Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Przy jakiej muzie najczęściej siedzicie na forum?

213 postów w tym temacie

To zależy.KoЯn,Deftones,muzyka z Gwiezdnych Wojen.Czasami dla odmiany słucham trochę Limp Bizkit i Rammsteina (ale tego to już bardzo mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to siedzi przy p diddy, christina augilera, grupa operacyjna, 50 cent, eminem, gosia andrzejewicz oraz przy jakimś dobrym radiu internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem absolutnie uzalezniony od muzyki, bardzo ciezko mi sie siedzi na kompie bez czegos, co gra w tle ;)

Głownie Black Sabbath, Children of Bodom, Iron Maiden, sporadycznie Korn, Slipknot i SOAD, Megadeth, Nightwish, Nirvana, Pink Floyd, Rhapsody, Therion ,Manowar, szczegolnie mi sie tez podoba jeden utwór Dire Straits - mianowicie Brothers in Arms ;)

Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy siedzę na naszym forum to zazwyczaj słucham Rock''u (U2, Nirvna) i Metalu (Meatllica, System of a Down, Iron Maiden, czy Bullet for my Valentine). Nieraz do odtwarzacza wpuszcze też jakąś muze Alternatywną czy Rap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciekawy temat ;) .

Ja ostatnio powaaażnie zaniedbałem Forum (średnia z niemal 5.0 postów/dzień spadła mi do 4.3 :/ ), więc napiszę o tym, czego słucham ogólnie podczas Obsługi Komputera ;) .

Cóż, tego co i zwykle. Czyli: HammerFall, Manowar, Therion, Blind Guardian (bez ostatniej płyty, fuj), Rhapsody of Fire, Nightwish... Może jeszcze jakaś Sonata Arctica etc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować