Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Współtwórca m.in. Homeworlda i Crysisa 2 aresztowany

18 postów w tym temacie

Heh, pewnie że lepiej nie raz pomóc zwierzęciu niż człowiekowi. Zwierze z reguły potrafi się odwdzięczyć (mam psiaka z schroniska) czego nie zawsze można powiedzieć o ludziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ta przeprowadzka polegała na przeniesieniu prochów z jednego kraju do drugiego :P
coś mi się nie chce wierzyć , że tak bez niczego go gazem potraktowali, chociaż nasz rodak na lotnisku paralizatorem prawie za nic ubity został więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak zaatakował rzeczywiście, to niech idzie siedzieć, jeśli nie, no to niech mu policja stanowa odszkodowanie wypłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedny facet! Jedno mnie tylko dziwi czy on na prawdę nie ma kasy na adwokata? A może wszystko co robi w życiu robi charytatywnie! To mnie zastanawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W leadzie powinna być kropka lub litera "a": Dr./Dra Petera Wattsa.
Bardzo ciekawe, czyja wersja jest prawdziwa. Ja mu nie pomogę finansowo, ale życzę dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisarz s-f, pracujący przy Crysis-ie aż do tego incydentu i nie ma kasy na prawnika - dziwne... Ciekawe czym płacili mu ci z Crytek-u? Chyba biedronkami;)
Nie jestem w temacie, ale czytając tego newsa wydaje się to śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze sluzbami porzadkowymi, ktore sa uprzewilejowane szary czlowiek nigdy nie wygra - no chyba ze naprawde ma bardzo wielu swiadkow lub dowody w postaci zapisu wideo/audio - a jak nie ma? to ma przesrane... takie zycie, kazdy moze trafic na urzedasa w zlym humorze, ktory lubi robic problemy.

"Jako, że Wattsa nie stać na opłacenie prawnika"

to obronca z urzedu juz nie przysluguje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 22:33, EmperorKaligula napisał:

ze sluzbami porzadkowymi, ktore sa uprzewilejowane szary czlowiek nigdy nie wygra - no
chyba ze naprawde ma bardzo wielu swiadkow lub dowody w postaci zapisu wideo/audio -
a jak nie ma? to ma przesrane... takie zycie, kazdy moze trafic na urzedasa w zlym humorze,
ktory lubi robic problemy.

"Jako, że Wattsa nie stać na opłacenie prawnika"

to obronca z urzedu juz nie przysluguje ?

Patriot Act.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A prawda pewnie i tak leży po środku :D Może ich nie zaatakował, ale pewnie jakoś tych strażników sprowokował do użycia siły i tak sie to skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A był jakiś powód dla którego ich zaatakował? Z newsa nic nie wynika, więc jeśli nie miał motywu no to wiadomo, że celnicy coś kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja celników wydaje się być naciągana. A nawet jeśli rzeczywiście ich zaatakował, to chyba musiał być w tym momencie, jak to ładnie ujmują, niepoczytalny. Chociaż jesli nie wiadomo o co właściwie chodzi, to zapewne chodzi o... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować