Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Przy jakiej muzie najczęściej siedzicie na forum?

213 postów w tym temacie

Above & Beyond, ATB, Galen Behr, Tiesto, Peran, Paul van Dayk, 4Strings, Westbam, Armin van Buuren oraz kilku innych fajnych wykonawców w zaleznosci od nastroju. Jak widać głównie jest to trance, ale house czy techno nie pogradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz:
AFI - The leaving song
Przed chwilą
Avantasia - Chalice of Agony

Ogólnie - In Flames, Avantasia, AFI, Alien Ant Farm, Misfits czasem, Godsmack, ew. czasem jakiś Hip Hop
Takie, co tu mówić, typowo świąteczne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe - niezły temat ;]


ostatnio troszkę mi się zmieniły priorytety - metalu słucham wyłącznie w szkole.
przy kompie siedzę słuchając zespołu Nickelback (ostatnio sie w nich ''zakochałem'' ;)) do tego polskie Ptaky (grają muzę podobną do Nickelbacka) oraz starannie wyselekcjonowane utwory zespołu Godsmack .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bob Sinclar, Justin Timberlake (tylko niektóre piosenki, bo to takie głupie trochę), Rihanna, Corinne Bailey Rae (świetny głos, polecam), wspomniany Moby, Morcheeba, Pussycat Dolls, Akon, Jamiroquai, Nickelback, Shakira i U2 (uwielbiam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2006 o 15:35, Adham napisał:

Ogólnie - In Flames, Avantasia, AFI, Alien Ant Farm, Misfits czasem, Godsmack, ew. czasem jakiś
Hip Hop
Takie, co tu mówić, typowo świąteczne xD


no baaa - zwłaszcza In Flames i "I fuckin'' Hate You" Godsmacka - aż człowiekowi się chce wyjść na ulicę i kogoś przytulić... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię słuchać "Sorry" i "Hung up" Madonny, parę piosenek A-teens, Streets of philadelphia Bruce''a Springstina,Vengaboys-"boom boom boom", parę piosenek Alizee, 2 najbardziej znane utwory Piotra Rubika, i parę innych .Niektóre z tych piosenek słucham z sentymentu, to były przeboje z mojego dzieciństwa;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 19:04, Azrathel napisał:

no baaa - zwłaszcza In Flames i "I fuckin'' Hate You" Godsmacka - aż człowiekowi się chce
wyjść na ulicę i kogoś przytulić... ;]


A o które kawałki In Flames Ci chodzi? :P
No i jeszcze postanowienie takie - puszczę sobie Man Made God przed wyjściem do kościoła (a jak zdążę to jeszcze Bad Religion ;] ) xP

A teraz nie słucham niczego, bo z magnetofonu w tle lecą kolędy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie leci Trivium, a najczęściej przy MOJEJ muzie, czyli metal. A to SoAD, a to Disturbed, a to chodźby Trivium, a to Ill Nino... zazwyczaj metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja też mogę się w sumie dopisać. ;) Ja, przeglądając forum (i w ogóle korzystając z komputera), praktycznie zawsze słucham muzyki. Ostatnio moją ofiarą stała się płyta z suondtrackiem z NWN 2 - utwór numer 12 po prostu rządzi! :) Każdy kto ma tę płytkę, niech go przesłucha! :)
A poza tym, to słucham przede wszystkim rocka. :) Jeśli o zespoły, to są to ostatnio: AFI, My Chemical Romance, System of a Down, Guns''n''Roses, Metallica, Pink Floyd, Deep Purple, Red Hot Chilli Peppers, Muse (bardzo oryginalny zespół - serdecznie polecam), Lostprophets i wiele, wiele innych. :) Czyli, jak widać interesuję się zarówno starymi, jak i nowymi kawałkami. :) Jeszcze bardzo lubię wspaniały zespół, jakim jest Coldplay - nie jest to może jakoś specjalnie rockowe (choć można to do rocka zaliczyć), ale podczas słuchania ich kawałków od razu czuję się lepiej. :)

PS
Wesołych świąt. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz akurat Metallica z głośników leci ale normalnie to różne dziwne i stylistycznie różne od siebie dźwięki można u mnie usłyszeć :D od Bathorego przez Prodigy na ICP czy dobrym HH/rap kończąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2006 o 22:39, Adham napisał:

A o które kawałki In Flames Ci chodzi? :P

tak na dobrą (przepraszam za wyrażenie ;)) sprawę to o wszystkie - ta muzyka jest tak satanistyczna, że nawet ja (NAWET JA!) z trudem jestem w stanie wysiedzieć przy niej całą noc... wolę coś spokojniejszego - Dismember, Skinlab, może troszkę Dimmu Borgir ("Burn in Hell"!). ;]

Dnia 24.12.2006 o 22:39, Adham napisał:

No i jeszcze postanowienie takie - puszczę sobie Man Made God przed wyjściem do kościoła (a
jak zdążę to jeszcze Bad Religion ;] ) xP

trzeba przyznać, że IDEALNIE pasuje ;)

Dnia 24.12.2006 o 22:39, Adham napisał:

A teraz nie słucham niczego, bo z magnetofonu w tle lecą kolędy ;)

no tak - też bym tego nie słuchał... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować