Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 5 na Zachodzie najwcześniej latem

11 postów w tym temacie

Ehh szkoda liczyłem, że będzie wcześniej niż przed latem, bo kumpel wpadałby częściej może, albo ja do niego i byśmy sobie pograli. Dlaczego Japończycy zawsze mają mieć coś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Japonii nie problem sprowadzić.
Ultima sprzedaje Cod of War Collection. I pewnie sprowadzają z USA specjalnie dla polskich graczy :) Takie coś się chwali. Może też jakiś sklep pokusi się też o GT5. Bo na pewno w Japonii gierka będzie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment, moment! Chcecie mi przez to powiedzieć, że mam teraz nie robić nic innego, tylko uczyć się przez te trzy miesiące, 26h na dobę i 8 dni w tygodniu japońskiego, żeby móc jak najszybciej zagrać w najnowszą odsłonę mojej ulubionej serii o wyścigach?!

Dobrze, że jest jeszcze Forza 3...

@ penny
Jest już finalna. Ale jak widać niezbyt blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 12:17, Mr_Hyde napisał:

TheAbsurd do czego ci japonski w tej grze ?? :D Mogla by miecn awet randomowe krzaki
i tak kazdy sie polapie :] .

Gran Turismo ma to do siebie, że to więcej niż wyścigi ;)

Miałem (nie)przyjemność grać po japońsku w część drugą, i w trybie Gran Turismo grać się nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 12:17, Mr_Hyde napisał:

TheAbsurd do czego ci japonski w tej grze ?? :D Mogla by miecn awet randomowe krzaki
i tak kazdy sie polapie :] .


Tak, jak Dared00 napisał - nie da się grać. "Krzaki" psują całą zabawę, rozgrywka jest wtedy taka pusta i bez klimatu. Może gdybym je rozumiał, byłoby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 23:10, Dared00 napisał:

Miałem (nie)przyjemność grać po japońsku w część drugą, i w trybie Gran Turismo grać
się nie dało.


No a ja miałem przyjemność grać w trzy edycje regionalne i dwie nawet posiadam do dzisiaj i jakoś nie było problemów z ogarnięciem "Japończyka" skoro żadnych opowiadań tam nie było, by posunąć grę dalej, więc nie wiem co takiego mogło sprawić Tobie trudność...

Od dawien dawna GT najpierw pojawiało się na początku w Japonii, a dopiero później w USA i Europie.
Zresztą im później będę musiał szukać pieniędzy na PS3, tym lepiej (a raczej im więcej czasu będę miał na zebranie owej mamony). ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też nie wiem co się ludziom śpieszy do wydania GT5.
Niech wyjdzie kiedy ma wyjść.

Lato dobra pora. Nie ma żadnych większych gier zapowiedzianych i każdy będzie miał kasę. A początek roku już zasypany sami przyznacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować