Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Przy jakiej muzie najczęściej siedzicie na forum?

213 postów w tym temacie


Miałem kłopoty ze znalezieniem kategorii ale padło na film,muzyka,książka=)
Ja najczęściej przy Tha alkaholiks(taki zespół hiphopowy),Fort Minor(rozłam linkin park) ,The Rakes(Rock) i Cypress Hill(to chyba zna każdy)
Wy też się wypowiedzcie!
Możecie krótko opisywać co to za zespół ale nie musicie=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:20, Wojtas94 napisał:

Ja zabardzo nie siedze przy muzyce bo jej nie lubie, a jak już to przy soun track''ach z N4S:Most
wanted.



Dobry jest ten soundtrack też go lubie=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:22, NyGgA MiLy napisał:

> Ja zabardzo nie siedze przy muzyce bo jej nie lubie, a jak już to przy soun track''ach
z N4S:Most
> wanted.


Dobry jest ten soundtrack też go lubie=)


Chyba zartujecie - to chyba najslabszy soundtrack ze wszystkich Undergroundow... Nie ma to jak jedyneczka :D Get low!!!

A wracajac do tematu - forum przeglądam sluchając jedynie muzyki moich wentylatorów z dwóch kompów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A aj sobie słucham hip hopu i tekno :D niechce mi się wymieniać zespołów ale moge powiedzieć że busta rhytmes mi siępodoba a głównie to piosenka Touch it :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\


Rap/Reggae/R&B/Rock/Metal - to tak ogólnie, jest jeszcze więcej, ale chyba najwięcej jest z 3 pierwszych.

A tak właściwie to u mnie muza leci na około, jak nie z radia (normalnego), to z jakiegoś internetowego i w TV na MTV, MTV Base, Viva Polska, 4Fun TV ... BTW. to moje ulubione kanały telewizyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slayer, Therion, Nightwish, Cradle of filith, Godsmack, Static X , Eminem, Fort Minor, Limp Bizkit i Linkin Park - istna mieszanka wybuchowa - oto całą moja playlista przy byciu na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga - Fort Minor nie jest żadnym rozłamem LP! Po prostu Mike założył inny zespół nie rozstając się z LP - tyle. Jeśli idzie o mnie. Linkin Park, Fort Minor, TATU, Shakira oraz pojedyńcze utwory (jak Eyes on Me [FF VIII], Static-X The Only itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Therion, Nightwish, Cradle of filith, Godsmack, Within temptation, Samael, Moonspell, Iron Maiden, Korn, Deathstars
I wiele innych ogolnie sam ROCK i METAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenki z reklam, czyli po prostu mam włączony telewizor i sobie tam gra co zechce :). Czasami słucham sobie ulubionych kawałków głównie popu ale też czasami rocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:41, Snake_GMC napisał:

Jedna uwaga - Fort Minor nie jest żadnym rozłamem LP! Po prostu Mike założył inny zespół nie
rozstając się z LP - tyle. Jeśli idzie o mnie. Linkin Park, Fort Minor, TATU, Shakira oraz
pojedyńcze utwory (jak Eyes on Me [FF VIII], Static-X The Only itd.)


Aha juz sobie przypomniałem coś mu się tam znudziło chyba styl LP dzieki za przypomnienie=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 23:08, Vaxinar napisał:

Normalnie to metalu słucham, ale siedząc na forum to metal i metal nieraz też metal leci.



I czasami aż trzeszczy normalnie=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio: KoRn, Slipknot, HED p.e., Limp Bizkit, Sweet Noise, Snapcase, Soulfly, Sepultura, Schizma.
Znaczy sie hardcore, new urban metal, G-punk i thrash metal (podobno Sepultura to thrash, ale ja tam sie malo znam).
Ostatnio doszlo do tego cos z zupelnie innej beczki: Massive Attack, Natural Dread Killaz, oraz radio internetowe jungletrain.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować