Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz w akcji bonusy z pre-ordera Mass Effect 2!

70 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2009 o 23:40, Marco_Polo napisał:

Mateox86
> Cóż, tak zwany kryzys daje sie we znaki:(
Mówisz o tej największej ściemie ostatnich lat, wspaniałym pretekście do nadużyć i wymówek?
:-)


Dokładnie to samo:)
Ogarnia mnie śmiech, gdy tylko słysze jak ktoś mówi, że trzeba oszczędzać bo kryzys, że pensje nie wzrosną bo kryzys. tak jak mówisz: ściema. Może nie ostatnich lat ale na pewno ostatniego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dodawanie do edycji kolekcjonerskich gier czegoś "programowego" jest bardzo, ale to bardzo głupie. Edycja kolekcjonerska wg mnie z założenia powinna posiadać "materialne" dodatkowe rzeczy, a edycja standardowa tę samą grę, z tym, że bez dodatkowych "materialnych" dodatków. Już tłumaczę dlaczego - ktoś, kto będzie miał spiraconą edycję kolekcjonerską będzie miał bogatszą grę od tego, kto kupi standardowy oryginał. Według mnie głupota twórców [czy może dystrybutorów i speców od marketingu, nie wiem kto wpadł na ten pomysł] kolejny raz sprawia, że Ci, którzy posiadają pirata mają znacznie, bądź nieznacznie lepiej [mówię kolejny raz, bo wcześniejsze doświadczenia w niektórych grach z zabezpieczeniami sprawiały, że piraci mogli się śmiać donośnym głosem z tych "frajerów", którzy zakupili oryginał... ;/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 12:48, Mateox86 napisał:


> Mateox86
> > Cóż, tak zwany kryzys daje sie we znaki:(
> Mówisz o tej największej ściemie ostatnich lat, wspaniałym pretekście do nadużyć
i wymówek?
> :-)

Dokładnie to samo:)
Ogarnia mnie śmiech, gdy tylko słysze jak ktoś mówi, że trzeba oszczędzać bo kryzys,
że pensje nie wzrosną bo kryzys. tak jak mówisz: ściema. Może nie ostatnich lat ale na
pewno ostatniego roku



Widze, ze macie bladziutkie pojęcie na temat rynku, ktorego nie ogarniacie swoim przaśnym życiem trzymając się mamusi kiecki bądź też pracująć w branży, ktorą ominęły masowe zwolnienia...

Polecam wgłębić sie w temat zwolnień i redukcji etatow najwiekszych koncernow elektronicznej rozrywki, zamykanych studiow.

A u nas na podworku popatrzcie na firmy logistyczne, odzieżowe, przesunięte projekty budowli najbardziej dochodowych wieżowcow Polski. Mozna tak pisac w nieskonczonosc wiec przestancie p...lic farmazony i analizowac srodowisko waszym nietknietym dosadnim zyciem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że pracuje w branży która co prawda nie została dotknięta masowymi zwolnieniami, ale nie oznacza to, że nie pogorszyło się przez ten "kryzys". Nie ma podwyżek, premie tak jakby niższe. Nie mówię, że jest dobrze, ale nie oszukujmy się. W Polsce kryzys nie jest nawet w kilku procentach tak dotkliwy jak na zachodzie, tudzież w USA. U nas jest bardziej nagonka na to, żeby przy użycia tego słowa robić atmosferę ogólnego upadku. nie zaprzeczysz chyba, że kryzys to słowo zdecydowanie nadużywane...
a tymczasem koniec tego offtopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2009 o 23:40, Marco_Polo napisał:

Rozumiem, że armor i karabin będą w preorderze niezależnie od wersji (kolekcjonerka,
podstawka).


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 11:25, Shadey napisał:

Mam takie pytanie trochę z innej beczki
Nie wie ktoś czy będzie możliwość zainstalowania ME2 z polskimi napisami i angielskim
dubbem?


Na pewno będzie wersja pełna pl,a osobno anglik.Tak było w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem mianowicie czy moglibyscie mnie poinformowac jak zaladowac ten dodatkowy pancerz terminus na x360??

trza go na pendriva wsadzic czy podlaczyc konsole do neta i pobrac to ze strony biowere??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie,bo pobrałem ten kod z pre-ordera i nie wiem gdzie go teraz wpisać żeby tę broń i armor dostać.Mógłby mi ktoś powiedzieć?Będę wdzięczny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować