kolekjonerskiej za rok!!! A po drugie za
4 lata to mozesz pomazyc o kupnie nie tkniętej czyimiś rękom edycji kolekcjonerskie ME
2, albo o wogole jej kupnie! A po trzecie ja wyrazilem jedynie swoj poglad!!! Wiec czego
sie czepiasz?


gwoli ścisłości: na największym polskim serwisie aukcyjnym się da trafić wszystko, nawet za 4 lata. znajomy ostatnio wystawił zafoliowaną EK gry, która się ukazała w 2006. ale Allegro jest nieprzewidywalne i w takim przypadku możesz zapłacić jakąś horrendalną sumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2009 o 20:55, xippon napisał:

Swoją drogą takie "wirtualne" dodatki, które teoretycznie nic nie kosztują w produkcji,
są coraz częściej dodawane w pre-orderach.


a najbardziej to się z takich dodatków cieszymy my czyli sklepy internetowe, bo w dystrybucji są proste, nie leżą na magazynie itp :)

ale Wy pewnie wolicie smycze, koszulki i kubik?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee..słabe te wydanie. Przy AC2 wypada bladziutko. Artbook, jakiś bonus w grze i ładne pudełko to na obecne standardy to za mało. Mogli się bardziej wysilić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kolektorką ME 2 raczej nie będzie tak, jak z EK ME - kolektorki MAss Effect CD Projekt zrobił relatywnie dużo i można ją było kupić dawno po premierze (rok po premierze na giermaszu na przykład).
Jeśli chodzi o EA, bo EA wydaje ME 2, to EK Spore rozeszło się ostatecznie jakieś 2 miesiące max po premierze.

Ciekawe. Nie wiem jakim cudem ale ja kupiłem Spore:EK w Empiku we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kody na tą zbroję i broń będzie można wykorzystać w wersji PL??

Bo kupowałem AC 2 na gram.pl (polską wersję) z kodem na dodatkową lokację, a potem się okazało, że się nawet "wklepać" nie da :( Dlatego się zastanawiam czy grę kupić z tymi kodami czy poczekać, aż stanieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 21:04, Angar0pl napisał:

z kolektorką ME 2 raczej nie będzie tak, jak z EK ME - kolektorki MAss Effect CD Projekt
zrobił relatywnie dużo i można ją było kupić dawno po premierze (rok po premierze na
giermaszu na przykład).
Jeśli chodzi o EA, bo EA wydaje ME 2, to EK Spore rozeszło się ostatecznie jakieś 2 miesiące
max po premierze.

Ciekawe. Nie wiem jakim cudem ale ja kupiłem Spore:EK w Empiku we wrześniu.

nie mogę z całą pewnością stwierdzić, że się nie walały po niektórych empikach rok po premierze EK Spore. moim zdaniem powinni to byli zwrócić do EA.
a za ile kupiłeś? poniżej stówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 21:17, Vernio napisał:

Czy etui jest metalowe?

pudełko na elementy jest na 90% metalowe (postaram się to potwierdzić w poniedziałek), na to wchodzi tzw. rękaw, czyli taka obwijka vel etui bez góry i dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować