Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz w akcji bonusy z pre-ordera Mass Effect 2!

70 postów w tym temacie

Szczegóły detale ;)

Edycję kolekcjonerską wiedźmina jeszcze w empiku można znaleźć w sumie. I faktycznie, za gra nie przepadam, ale wydanie robiło wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2009 o 22:17, Ice-1977 napisał:

> W zwykłej edycji będziesz mieć płytę z grą i instrukcję.

No właśnie.Tak jak w DA.Taka gra a wydanie mizerne.

Standard wydania gry w edycji zwykłej to jest obecnie gra + instrukcja.
CDP rozpieszczało graczy dodając bonusy w stylu poradników, mapek itp.
Cenega ostatnio dodała do Stalkera: Zew Prypeci jakieś pocztówki itp, ale minęło bez echa.

Raczej się nie spodziewajcie wypasionych zwykłych edycji w najbliższym czasie.
Recesja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 22:25, Mateox86 napisał:

do tej pory żałuje że nie kupiłem dwóch. Na allegro kosztowały później wielką kasę.


To pewnie był efekt wzrostu walut.Nikt tego nie mógł przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 22:31, Ice-1977 napisał:

> do tej pory żałuje że nie kupiłem dwóch. Na allegro kosztowały później wielką kasę.


To pewnie był efekt wzrostu walut.Nikt tego nie mógł przewidzieć.


Spoko,to był żart.W miarę wzrostu popularności ceny są nieprzewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 22:10, akne napisał:

> A co do owego "rękawa" to przypomina mi się od razu wydanie kolekcjonerskie Fallouta

> 3. Tak w sumie pudełko było otoczone takim rękawkiem.
Zgadza się. Skrzynka z EK ma taki właśnie rękaw vel prostopadłościan bez góry i dołu.


Czy jestem dziwny? Bo jakoś porównanie z rękawem do mnie nie trafiaO_o Co najwyżej z oderwanym rękawem.xD

A prostopadłościan odrazu nasunął mi na myśl, jak to wygląda no i jeszcze przypomniałem sobie właśnie tak, jak Kaldaka napisał, że EK Fallaouta 3 jest w takim plastikowym czymś.
Ale ogólnie to niezbyt mi się podoba taka opcja. Bo wszystko będzie wylatywać.:P

Co do próbnej z matmy to zdało przecież 76% w Gaziecie Wyborczej pisało, że to lepszy wynik niż się spodziewano.:P Chociaż jak spojrzałem na kilka zadań, to rodem z podstawówki były.

Edit:
Brak EK Zewu Prypeci to fail Cenegi. Dodanie 5 pocztówek do zwykłej wersji nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2009 o 22:59, Vernio napisał:

Edit:
Brak EK Zewu Prypeci to fail Cenegi. Dodanie 5 pocztówek do zwykłej wersji nic nie zmienia.



Cóż, tak zwany kryzys daje sie we znaki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 23:07, Mateox86 napisał:


> Edit:
> Brak EK Zewu Prypeci to fail Cenegi. Dodanie 5 pocztówek do zwykłej wersji nic nie
zmienia.


Cóż, tak zwany kryzys daje sie we znaki:(


Kryzys kryzysem, ale EK i tak ludzie by kupili, chyba ,że na EK się traci, a nie zarabia.
Po za tym w Polsce przecież nawet kryzys się nie udał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 22:08, akne napisał:

Pudełka i artbooka itp. nie będą mieć, a frajda jest w tym, żeby móc pomacać te dodatkowe elementy :)

Na szczęście nie wszyscy są takimi fetyszystami ;-P

Kolekcjonerka słabiutka, gdyby dorzucili soundtrack (albo cokolwiek innego zamienili na niego) jej wartość podskoczyła by dla mnie znacznie, w obecnej sytuacji podstawka jest lepszym rozwiązaniem.
Rozumiem, że armor i karabin będą w preorderze niezależnie od wersji (kolekcjonerka, podstawka).
Wizualnie zbroja prezentuje się średnio, choć nieco lepiej niż ta smocza dla DA (i ME2).


Mateox86

Dnia 11.12.2009 o 22:08, akne napisał:

Cóż, tak zwany kryzys daje sie we znaki:(

Mówisz o tej największej ściemie ostatnich lat, wspaniałym pretekście do nadużyć i wymówek? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 23:40, Marco_Polo napisał:

Rozumiem, że armor i karabin będą w preorderze niezależnie od wersji (kolekcjonerka,
podstawka).


Tak , ale w preorderze EK dostajesz 2 armory i 2 karabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wydanie kolekcjonerskie Stalkera Cenegi można porównac do właśnie zakończonej walki Pudzianowskiego z Najmanem ;). Swoja droga to przegięli z tymi 5 kartami ... bonus jak nic. Hm, ścieżka dźwiękowa to dość miły pomysł, ale cóż, dobre i to co jest. W sumie to bardzo ciekami mnie komiks. Mam nadzieję, że wydany zostanie na jakimś papierze kredowym. A co do przedmiotów to póki nie zobaczę jak będą wyglądały w samej grze to i się nie wypowiem :]. Dwa pancerze dodatkowe ( z kolekcjonerki i DA ) piechotą również nie chodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę kiedy ek ma jakieś bardziej do postawienia elementy. Figurki, repliki albo chociaż jakieś medale czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 00:15, ev1l_on3 napisał:

> Rozumiem, że armor i karabin będą w preorderze niezależnie od wersji (kolekcjonerka, podstawka).

Tak , ale w preorderze EK dostajesz 2 armory i 2 karabiny.

Z DLC do DA też będę miał dwie zbroje :-P
Poza tym, dodają jakiś tam złom (zbroja, broń) do edycji kolekcjonerskiej, na którym mi zresztą średnio zależny ponieważ nie będzie miał żadnego wpływu na rozgrywkę.

Pile

Dnia 12.12.2009 o 00:15, ev1l_on3 napisał:

Wolę kiedy ek ma jakieś bardziej do postawienia elementy. Figurki, repliki albo chociaż jakieś medale czy coś.

Otóż to. Figurka Pani lub Pana Komandora albo któregoś z bohaterów ME1/2, to jest coś czym można nacieszyć oko i "podbudować" morale ;-)
Płytę "making of" ogląda się raz lub w ogóle (zwłaszcza, że mnóstwo filmów z serii dev diary zazwyczaj pałęta się po sieci), komiks do przeczytania na raz, później można oddać na makulaturę. Taka figurka czy soundtrack to są rzeczy, które mają wartość (i nie chodzi wcale o finansową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego EK na xboxa 360 nie jest po polsku chodzi juz o sama gre a na PC jest po polsku.......jaka lipa a tak chcialem kupic na xpudlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie ciekawe tylko czy EA Polska będzie miała taki sam problem z premierą EK jak przy DA: O. I czy w związku z tym będą na pocieszenie kubki do kolekcji. ;-)
Kto zamówił już EK ME2 na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytales temat? :|

Swoja droga, mnie przed zakupem EK powstrzymuje jedna rzecz: "wydanie na Xboksa 360 jest niemal identyczne - nie mamy jeszcze potwierdzenia, czy pojawi się w nim karta Cerberus Network" - nosz kurna, wydanie kosztuje duzo wiecej niz wersja PC, a ma byc obciete?
A to, ze gra na X360 jest po angielsku, to dla mnie zaleta, a nei wada ;) Preferuje, jesli to mozliwe (= znam jezyk), oryginalne wersje jezykowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No całkiem niexle się prezentuje ten karabin i zbroja. zamówiłem tym razem zwykłą edycję. Do EK zraziło mnie własciwie jej nędzne wydanie. Ciekawe, czy na całym swiecie ten komiks i inne dodatki są tylko w języku angielskim? W jedynce to był całkiem fajny pendrive i ładna koszulka. Tym razem dostajemy nędzne dodatki a tylko pudełko zbiorcze jest ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować